Dyskusja o sytuacji na świecie 182

ArhelanLUKASZ

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.832
cwelu jebany jakby nie to że inno nie stać na tropienie takiej patologii jak wASZE plemię to byście pewnie wpierdol od jUTRZAKÓW zebrali, bo u was połowa kont to jebane roboty XDDDD weź wypierdalaj i się nie pogrążaj, jestem pewny że kmic w końcu się za was zabierze bardzo manualnie, bo nie może pozwolić na takie rzeczy jakiś rok przed s200
Manualnie to możesz się z kolegami zabawiać pedale!!
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.293
Widzę eksperta mamy, bo faktycznie screeny mają wielką wartość dla supportu xD
Szczególnie od takiej ameby umysłowej jak ty
widze że nawet nie zaprzeczasz tylko mówisz "nie ukarają mnie" XDDDDD
ale jesteście kurwa żałośni, a ty na czele
Zgłosić to się powinieneś na leczenie zamknięte w Choroszczy. Pokój bez klamek dobrze zrobi na tak pierdolniętą głowę.
bo co? bo pisze fakty o twoim gównoplemieniu co ma 4/5 dobrych graczy na krzyż a reszta to pierdoleni bociarze? jebać mAG
 
Wynik reakcji
2.700
no ale chyba wlasnie pisze ze nie chce zeby plemiona staly sie wyscigiem informatykow piszacych skrypty, nie?
czy nie rozumiesz jak to podkreslilem 83738493292994 razy?
Programista pisze skrypty, informatyk niekoniecznie.

W dużej mierze już tak jest. Każdy kolejny jubileuszowy świat miał być ostatnim po którym nie będzie już nic a myślę że i na 250 spora część nicków z obecnych światów zawita. Światy gdzie jeszcze nie było bardziej rozbudowanych skryptów już nie wrócą. Tym bardziej że nowi gracze chcąc szybko nadrobić niemal są na jakieś wspomagacze skazani.

Idąc dalej teraz nawet nie trzeba być jakimś technicznym bardzo by stworzyć coś. Wystarczy chatGPT, idea i logiczne myślenie.
 

kaciak

Chłop
Wynik reakcji
1
no ale chyba wlasnie pisze ze nie chce zeby plemiona staly sie wyscigiem informatykow piszacych skrypty, nie?
czy nie rozumiesz jak to podkreslilem 83738493292994 razy?
1. nikogo nie obchodzi to co ty chcesz
2. dalej nie rozumiem o co ci chodzi xd przecież możesz zrobić swoją bazę w zeszycie a5 i też będzie działać
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Programista pisze skrypty, informatyk niekoniecznie.

W dużej mierze już tak jest. Każdy kolejny jubileuszowy świat miał być ostatnim po którym nie będzie już nic a myślę że i na 250 spora część nicków z obecnych światów zawita. Światy gdzie jeszcze nie było bardziej rozbudowanych skryptów już nie wrócą. Tym bardziej że nowi gracze chcąc szybko nadrobić niemal są na jakieś wspomagacze skazani.

Idąc dalej teraz nawet nie trzeba być jakimś technicznym bardzo by stworzyć coś. Wystarczy chatGPT, idea i logiczne myślenie.
Większość z nas to dorośli ludzie, którzy mają swoje życie i pasję i pracę. Wiem o co najmniej jednej osobie u was, która pisze skrypty. U nas oczywiście też, ale gadanie, że lee boty, leee oszukisci to może pisać tylko taki typ bez życia prywatnego jak husq bo jest po prostu głupi
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.293
Programista pisze skrypty, informatyk niekoniecznie.

W dużej mierze już tak jest. Każdy kolejny jubileuszowy świat miał być ostatnim po którym nie będzie już nic a myślę że i na 250 spora część nicków z obecnych światów zawita. Światy gdzie jeszcze nie było bardziej rozbudowanych skryptów już nie wrócą. Tym bardziej że nowi gracze chcąc szybko nadrobić niemal są na jakieś wspomagacze skazani.

Idąc dalej teraz nawet nie trzeba być jakimś technicznym bardzo by stworzyć coś. Wystarczy chatGPT, idea i logiczne myślenie.
Nie rozumiesz, tu nie chodzi o rozbudowane skrypty, a o całe boty co w zasadzie grają za człowieka. A to WIELKA różnica
1. nikogo nie obchodzi to co ty chcesz
2. dalej nie rozumiem o co ci chodzi xd przecież możesz zrobić swoją bazę w zeszycie a5 i też będzie działać
nikogo nie obchodzi zdanie mAGusa co ciśnie na botach wypeirdalaj
Pokaż chce zobaczyć
jeden wkleiłem, wkleiłem baze, myślisz że coś więcej niż przyzwoitość wobec źródła mnie powstrzymuje przed wklejeniem reszty?
Wale na bocie co 2 dzień twoją matkę także jasne, używam bota co 2 dzień xD
co 2 dzień? u ciebie to bocik leci codziennie i święto jest jak na konto wejdziesz pizdeuszu XDDDDD
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.293
Większość z nas to dorośli ludzie, którzy mają swoje życie i pasję i pracę. Wiem o co najmniej jednej osobie u was, która pisze skrypty. U nas oczywiście też, ale gadanie, że lee boty, leee oszukisci to może pisać tylko taki typ bez życia prywatnego jak husq bo jest po prostu głupi
Pasja: pisze cheaty do starej gry przeglądarkowej

Niezłe kurwa życie i pasje macie XDDDDDDDDDDD
 

Zimny Boguś

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
863
E tam i ich zjedziemy. Jak najlepsze plemię P! nie przejęło mi wioski ( 1 na parę godzin bo nawet nie sądzili że im się uda) to co może takie Key które co akcję w dupę dostawało. Gdyby nie to że nasza rada wybrała Key a nie P! już dawno by ich nie było na mapie. Wtedy Mati był potulny jak baranek/owieczka? A teraz pajaca udaje ;)
Równie dobrze my tez mogliśmy się z nimi dogadac na samym starcie… jak każde inne plemię.
 

Maazu.

Miecznik
Wynik reakcji
73
Nie rozumiesz, tu nie chodzi o rozbudowane skrypty, a o całe boty co w zasadzie grają za człowieka. A to WIELKA różnica

nikogo nie obchodzi zdanie mAGusa co ciśnie na botach wypeirdalaj

jeden wkleiłem, wkleiłem baze, myślisz że coś więcej niż przyzwoitość wobec źródła mnie powstrzymuje przed wklejeniem reszty?

co 2 dzień? u ciebie to bocik leci codziennie i święto jest jak na konto wejdziesz pizdeuszu XDDDDD

To daj tutaj te screeny no dawaj, daj więcej niż 1 przecież masz na połowę.
 
Do góry