Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Moxi i Jony

Miecznik
Wynik reakcji
28
O tej granicy to chyba nie ma już co pisać, bo widzę że odbija się to jak od muru. Może masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, nie wnikam, ale następnym razem może wytypuj kogoś innego do negocjacji, bo jednak ta umiejętność jest przydatna w takich sytuacjach ;)

Co do Klasyka, to pisałem że sprawa paktu jest podobna jak P i AoS, bo atak = złamanie postanowień paktu o nieagresji.
Może nie do końca to rozumiesz, bo jak wiemy przestrzeganie umów to nie jest twoja najlepsza strona <glaszcze>

A co do zasta, to nie prosiłem o niego, dostałem go i po jakimś czasie, bodajże tygodniu albo dłużej, zaatakowałem z niego gracza Moxi i Jony. Raz że zachowali się nie w porządku wobec mnie, dwa że pakt już nie obowiązywał z powodu wcześniej wspomnianego ataku, a trzy to stali już w rozwoju od dłuższego czasu i sądziłem że porzucili konto, takie też dostałem info. Nikt inny nie uświadczył ataków, chyba że czegoś nie pamiętam.

A wyśmiewać to mogę jedynie ciebie, za te próby siania jakiejś zmyślonej propagandy bez żadnych dowodów. <hahaha>
Kto złamał pona ?
Daj dowody, a nie oczerniasz.
Taki jesteś cwany? Ja do tej pory mam ss i wiadomosci z Tobą, jak to Twoi atakowali naszych.
Więc sugerując się poniższym Twoim wpisem, to Wy złamaliście wysyłając atak sprowokowany czy nie.

"A co do klasyka, to można to porównać do sytuacji P! vs AOS. Jak ktoś wysłał od nich atak to Pon już nie obowiązuje, nieważne czy atak był sprowokowany czy nie."


I nie było tak, że pakt nie obowiązywał. Cały czas był i oficjalnie go nie wypowiedziałes. Jeszcze perfidnie się mnie pytałeś na PW czy musisz wypowiadać pona czy możecie brać wioski tych, którzy Wam chcą oddać (mam na to ss, nie wywiniesz się z tego) + wyraźnie Ci napisałam, że jest jeszcze pon i jak wlecicie to go złamiecie (też mam ss). A atakiem na nas z zasta od naszego gracza złamałeś wszelkie granice honoru.

Zajebiście kłamiesz ale mam dowody i ss na to wszystko, a Ty nic. /M
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.388
Witam wszystkich serdecznie siedzę sb w słonecznej Hiszpanii. Wbijam sb na FO a tam @husqa*strongmaman piszę że Mag gra na botach .

No chłopie pewnie że tak. My od stycznia nie gramy. Kacper z SC miał rację. Boty wszystko robią.

@Kanarinios. Miałeś rację co do naszych pw o Key ;) pozdrawiam serdecznie
Nie wiem, zaprzeczanie że gracie na botach kiedy KAŻDY wie że ciśniecie na czym fabryka dała to jakiś wyższy poziom odrealnienia i robienia kurwy z logiki. wY myślicie że KEY o tym nie wie? Oczywiście że kurwa wie, zastanówcie się czemu ktoś wAS wyruchał, bo wydaje mi się że to że gracie albo 3/4 osoby na konto, albo 2 odpalonych bociarzy to może być jeden z powodów. Może też dostęp do bazy, która jest wyjątkowo pomocna w rozczytywaniu akcji, do której macie dostęp tylko wY na tym świecie? Przestańcie kurwa płakać bo jesteście coraz bardziej żałośni, nie mogę się doczekać wASZEGO upadku kurwy.
Najpierw się śmieją, że podpisaliśmy niekorzystną dla siebie umowę i jesteśmy stratni, potem się okazuję, że ludzie z Key nie potrafią czytać ze zrozumieniem i muszą nam oddać teren i podsumowanie tego wszystkiego, że Mag to bociarze i tchórze xD

