Dzień Dobry Misiaki

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
A to teraz bezrobotni w ramach socjalu dostają talon na bungee?

--


Mógłbyś raz chociaż być sympatyczny.
Tym razem Cię wywołałem w pozytywnym kontekście. Przypomniałem o Twoim stopniu wojskowym.

--

Cosik @West się przymknął. Domyślam się, że nie ma czasu, pewnie rzuca gromy na forum swojego plemienia i nazywa kolegów kosownikami, frajerami i sprzedawczykami, czyli epitetami, którymi raczył tutaj Fiestę.

@markozyraf666 jak tam byczku? Ja Ci wioseczkę sklepalem, inni zabierają, nie jest to chyba najlepszy moment Twojej gry?

@TheSzumix - witam pchełko w tym pięknym słonecznym dniu. Dziś tracisz wioskę, dostajesz bana czy po prostu źle się czujesz?
Liczę, że wszystko ok.

@BranD x Szkodnik - czy już rozglądasz się w którego sojusznika wbić by można było? Po cichu na to liczysz pewnie.
Lubisz to, nie?

@Sylwan23 - jak tam meldunek spod ziemi? Wszystko pod kontrolą?

N8e jestem bezrobotny
Mam placone zs prostowanje bdur na fo
Jakies gazety sie musisly dowiedziec o marnych eksploatacjach co sie tu dzieja
Wiec sobie popisuje na fo
I mam platne
A ty popisujesz bzdury
I mas tylko odklejenie
Fajnie
 

Lucas4w

Łucznik
Wynik reakcji
883
Czyli Kuwejt to nie rodowita Kreska. Ok.

Piszesz o AK jako o plemieniu którym chciałbyś żeby było, prawda jest taka, że jest plemię jak każde inne, niczym się nie różnicie. Masówka na chuj wie ile członów, dyplomacja układana w ten sposób żeby bić się na 1front w przewadze. To, że z mordy dupę zrobiliście dogadując się z fiesta to już w ogóle hit. Zamiast ładować w nich offy( W twoim mniemaniu ważniejsze jest dobre imię, reputacja niż blaszka. Taki chuj, zrobicie dla Blaszki szpagat na kutasie, co udowodniliście na tym serwerze)

Żeby była jasność, następnym razem nie gadajcie, że AK to szczyt honoru i strażnicy czystej gry to pomyje na was nie będą aż tak wylewane( mówię w swoim imieniu).

Dziekuje za uwagę.

Ps. Nadrobione FO w końcu.

Zgodzić się muszę. Największym błędem było to, że plemię wystartowało tutaj jako AK. Została zebrana tutaj bardzo duża grupa rodowitych Kresek i wszystko szło jak należy, niestety uważam, że źle dobrane osoby z zewnątrz miały za duży wpływ na początkowy rozwój i obecnie to na co pracowaliśmy od 129 zostało rozjebane dosłownie kilkoma decyzjami.

Co prawda tryb gry można było jeszcze przeboleć. Mimo, iż jako Kreski woleliśmy zwykle zjadać wroga to tutaj szła rekru, za rekru, ale no miało to swój cel i nikomu krzywdy nie robiło. Natomiast podpisywanie się z Fiestą było największą pomyłką jaką mogliśmy zrobić. Oczywiście z punktu widzenia rozwoju, egoistycznego patrzenia na blaszki było to najlepszym rozwiązaniem, ale no podpisywanie się z frajerami dla blaszki to upokorzenie jakich mało. Podobnie wygląda decyzja o przyjęciu graczy z Tajemnicy, którzy no jakby nie patrzeć też są kosownikami.

Pozostałe rzeczy jakie wymieniłeś no to już kwestia klasycznego płaczu, z którym się zgodzić nie mogę. Plemię, które układa sobie dyplo do walki na jednym froncie to nadal może być solidne plemię. Baa to sztuka, że dyplomata potrafi tak poprowadzić plemię, aby nie musiało się wykrwawiać w kilku wojnach, bo tak lepiej to wygląda dla kilku randomów z FO.
Tak więc walka na jednym froncie uważam, że jest świetną opcją, podobnie jak wypowiedzenie EM było słuszne i oni dobrze wiedzą czemu się pojawiło.

Co by nie mówić nadal jako AK jesteśmy honorowi i słowni jeżeli chodzi o rozgrywkę, a to, że część z nas uważa Fiestę za śmietniki, a radni/dyplomata zdecydował mimo to na jej podpisanie - dla mnie wstyd i niedopuszczalne, ale Kuweta kieruje się dobrem ogółu, a ja subiektywnie uważam zupełnie odmiennie niż on.

