Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Ja to was nawet lubiałem, szuja i bałwan... Ale swoim zakłamaniem i ubłudą na temat fiesty zniszczyliście to wszystko. Na swoje własne życzenie. Ha Tfu.

Ty parówo
Wbija kosy, jednego dnia pisze o Stefanach jako najlepszym plemieniu a następnego siedzi u wroga i dziadyga ma czelność pisać kogo lubi a kogo nie. A w tyłku mam Twoją sympatię obłudniku
 

pandaseka

Zwiadowca
Wynik reakcji
870
Jak tam wojna Bell vs Rebelsi? Bo w sumie brak postów ostatnio ze statami :( zmniejszyła się ilość przejęć czy chwilowo wszyscy zajęci Fiestami Kosownikami? :D
Przecież wrzucałem ze 2 strony temu. Generalnie Bellum zjadło nam łatwe wioski i skończyła się sielanka, powoli mogą myśleć o nowym świecie, bo od 2 dni na + nie mogą wyjść.. <lol><lol><lol>

Bez nazwyrty.png

Ładnie ich grzmocimy ostatnimi dniami, co? <cfaniak><lol>
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.227
Ty parówo
Wbija kosy, jednego dnia pisze o Stefanach jako najlepszym plemieniu a następnego siedzi u wroga i dziadyga ma czelność pisać kogo lubi a kogo nie. A w tyłku mam Twoją sympatię obłudniku
Gdzie są te stefany? Wyszedłem na kilka godzin przed rozwiązaniem ich. Kiedyś myślałem że cisniesz wszystkich bez wyjątków, każdego obłudnika, ale wybielając fiestę okazałeś się hipokrytą. Na początku się dziwiłem co tu masz takie poparcie, bo raczej na innych światach jesteś zlewany, a twoja reputacja jest jaka jest. Masz tutaj cel który wspierasz swoją zakłamaną propagandą, w której absurdalnością dorównujesz putinowi
 
Ostatnia edycja:
Do góry