Zacznijmy już te wojnę bo szkoda czasu na ten cyrk xd
No a co się nie zgadza, mAG to bociarze i tchórze, jebać wAS w dupe
Dali się wyruchac i teraz bol dupy
Dokładnie XDDD Ale nie zapominajmy że trzeba full tryhard odpalić bo niektórzy są tak poodpalani ze skryptami że mega ciężko takiego przepchać, zresztą nawet ich radny na screenach wyżej to przyznał XDDD
Kiedyś to ludziom chociaż było wstyd że kosują a teraz jeszcze się tym szczycą, smutne czasy
Kiedyś to ludziom było wstyd za grę w plemieniu co więcej czasu poświęca na dopracowywanie botów niż na grę w plemiona XDDDD
ten kto nie dotrzymuje umowy 50:50 czyli key
Szacunek dla nich wieczny za wyruchanie takich kurew jebanych bociarskich
A jak pisalem do magow, ze key ich wystawi i ta umowa nie zostanie dotrzymana to mnie wysmiewali :p mowilem wam tez, ze nie zwroca wam tych wiosek.
Wtedy Kins, Szapri i Arhelan sie smieli, a teraz no coz, wyszlo jak wyszlo :p

I co, kto jednak mial racje? Zreszta to bylo pewne.

Kiedy zaczynacie ta wojne?
Chyba jeszcze jest trochę czasu na przygotowania, albo na to żeby sobie kurwy na fo popłakały. Jedyne co mAG kiedykolwiek od P! chciało to krety, bo tutaj im mocno brakuje XD no cóż, pamiętasz, nie? oni nie mają szarych komórek, @MatiMK1 rozgrywa ten świat imo mega mega dobrze dyplomatycznie, chyba jedyne co bym zmienił to to że bociarzy bym wyruchał tak jakoś na 40:60
Będziesz bity będziesz leżeć będziesz płakał! Na pierwszy ogień pójdziesz razem z hUSQA psem
Ryj zamknij szmato jebana, co, bocik na ataczki będzie rozgrzany do czerwoności? Na pierwszy ogień to wY kurwy pójdziecie jak się napisze pare tickecików do supportu czy jak kmic w końcu postanowi coś zrobić z tą jebaną patologią mAGowską, chuj ci w dupe
 

Louis x Patchker

Pikinier
Wynik reakcji
63
Nie wiem, zaprzeczanie że gracie na botach kiedy KAŻDY wie że ciśniecie na czym fabryka dała to jakiś wyższy poziom odrealnienia i robienia kurwy z logiki. wY myślicie że KEY o tym nie wie? Oczywiście że kurwa wie, zastanówcie się czemu ktoś wAS wyruchał, bo wydaje mi się że to że gracie albo 3/4 osoby na konto, albo 2 odpalonych bociarzy to może być jeden z powodów. Może też dostęp do bazy, która jest wyjątkowo pomocna w rozczytywaniu akcji, do której macie dostęp tylko wY na tym świecie? Przestańcie kurwa płakać bo jesteście coraz bardziej żałośni, nie mogę się doczekać wASZEGO upadku kurwy.

No a co się nie zgadza, mAG to bociarze i tchórze, jebać wAS w dupe

Dokładnie XDDD Ale nie zapominajmy że trzeba full tryhard odpalić bo niektórzy są tak poodpalani ze skryptami że mega ciężko takiego przepchać, zresztą nawet ich radny na screenach wyżej to przyznał XDDD

Kiedyś to ludziom było wstyd za grę w plemieniu co więcej czasu poświęca na dopracowywanie botów niż na grę w plemiona XDDDD

Szacunek dla nich wieczny za wyruchanie takich kurew jebanych bociarskich

Chyba jeszcze jest trochę czasu na przygotowania, albo na to żeby sobie kurwy na fo popłakały. Jedyne co mAG kiedykolwiek od P! chciało to krety, bo tutaj im mocno brakuje XD no cóż, pamiętasz, nie? oni nie mają szarych komórek, @MatiMK1 rozgrywa ten świat imo mega mega dobrze dyplomatycznie, chyba jedyne co bym zmienił to to że bociarzy bym wyruchał tak jakoś na 40:60

