Dzień Dobry Misiaki

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Pośmiewiska nie będzie, bo bELLUM upadnie.
Nie dziś, to jutro. Nie jutro, to za miesiąc.
To się stanie i jestem tego pewien w 100%
Liczę się z tym, że ktoś gdzieś ostatecznie może tu wymięknąć i się wyłamać z porozumień.
Choć na logikę to nie ma sensu, bo upadek bELLUM, to korzyść dla wszystkich z okolicy.

Pośmiewiska nie będzie też dlatego, że wielokrotnie już to przerabiałem. I gdy już cholernie wszystko szło nie po mojej myśli, to na ostatniej prostej w niewyobrażalnie dziwnym splocie okoliczności i tak skończyłem wygrany.

Muszę sprawdzić czy nie mam wśród moich przodków jakiegoś rodu królewskiego. Jest we mnie coś z Cezara.
Brawo black, obstawiać faworyta i trafiać w większosci no niesamowita umiejętność. Jak co świat bedziesz obstawiał faworytów, czy piętnował jakieś plemie, że na pewno KIEDYŚ upadnie to statystycznie będziesz często trafiał bo tylko jedno plemie może wygrać świat i zazwyczaj faworyt wygrywa świat albo jest blisko jego wygrania. Wielki wrózbita Black o niecodziennych umiejętnościach wróżenia z kuli, w przerwie od zawodu dorabiający jako klaun w cyrku.
 

DeletedUser209423

Guest
Brawo black, obstawiać faworyta i trafiać w większosci no niesamowita umiejętność. Jak co świat bedziesz obstawiał faworytów, czy piętnował jakieś plemie, że na pewno KIEDYŚ upadnie to statystycznie będziesz często trafiał bo tylko jedno plemie może wygrać świat i zazwyczaj faworyt wygrywa świat albo jest blisko jego wygrania. Wielki wrózbita Black o niecodziennych umiejętnościach wróżenia z kuli, w przerwie od zawodu dorabiający jako klaun w cyrku.

Doceniam próbę deprecjonowania mojej osoby, ale akurat faworytów, to ja zazwyczaj atakuje a nie na nich stawiam.
Tajemnica, Jutro, Peee
Zdaje się, że to byli faworyci w różnym okresie czasu, na różnych światach.

Zatem jak zwykle wyryłeś głupim łbem o podłogę.

Ale miło, że w końcu przyznałeś, że nie jesteście tu faworytami. Musieliście znaleźć się w ciemnej d żebyś w końcu to zrozumiał.
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Dam wam radę jak postępować z Blackiem, takie posty jak ten @Sylwan23 tylko go napędzają, przecież po waszych postach od razu widać zmianę narracji z potężnego,niepokonanego Bell co gniecie rebels w tydzień z pokrzywdzonych chłopaków co są waleczni (1 na 5).

Do meritum, albo trzymajcie jedna twarz. Jak jesteście tacy potężni to nie uzalajcie się nad sobą, że kilkukrotnie mniejsze plemiona się na was ugadaly.
 

DeletedUser209423

Guest
Ależ bELLUMY w desperacji.
Wiedzą, że nie są w stanie mnie przekonać, żebym im wybaczył całe zło jakie mi wyrządzili, więc teraz starają się udowodnić, że mylę się w swoich ocenach. I że ogólnie mówię oczywiste rzeczy, które widzi każdy.

Aha,ok. Jedziecie bELLUMY.
Założyłem zbroję, przyjmę każdy cios
 

NIEKOSAASPRAWIEDLIWOSC

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
858
Zamiast zrekrutować wartościowych graczy to walczą z Nazwą byłymi plecakami którzy tak łatwo swoich wiosek nie oddają a inni sobie zasyssają barby albo darmy na obrzeżach i Fine zostaje w tyle jeszcze z miesiąc i nikt się nie będzie z nimi liczył :D

Żaden wartościowy gracz nie przeszedłby do FINE

PS odnośnie płaczu Marko to widzę tutaj nawiązanie do 170... znowu potężny kolos na glinianych nogach i przyglupi markopolo jako "wuc"

A kosa w Bellum xddddddd dobre...

#niekosaasprawiedliwosc

To samo powinno spotkać FINE i Tajemnicę. A nie wróć tajemnicy już nie ma
 

Fluxik

MEMIARZ
Wynik reakcji
2.535
Żaden wartościowy gracz nie przeszedłby do FINE

PS odnośnie płaczu Marko to widzę tutaj nawiązanie do 170... znowu potężny kolos na glinianych nogach i przyglupi markopolo jako "wuc"

A kosa w Bellum xddddddd dobre...

#niekosaasprawiedliwosc

To samo powinno spotkać FINE i Tajemnicę. A nie wróć tajemnicy już nie ma
Pewnie biedaczku cię potężne FINE olało na etapie rekrutacji każdego <glaszcze>
 
Do góry