Dzień Dobry Misiaki

Kurumii x Roogh

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
798
Nie było bo rzuciłeś, przestraszyłes się X pajacu. Na 145 po prostu zszedłem konto kiedy nie było sensu marnować już czasu a nie tak jak ty kurwa jak akcja w ciebie leciała debilu jebany.

Jesteś miękki w uszach tak samo jak to całe śmieszne WITAM. Bana krętacze, włamywaczy debili, cweli itd
Czy ty siebie słyszysz? To nawet dużo krzyzy nie mialem, po prostu najebany rano nie wstalem, a zasta nikomu nie wrzucilem, trudno zdarzylo sie, pacika za to przeprosiłem osobiście na priv, a ty dalej sie przypierdalasz jak jakis pajac. Co do 145 to pizda byłeś i dalej jesteś bo jeszcze bardzo dlugo mozna bylo grac i role moglby sie odwrocic, ale lepiej bylo rzucic kontem pod pretekstem że masz zone i male dziecko xDD
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030

Chyba twoj tobie
Kazdym kolejnym postem kompromitujesz sie coraz bardziej. Widzę że sam z tego gówna nie wyjdziesz więc zeby ci pomóc to po prostu będę cie lekceważył. Zapewne jestes do tego przyzwyczajony w życiu skoro musisz odbijac sobie na fo <3 pozdrawiam cieplutko i do zobaczenia na frontach (jak nie zdazysz skończyć gdzieś gry zanim sie ona zacznie dla ludzi poważnych)

osoba na h celowo z nieistotnej wykasniona iks de
Tak trzymaj
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.079
Kurwy jesteście :S Włamaliscie się konto, deff cały się wycofał, brak możliwości współpracy z sąsiadami obok. Gdybyście to faktycznie nie byli wy, pokazali byście klasę i przełożyli akcje. A tka to ewidetnie widać kto maczał w tym paluszki kurwy. Jescze piszecie że to over specjalnie zrobił sam żeby ratować Fiestę ? Ale kurwy z was
No tak, będą przekładać akcję, żebyście zdążyli zassać defa z AK, którzy na ten moment nie mają nawet jednego frontu, tylko dlatego, że jakiś dzban z waszego plemienia albo jest oszustem, albo dzieli się passami swojego konta z innymi, bo o hackowaniu nie ma tu najmniejszej mowy. xD
 

Mocarny Diakon93

Łucznik
Wynik reakcji
582
Czy ty siebie słyszysz? To nawet dużo krzyzy nie mialem, po prostu najebany rano nie wstalem, a zasta nikomu nie wrzucilem, trudno zdarzylo sie, pacika za to przeprosiłem osobiście na priv, a ty dalej sie przypierdalasz jak jakis pajac. Co do 145 to pizda byłeś i dalej jesteś bo jeszcze bardzo dlugo mozna bylo grac i role moglby sie odwrocic, ale lepiej bylo rzucic kontem pod pretekstem że masz zone i male dziecko xDD
Co ty pierdolisz debilu jebany XDDDD Wez mnie nie zaczepiaj lepiej bo jesteś takim farmazonem że nawet nie chce mi się tobie odpowiadać.
 

Mocarny Diakon93

Łucznik
Wynik reakcji
582
Już Ci raz napisałem, używasz języka rynsztoku. Spróbuj raz napisać normalnie, bo ciężko się to czyta. A jeżeli nie masz argumentów bez obrażania to się ucz dalej na sprawdzian z przyry a nie zawracasz ludziom głowę i ich obrażasz.
Masz problem to nie czytaj :D chuj cię obchodzi czy obrażam czy nie. Jadę ostrooo tylko z frajerami co na to zasługują. Jebać
 
Do góry