Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Dokładnie, piszemy w innych językach. Też mam takie wrażenie, bo piszesz o rzeczach o których nie masz pojęcia i udajesz mądrego. Nie wychodzi Ci to za bardzo.

pchelka to inny gracz, mam Ci screeny dawac? Nawet gra na 186, ale oczywiście twój research jest na poziomie zerowym i tylko kłamstwa potrafisz pisać.

Dostałem bana, tak masz rację. XD Akurat zbanowany nigdy nie byłem. Udowodnisz to jakoś? Tylko nie screenami z forum, błagam.

A ok, z forum gdzie nawet sam potwierdzałeś jak np dostawałeś łomot, źle.
Poczekaj, zaloguje się na panel admina.
Chwilka
Ej kmic zarzuć hasło.

Skończyłem z Tobą dyskusje, bo do niczego nie prowadzi.
Nazywałeś mnie kłamcą, zweryfikowałem Cię, kto chce wyciągnie wnioski jakie chce.
Jesteś patologicznym kłamcą, banowanym oszustem a w samej rozgrywce cienki jak sik węża.

Podsumowując - AK to Twój prawdziwy dom
 

DeletedUser209423

Guest
Ale Ty mi dziś przyjacielu imponujesz @Bl-ack Sno-w

Jestem w wybitnej formie intelektualnej.
Można powiedzieć, że wspiąłem się na intelektualny szczyt.
Tym gorzej dla AK i bELLUM.
Fiesty już nie liczę, bo tam już ledwie zipią.

A właśnie, AK w tym tempie, to do niedzieli musicie obstawić wioski przy granicy z Fiestą, bo zaraz Witamy tam będą.
 
Wynik reakcji
3.081
A ok, z forum gdzie nawet sam potwierdzałeś jak np dostawałeś łomot, źle.
Poczekaj, zaloguje się na panel admina.
Chwilka
Ej kmic zarzuć hasło.

Skończyłem z Tobą dyskusje, bo do niczego nie prowadzi.
Nazywałeś mnie kłamcą, zweryfikowałem Cię, kto chce wyciągnie wnioski jakie chce.
Jesteś patologicznym kłamcą, banowanym oszustem a w samej rozgrywce cienki jak sik węża.

Podsumowując - AK to Twój prawdziwy dom
Potwierdzanie łomotu - otrzymanie bana? XD Nie wiem, ty na prawdę jesteś dobrym bajkopisarzem.
Nazwałem Cię kłamcą i większosci zarzutów nie potrafisz w żaden sposób uargumentować, że tak nie jest. Patologicznym kłamcą z Nas dwóch, jesteś oczywiście Ty, wiec juz sobie nie dodawaj. Co do umiejętności w grze, pokazałes na tym świecie, co potrafisz, wiec jesteś ostatnia osobą która powinna się na ten temat wypowiadać.
Konczymy ta dyskusje, bo z kłamcami konwersować nie będę.
 

DeletedUser209423

Guest
Uff
Ale mi ulżyło.
Siedzę z moją piękną żoną, ja oglądam Real w akcji, moja piękna żona jakieś romansidło na Netflixie i nagle buuuuuu.
Ściany prawie się trzęsą, trzaski niesamowite, myślę jak nic ruski zaatakowali.

Szybko biegnę do piwnicy, chowam się w rogu, odpalam forum czekając na najświeższe info od szeregowego @Kanarinios. i co?
I ulga.
To huk pękającego dupska naszej pchełki Szumixa

Uff
Ale mi napędziłeś stracha
 

NIEKOSAASPRAWIEDLIWOSC

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
858
Mnie tam ciekawi jak Witam, Ra, MS, Nofear, Buczki, Rebels i Fine rozdzielą blachy..
Pewnie po 7, żeby wszyscy mieli po równo + 1 dla Blacka jak zacznie nas kosić wszystkich na frontach.

Witam siedem miejsc w zwycięskim, brzmi dobrze

Ty już blaszek ludziom nie dziel bo na 170 z puk już blaszki rozdzielaliscie a zostaliście koalicja śmiechu
 

DeletedUser209423

Guest
Ty już blaszek ludziom nie dziel bo na 170 z puk już blaszki rozdzielaliscie a zostaliście koalicja śmiechu

Marko postanowił na tym świecie kontynuować projekt tej udanej koalicji.

--

Dzieki Blacku, wg. Ciebie, wszyscy się boją AK.
Idealnie to wyjaśniłeś XD

Ok, interpretacja dowolna.
Jak dziewczyna pokazuje Ci środkowy palec, to też możesz sobie wmawiać, że chciała pokazać Ci paznokcie.
Luz
 

Misiekki

Pikinier
Wynik reakcji
44
Kurde, na którym świecie bym nie grał, co wejdę na forum to zawsze jest Black vs cały świat :D Niesamowite. Ale podziwiam zaangażowanie w rozmowę z obu stron XD
 
Do góry