Czy Kuwejt to rodowita Kreska? Oczywiście, że tak. Czy ten świat zagrał jak rodowita? Oczywiście, że nie. Czemu? Nie wiem, ale mogę się tylko domyślać. Jasne jest to, że jako AK startujemy pewnie ostatni raz w tym składzie i jasne jest, że sporo osób nie będzie nas oceniało tak jak kiedyś tylko zmiesza z błotem za to co było grane na ostatnim świecie, ale tak już jest i tego nie zmienisz :)

Gramy tutaj dobry świat pod kątem technicznym i dyplomatycznym, a jedynie ruch z Fiestą to totalna porażka.
 

DeletedUser209423

Guest
Zaczepiaj, zaczepiaj, w taką polemikę nie będę z Tobą wchodził bo nic na mnie nie masz, żeby od przegrywów wyzywać :D

Ale zarzucaj wędkę, może któryś się przyjdzie powyzywać

Ojej 'przegryw' jakie to okropne wyzwisko.
Poczułeś się urażony?

Jaki Ty delikatny i wrażliwy...

W jaką polemikę? Wkleiłem Ci rapka i staty. To jest moja polemika
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.915
Ale z czego beka?
Że fine po 174 daje Witamom autostradę do wygranej?
No nic, dyplo na tym świecie i tak jest dziwne.
Niektórzy po prostu potrzebują drugi raz oberwać by się nauczyć ;)

A co do kresek, dopiero by się pokazali ze złej strony nie pomagając fiescie. Fiesta gra swoje i nic to nie zmienia jak się zachowali, przynajmniej kreska. Do składu przecież ich nie wzięli. Ten świat i tak wygra indywiduum plemienne. Mieli oddać Witam kolejne pół świata by ich Black poklepał po plecach. To by był dopiero wstyd. To chyba normalne, że plemię stara się maksymalizować szansę na wygraną. A nie dają się wodzić za nos jakimś pajaca z fo.
Jak widać Witam nie czuje się aż tak pewnie skoro muszą stosować tego typu propagandę jednocześnie będąc najbardziej osłoniętym dyplomacją plemieniem.
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
Ale z czego beka?
Że fine po 174 daje Witamom autostradę do wygranej?
No nic, dyplo na tym świecie i tak jest dziwne.
Niektórzy po prostu potrzebują drugi raz oberwać by się nauczyć ;)

A co do kresek, dopiero by się pokazali ze złej strony nie pomagając fiescie. Fiesta gra swoje i nic to nie zmienia jak się zachowali, przynajmniej kreska. Do składu przecież ich nie wzięli. Ten świat i tak wygra indywiduum plemienne. Mieli oddać Witam kolejne pół świata by ich Black poklepał po plecach. To by był dopiero wstyd. To chyba normalne, że plemię stara się maksymalizować szansę na wygraną. A nie dają się wodzić za nos jakimś pajaca z fo.
Jak widać Witam nie czuje się aż tak pewnie skoro muszą stosować tego typu propagandę.
A co miało Fine zrobić innego? Dogadać się z Wami, żeby później zostać wyjebanym bez mydła przez Was i AK czy z kosownikami z fiesty? Wy tu się dogadaliście na jakaś śmieszna koalicje na pół świata, jest akcja jest reakcja, to że fiesta nic sobą nie reprezentuje to już nie nasz problem sami sobie takiego sojusznika wybraliście, chociaż wybraliście to za duże słowo Ak wybrało go za was
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
Fajnie,że się nas tak boicie wszyscy,że już nam wieszacie blaszki na szyjach ale wiele się może jeszcze wydarzyć. Przecież tu wygra jedna ekipa i tak jest skonstruowany tem świat wiec chyba każdy jest świadomy,że pewne umowy pójdą się jebac w ostatecznym momencie świata
 

DeletedUser209423

Guest
Ale z czego beka?
Że fine po 174 daje Witamom autostradę do wygranej?
No nic, dyplo na tym świecie i tak jest dziwne.
Niektórzy po prostu potrzebują drugi raz oberwać by się nauczyć ;)

A co do kresek, dopiero by się pokazali ze złej strony nie pomagając fiescie. Fiesta gra swoje i nic to nie zmienia jak się zachowali, przynajmniej kreska. Do składu przecież ich nie wzięli. Ten świat i tak wygra indywiduum plemienne. Mieli oddać Witam kolejne pół świata by ich Black poklepał po plecach. To by był dopiero wstyd. To chyba normalne, że plemię stara się maksymalizować szansę na wygraną. A nie dają się wodzić za nos jakimś pajaca z fo.
Jak widać Witam nie czuje się aż tak pewnie skoro muszą stosować tego typu propagandę jednocześnie będąc najbardziej osłoniętym dyplomacją plemieniem.