Ryj zamknij szmato jebana, co, bocik na ataczki będzie rozgrzany do czerwoności? Na pierwszy ogień to wY kurwy pójdziecie jak się napisze pare tickecików do supportu czy jak kmic w końcu postanowi coś zrobić z tą jebaną patologią mAGowską, chuj ci w dupe
200 dni świat prawie i takie emocje w kimś powoduje xd
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.388
200 dni świat prawie i takie emocje w kimś powoduje xd
Tu nie chodzi o ten świat. Jak mAG wygra, to będzie to definitywny koniec plemion jakie znamy. Poświęciłem na tą grę kupę mojego życia i mam teraz się przyglądać jak typy co piszą sobie skrypty, które potrafią TAK DUŻO że o ja pierdole wygrywają świat? Jak to wróży na s200? Że tam też będzie wyścig informatyków kto lepszego bota napisze? Mega dużo osób mówi że s200 i koniec, każdy chyba to odbiera jako zakończenie pewnego etapu w jego życiu zwanego plemiona, a kurwy z mAG mogą ten świat po prostu zepsuć. Nie wolno takim kurwom wygrać chociaż jednego świata, tu nie chodzi o wojnę mAG vs KEY/AoS tu chodzi o wojnę plemiona klasyczne vs plemiona bociarskie
 

ArhelanLUKASZ

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.832
hUSQA hUSQA ty chuju! Biedne te aos, że będzie musiało z takim kretynem grac. Pierwsza akcja i rzucisz kontem jak w pE! bo na obronę się nie pisałeś xd
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.388
hUSQA hUSQA ty chuju! Biedne te aos, że będzie musiało z takim kretynem grac. Pierwsza akcja i rzucisz kontem jak w pE! bo na obronę się nie pisałeś xd
cwelu jebany jakby nie to że inno nie stać na tropienie takiej patologii jak wASZE plemię to byście pewnie wpierdol od jUTRZAKÓW zebrali, bo u was połowa kont to jebane roboty XDDDD weź wypierdalaj i się nie pogrążaj, jestem pewny że kmic w końcu się za was zabierze bardzo manualnie, bo nie może pozwolić na takie rzeczy jakiś rok przed s200
 

kaciak

Chłop
Wynik reakcji
1
Tu nie chodzi o ten świat. Jak mAG wygra, to będzie to definitywny koniec plemion jakie znamy. Poświęciłem na tą grę kupę mojego życia i mam teraz się przyglądać jak typy co piszą sobie skrypty, które potrafią TAK DUŻO że o ja pierdole wygrywają świat? Jak to wróży na s200? Że tam też będzie wyścig informatyków kto lepszego bota napisze? Mega dużo osób mówi że s200 i koniec, każdy chyba to odbiera jako zakończenie pewnego etapu w jego życiu zwanego plemiona, a kurwy z mAG mogą ten świat po prostu zepsuć. Nie wolno takim kurwom wygrać chociaż jednego świata, tu nie chodzi o wojnę mAG vs KEY/AoS tu chodzi o wojnę plemiona klasyczne vs plemiona bociarskie
do s200 zdążysz się nauczyć jakiegoś języka, żeby napisać swoje boty/skrypty xD
 

Janek Maczeta

Chłop
Wynik reakcji
127
cwelu jebany jakby nie to że inno nie stać na tropienie takiej patologii jak wASZE plemię to byście pewnie wpierdol od jUTRZAKÓW zebrali, bo u was połowa kont to jebane roboty XDDDD weź wypierdalaj i się nie pogrążaj, jestem pewny że kmic w końcu się za was zabierze bardzo manualnie, bo nie może pozwolić na takie rzeczy jakiś rok przed s200
Ok.
 

ArhelanLUKASZ

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.832
cwelu jebany jakby nie to że inno nie stać na tropienie takiej patologii jak wASZE plemię to byście pewnie wpierdol od jUTRZAKÓW zebrali, bo u was połowa kont to jebane roboty XDDDD weź wypierdalaj i się nie pogrążaj, jestem pewny że kmic w końcu się za was zabierze bardzo manualnie, bo nie może pozwolić na takie rzeczy jakiś rok przed s200
Manualnie to możesz się z kolegami zabawiać pedale!!
 
Do góry