Dzień Dobry Misiaki

pandaseka

Zwiadowca
Wynik reakcji
870
Nie czaje troche co jest takiego niezwykłego w +1 dla przeciwnika na akcji za 5mln RA, jednoczesnie z dwoch stron od RA i rebelso/buczków, zrobienie +1 to jest taki wspaniały wynik :D ? Bijecie na 4 fronty i co akcje wbijacie +1 +2 +3 ładując milionami RA, nastepnie lokalnie tracąc na południu dziennie kilkanascie, wynik genialny bellum na kolanach normalnie.
Jak my się broniliśmy, to chwaliłeś się stosunkiem RA:RO w okolicach 1,5. Teraz Wy macie ten stosunek na poziomie 1,25, także moglibyśmy przyjąć narrację, że to akcja na wybijanie deffa ;)

Tylko po co?
Gratki obrony i walczymy dalej
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Jak my się broniliśmy, to chwaliłeś się stosunkiem RA:RO w okolicach 1,5. Teraz Wy macie ten stosunek na poziomie 1,25, także moglibyśmy przyjąć narrację, że to akcja na wybijanie deffa ;)

Tylko po co?
Gratki obrony i walczymy dalej
nie odzywałbym się gdyby black nie przylatywał ze statami i nie ogłaszał spektakularnego zwycięstwa w postaci +1 za 4,5 mln RA
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.977
Mnie tam ciekawi jak Witam, Ra, MS, Nofear, Buczki, Rebels i Fine rozdzielą blachy..
Pewnie po 7, żeby wszyscy mieli po równo + 1 dla Blacka jak zacznie nas kosić wszystkich na frontach.

Witam siedem miejsc w zwycięskim, brzmi dobrze

Blaszki już zostały rozdzielone, wraz z MS kosujemy Witamy, Fine, Rebels, Buczki oraz Feary (wszystko zgodnie z planem takim, żeby Fine były jedynym niekosującym plemieniem na tym świecie), do zobaczenia na ś200.

Zrzut ekranu 2023-03-15 181250.jpg
 
Ostatnia edycja:

Krised

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.257
Blaszki już zostały rozdzielone, wraz z MS kosujemy Witamy, Fine, Rebels, Buczki oraz Feary (wszystko zgodnie z planem takim, żeby Fine były jedynym niekosującym plemieniem na tym świecie), do zobaczenia na ś200.

View attachment 46567
Spokojnie mamy w planach skosować ale po prostu własne człony xD
 

DeletedUser209423

Guest
nie odzywałbym się gdyby black nie przylatywał ze statami i nie ogłaszał spektakularnego zwycięstwa w postaci +1 za 4,5 mln RA

+1 to +1
Na co drążyć? Dostajecie lepe od RA i taka prawda.
I to 3 człony vs 1 człon

--

BlackSnow, aż szczerze zastanawiam się w jak wielki krawężnik jebnąłeś gdy upadałeś z rąk matczynych, bo normalna, zdrowa osoba nie wypisuje takich idiotyzmów w korespondencji z ludźmi z gierki internetowej.

A Ty co za noł nejm?
Przyjdź, przedstaw się, zapytaj czy mam czas z Tobą korespondować i dopiero możemy zacząć gadkę.
Krów z Tobą nie pasałem, więc na koniec kolejki nieudaczniku.


--

Zwykły, mierny internetowy troll, tutaj po prostu cały czas go podkarmia.

Taa
Za to Ty to guru tutejszej konwersacji. Nabiła pajacyna 300 postów w 6 lat i od trolli będzie wyzywać.
Idź w cholerę
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
+1 to +1
Na co drążyć? Dostajecie lepe od RA i taka prawda.
I to 3 człony vs 1 człon

--



A Ty co za noł nejm?
Przyjdź, przedstaw się, zapytaj czy mam czas z Tobą korespondować i dopiero możemy zacząć gadkę.
Krów z Tobą nie pasałem, więc na koniec kolejki nieudaczniku.