Co miało zrobić AK?
Przeprosić, usunąć konta i odejść. Razem z Fiestą.
Tak hańbią się tu grą, że to najlepsza i najwłaściwsza droga.

To było dla nich wyjście zbawienne, honorowe.
Nie skorzystali, szkoda.
Nie ma takiej możliwości bELLUM, bo wy za swoje czyny musicie zostać po prostu pojechani.
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.915
No jasne tym bardziej się dziwię Fine. To nie strach tylko realia. Macie dyplo z Ms, Ra teraz jeszcze Fine. To chyba normalne że klasyfikuje was od dziś jako faworytów. My sobie wojenkę tu zrobimy z AK i fine a wy sobie tam już szykujcie front by wjechać na rozwalone wioski pełnym potencjałem ;) nie tak się rysuje przyszłość czasem?
Jak dla mnie to Fine wyciągnęło rękę na nas po łatwe wioski. Co Kwasa powstrzymało przed cofnięciem tej głupiej dycyzji, nie wiem ale na pewno coś konkretnego że wolał oddać wam świat zamiast schować dumę w kieszeń.
Dajcie im chociaż ta nazwę na koniec, widzisz jak się starają dla was :*
 

DeletedUser209423

Guest
No jasne tym bardziej się dziwię Fine. To nie strach tylko realia. Macie dyplo z Ms, Ra teraz jeszcze Fine. To chyba normalne że klasyfikuje was od dziś jako faworytów. My sobie wojenkę tu zrobimy z AK i fine a wy sobie tam już szykujcie front by wjechać na rozwalone wioski pełnym potencjałem ;) nie tak się rysuje przyszłość czasem?
Jak dla mnie to Fine wyciągnęło rękę na nas po łatwe wioski. Co Kwasa powstrzymało przed cofnięciem tej głupiej dycyzji, nie wiem ale na pewno coś konkretnego że wolał oddać wam świat zamiast schować dumę w kieszeń.

Te ale podobno tak wam dobrze idzie.
To po co te próby wjazdu na ambicję?
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.915
Jaki wjazd na ambicje to moja analiza dyplomatyczna. Chyba nie trzeba w tw stats wchodzić by wiedzieć że nie jest tak źle jak nas tu opisujesz, źle to może być co najwyżej od jutra do tej pory idzie jak po maśle ;)

Myślę że Black to odpowiedni moment byś pouczył Witam by brali przykład z Wielkiego Bellum walcząc z każdym w koło a nie 3/4 granicy w dyplo i jeden front ;)
 

DeletedUser209423

Guest
Jaki wjazd na ambicje to moja analiza dyplomatyczna. Chyba nie trzeba w tw stats wchodzić by wiedzieć że nie jest tak źle jak nas tu opisujesz, źle to może być co najwyżej od jutra do tej pory idzie jak po maśle ;)

No wchodzę zgodnie z Twoją radą w TW stats
I co widzę?
Od 48h zbieracie lepe od RA
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
No jasne tym bardziej się dziwię Fine. To nie strach tylko realia. Macie dyplo z Ms, Ra teraz jeszcze Fine. To chyba normalne że klasyfikuje was od dziś jako faworytów. My sobie wojenkę tu zrobimy z AK i fine a wy sobie tam już szykujcie front by wjechać na rozwalone wioski pełnym potencjałem ;) nie tak się rysuje przyszłość czasem?
Jak dla mnie to Fine wyciągnęło rękę na nas po łatwe wioski. Co Kwasa powstrzymało przed cofnięciem tej głupiej dycyzji, nie wiem ale na pewno coś konkretnego że wolał oddać wam świat zamiast schować dumę w kieszeń.
Dajcie im chociaż ta nazwę na koniec, widzisz jak się starają dla was :*
Dyplo dzisiaj jest jutro może go nie być, takie są realia plemion tym bardziej na takim świecie gdzie każdy sojusz kiedyś się skończy. Fine po prostu wie po 174 jak traktowani są przez nas sojusznicy, mimo wszelkich niesnaskow na koniec gdzie walczyliśmy 1v1 przed tym nie mogli mieć żadnych uwag. A Bellum? Podobno wystawka na 141 (Nwm nie gralem) tutaj wyjebaliscie buczki, No wiec sam widzisz
 
Do góry