Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Nie, po prostu mam bardziej wymagające niż układanie parkietów zajęcia i ciężko czasem znaleźć w trakcie sprintu czas jeszcze na forum jak mam pod sobą team z którym tworzę oprogramowanie dla banku :)

Guzik mnie obchodzi czym się zajmujesz, przestań mi się spowiadać. Biografii twojej pisać nie zamierzam.
 

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
W bellum tez nie maja wpływu na kiepa Sylwana, który jest 60 wiec nie generalizujcie ich skoro sami nie chcecie być wrzucani do jednego worka xd
nie jestem w temacie bo za bardzo FOntu nie czytam, a co do samego Sylwana to nigdy nie pisałem, nie grałem z nim, ani nic do niego nie mam - hehe bo po prostu gościa nie znam, mój post był odnośnie mojego punktu widzenia na Twój, bo mimo wszystko pisałeś o wszystkich "pEWNIACZKACH" czy jakoś tak. No grałem w tej ekipie kilka światów i się wypowiedziałem, o Bellum się nie wypowiadam, nawet nie wypowiadam się o wOJSRENACH do których mam problem tylko jak już to wyzywam sURFERA i jego dESKE. <tanczy> bo to jedyni ludzie do których mam problem za to jakim dnem są.
 
Wynik reakcji
59.447
nie jestem w temacie bo za bardzo FOntu nie czytam, a co do samego Sylwana to nigdy nie pisałem, nie grałem z nim, ani nic do niego nie mam - hehe bo po prostu gościa nie znam, mój post był odnośnie mojego punktu widzenia na Twój, bo mimo wszystko pisałeś o wszystkich "pEWNIACZKACH" czy jakoś tak. No grałem w tej ekipie kilka światów i się wypowiedziałem, o Bellum się nie wypowiadam, nawet nie wypowiadam się o wOJSRENACH do których mam problem tylko jak już to wyzywam sURFERA i jego dESKE. <tanczy> bo to jedyni ludzie do których mam problem za to jakim dnem są.
W punkt o sURFERZE i dESCE.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.518
Czyli przyznajesz, że świadomie kłamałeś i wprowadzasz w błąd? A teraz dla odmiany kłamiesz po raz kolejny.
Mogę bez problemu zdobyć i 30 wiosek.

Aha oddałeś znajomym. Cóż za przypadek, Pee padło a parówa Kanar akurat w tym momencie 'oddał' wioski kolegom.
He he


--

Bardzo znamienne jest to co robi bELLUM.
Nie dalej jak 2 tygodnie temu stękali na każdy możliwy sposób o Fiestę.
Pamiętacie państwo?
Jak to moraliści wszystkich pouczali.
I co?
I okazuje się, że sami mają kosy na koncie i to więcej niż zarzucali to Fieście.
Poezja.
Wysłali dwóch debili @markozyraf666 i @Sylwan23, żeby robić szum a sami założyli białe rękawiczki i robili to samo. Tylko na większą skalę. I jeszcze walka banami.

Można śmiało napisać, że bELLUM to najbardziej kosiarskie plemię ś186
Z czym Ty sie tam znowu odklejasz? Bo nie bardzo rozumiem.
Zapomnialem, ze to juz standardzik u Ciebie wybacz.
 

BambusKFC

Szlachcic
Wynik reakcji
1.056
Błędne porównanie.
Smuteczek walczy w grze i wygrywa - tak jak napisałeś
aczkolwiek Black walczy na FO i tutaj wygrywa. Jego posty mają ogromny wpływ nie tylko dlatego, że w pewien sposób kształtują opinie graczy nt. jakiegoś plemienia, ale też takie ciągłe wspominanie o kosach i brzydkich zagrywkach robi swoje. Paka ze wstydu to nawet nick zmienił bo był tak piętnowany za kosę w Chaos xD

o właśnie tak Bohuś, dobrze napisałeś,
Black jest osobą która napiętnuje kosowników aby nikt inny o nich nie zapomniał. Pamiętajcie, gdy kosowanie nie będzie plute na fo to to nigdy nie zniknie a będzie bardziej popularne. Jak wspomniałem...kiedyś kosownik był bardziej opluwany,zmieniał nicki i istniał "wstyd". A teraz? kosownik Ci jeszcze wbije na fo i będzie swoje gówna wypisywał :)

Beka
 

DeletedUser209423

Guest
nie mam pojęcia, ja go nie widziałem od s101, którego i tak nie dograł

Dobrą masz pamięć.
Co bierzesz na poprawę? Żeń-szeń?


Niech mnie ktoś uszczypnie bo chyba śnię, przypomniało mi się, że był kiedyś odklejus pokroju blacka czyli smuteczek. Czyżby to była jedna i ta sama osoba? Też do niego żadne słowo nie docierało xD

Czy ja muszę 100 razy pisać to samo?
Nie jestem żadnym smuteczkiem. Nie jestem godzien, by mnie tytułować tak godnym loginem.
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
o właśnie tak Bohuś, dobrze napisałeś,
Black jest osobą która napiętnuje kosowników aby nikt inny o nich nie zapomniał. Pamiętajcie, gdy kosowanie nie będzie plute na fo to to nigdy nie zniknie a będzie bardziej popularne. Jak wspomniałem...kiedyś kosownik był bardziej opluwany,zmieniał nicki i istniał "wstyd". A teraz? kosownik Ci jeszcze wbije na fo i będzie swoje gówna wypisywał :)

Beka
Uważasz że jestem kosownikiem bracie?
 

DeletedUser209423

Guest
Jeśli ktoś ogląda LM i kibicuje Bayernowi, to można już wyłączyć.
Bayern dziś odpadnie.
Wiecie, że Black się nie myli.

Dobrej nocy
 
Do góry