--



Taa
Za to Ty to guru tutejszej konwersacji. Nabiła pajacyna 300 postów w 6 lat i od trolli będzie wyzywać.
Idź w cholerę
3 człony? Ty chyba ślepy troche bo mamy 2 człony obecnie. I 2 człony walcza z rebels+buczki+ms+ra+no fear z kazdej strony i za 2 dni z fine, ile to jest czlonow z 2 na 8 a z fine to 2 na 11? I fakt, że leci akcja od na polnocy, na poludniu, lacznie przebijaja od uja RA i wbijaja pare wiosek, w miedzy czasie leci od nas akcja na buczki, na rebels i na nofear i wbijamy na akcji 30-40 i drugie tyle juz po akcji jak złamiemy odcinek, wychodzimy do przodu, ale nam sie wrogowie nie kasuja po jednej akcji jak tajemnica, em, nie mamy jednego frontu by żrec wioski jak fine po plecakach z psychą w glebie i nie mielismy okazji wjechac w puste wioski 3 dni przed wypowiedzeniem jak witam :)
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.977
3 człony? Ty chyba ślepy troche bo mamy 2 człony obecnie. I 2 człony walcza z rebels+buczki+ms+ra+no fear z kazdej strony i za 2 dni z fine, ile to jest czlonow z 2 na 8 a z fine to 2 na 11? I fakt, że leci akcja od na polnocy, na poludniu, lacznie przebijaja od uja RA i wbijaja pare wiosek, w miedzy czasie leci od nas akcja na buczki, na rebels i na nofear i wbijamy na akcji 30-40 i drugie tyle juz po akcji jak złamiemy odcinek, wychodzimy do przodu, ale nam sie wrogowie nie kasuja po jednej akcji jak tajemnica, em, nie mamy jednego frontu by żrec wioski jak fine po plecakach z psychą w glebie i nie mielismy okazji wjechac w puste wioski 3 dni przed wypowiedzeniem jak witam :)

Mieliście za to okazję wjechać w nasze puste wioski po zrekrutowaniu kosowników, z której oczywiście skorzystaliście.
 

DeletedUser209423

Guest
3 człony? Ty chyba ślepy troche bo mamy 2 człony obecnie. I 2 człony walcza z rebels+buczki+ms+ra+no fear z kazdej strony i za 2 dni z fine, ile to jest czlonow z 2 na 8 a z fine to 2 na 11? I fakt, że leci akcja od na polnocy, na poludniu, lacznie przebijaja od uja RA i wbijaja pare wiosek, w miedzy czasie leci od nas akcja na buczki, na rebels i na nofear i wbijamy na akcji 30-40 i drugie tyle juz po akcji jak złamiemy odcinek, wychodzimy do przodu, ale nam sie wrogowie nie kasuja po jednej akcji jak tajemnica, em, nie mamy jednego frontu by żrec wioski jak fine po plecakach z psychą w glebie i nie mielismy okazji wjechac w puste wioski 3 dni przed wypowiedzeniem jak witam :)

Ja widzę wasze 3
A że jesteś patologicznym kłamcą, to wiadomo kto mówi prawdę. Może Ty jako kret jesteś po prostu ślepy, wtedy przepraszam, rozumiem.

Ojej no patrz, tak bohatersko wszystkich lejecie, to po cholerę mieliście jednodniową ekscytację, gdy AK wypowiedziało Fine?
Dlaczego znajdujecie się w ciemnej d..., dlaczego tak nerwowo reagujecie i dlaczego w waszym tonie wypowiedzi takie zniechęcenie?
Why?
Przecież wszystkich lejecie

@mefisto75 x Rokush zobacz przyjacielu co się dzieje jak tylko napisałeś im, że chwilę robisz przerwy.
Rozzuchwalili się okropnie.
Próbują deprecjonować moją skromną osobę, licząc, że również się wycofam.
Nic z tego nieudacznicy!
Będę walczył o prawdę dalej, zawsze i wszędzie, w każdych okolicznościach!
A Mefisto niebawem wróci i wam znowu dokopie!

Żaden pojechany Szumix z zanikami pamięci, żaden noł nejm od sprzątania, ani żaden analfabeta mnie nie zniechęcą.
 
Wynik reakcji
3.051
Ja widzę wasze 3
A że jesteś patologicznym kłamcą, to wiadomo kto mówi prawdę. Może Ty jako kret jesteś po prostu ślepy, wtedy przepraszam, rozumiem.

Ojej no patrz, tak bohatersko wszystkich lejecie, to po cholerę mieliście jednodniową ekscytację, gdy AK wypowiedziało Fine?
Dlaczego znajdujecie się w ciemnej d..., dlaczego tak nerwowo reagujecie i dlaczego w waszym tonie wypowiedzi takie zniechęcenie?
Why?
Przecież wszystkich lejecie

@mefisto75 x Rokush zobacz przyjacielu co się dzieje jak tylko napisałeś im, że chwilę robisz przerwy.
Rozzuchwalili się okropnie.
Próbują deprecjonować moją skromną osobę, licząc, że również się wycofam.
Nic z tego nieudacznicy!
Będę walczył o prawdę dalej, zawsze i wszędzie, w każdych okolicznościach!
A Mefisto niebawem wróci i wam znowu dokopie!

Żaden pojechany Szumix z zanikami pamięci, żaden noł nejm od sprzątania, ani żaden analfabeta mnie nie zniechęcą.
Tak, pojechany HA HA HA HA
Farmazonić potrafisz, to fakt. Ale jak coś trzeba udowodnić to głowę chowasz w piasek jak struś. Jesteś farmazonem, 2 kłamstwa w jednej wypowiedzi popełniłeś. I Ty nazywasz kogoś patologicznym kłamcą?
 
Do góry