Analiza świata 186 by Qorny ©

cyaaaa2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.715
RA - Ruch Antymasówkowy, która sam gra na 2 człony, ewidentnie muszą zmienić nazwę. Z tego co wiem dostali już raz wpiernicz od Bellum na starcie w centrum, a teraz proszą o drugi raz. Z plusów to kojarzę nick założyciela / założycielki - cyaaaa2, ale to tylko, nic więcej. Mam tam 2 gości których sam bym wyciągnął pewnie szybkim PW, ale nie grają już tyle co kiedyś. I tyla.
Gramy na 1,5 członu, nie wiem czy nawet 2 czlony to dużo w porównaniu do większych plemion grających na 3-4. Od bellum to dostała ekipa - plemię założone przez błaznów, przenieśli się tutaj, założyli plemię drugi raz i rozwiązali nam plemię - powstało RA pod moim dowodzeniem. Nie wiem skąd mnie kojarzysz, ale dziękuje za komplement. Co do wyciągania graczy, to liczę się z tym, wyjątkowo nie wbiłem z żadną z moich ekip, wiec logiczne, że mam tu kilkunastu graczy, którzy mogliby odejść, bo znają osobę XYZ z innego plemienia.
 

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.144
Analiza bardzo dobra, ale coś Ty powypisywał o Bellum?
Chyba pisałeś o nich w ostatniej godzinie i miałeś chwilowe spowolnienie napływu logiki.

Wpadli tu mocniejszym składem?
A kto jest niby tą siłą? Może @Ruda tańczy albo @Sylwan23 ?
To akurat konie trojańskie, które sprawią, że @markopolo19 nie będzie musiał zwiewać przy przewadze świata 70:30 a zdecydowanie szybciej.

Jak wygląda to wewnętrznie? Toż Pan Baran (@Pan Owca ) pisał, że jeden wielki organizacyjny pierdzielnik.

Co do wojny z Rebel, oczywiście prowadzą ale jest o czym dywagować.
Po pierwsze można się było tego spodziewać po ułożeniu wiosek.
Po drugie ten 'wpierdziel' jest w jakiejś części fałszowany lipnymi statami

Łapią obrzeża najlepiej z topowych ekip? Z konia spadłeś? Toż oni zarekrutowali z tydzień temu wszystko co się na obrzeżach ruszało.
Topowe ekipy walczą tam o teren a nie biorą byle kogo, byle zbudować masę. Jak Ty w ogóle ich przykład podajesz. To nie ich atut a hańba i żenada, pokaz słabości.

Lepsza pozycja niż Witam? Z kuli wywróżyłeś czy jak? Bo patrzę na mapę i nie wiem skąd ten wniosek.

Słabe strony? Najsłabszym ogniwem jest tam beznadziejny wódz i tona kosowników i kretów.


Nie wiem co Ty tam popijasz lub testujesz, ale analiza świetna i nagle dochodzisz do Bellum i wszystko co piszesz do chrzanu.
Tak naciągane teorie i fakty, że aż mnie brzuch rozbolał od czytania. Bądź bardziej obiektywny.

Pozdrawiam serdecznie
Tutaj szybko: analiza to analiza, nie trzeba się z nią zgadzać, jak są pod nią dymy znaczy że jest dobra. Co do organizacji = bardzo możliwe, nie poruszam raczej takich rzeczy w analizie. Co do terenu się nie zgodzę, w skali tygodnia, dwóch tak, to problem. A w dłuższej skali teren to teren, warzywa da się rozebrać / zjeść / zagonić na tyły do robienia deffa. Co do importów już się wypowiedziałem, mimo to spora część ekipy jest stała.

Lepiej grać na coraz to mocniejsze ekipy, tym samym napędzamy frontowców, ustawienie na mocne plemię na etapie kilku wioch to męczarnia i bardzo niekorzystny scenariusz, który trzeba zakończyć jak najszybciej (tutaj przypomina mi się dobry start Ticket na Stefanów na 150).
Nie wiem, czy nie dostałeś do końca dobrych informacji, ale.. FINE nie było podpisane z Plecakami i walczy z nimi od dawna.

W zasadzie mamy otwartą wojnę od ponad 23 dni. Tajemnica dopiero niedawno dołączyła do niej, bo przez spory czas oddzielał ją Chaos.

Napisałeś tak jakbyśmy pozostawali biernymi i nie pchali się w wojnę, a jest zupełnie inaczej - to my ją wypowiedzieliśmy. Zdążyliśmy zjeść jeden człon, część drugiego, ale przez ich rekrutację 3 dodatkowych członków wyglądamy na mniejszych :rolleyes:
Tak, tak, sorki, powinienem bardziej wygarnąć kogoś od Was ALBO mogliście też mi to napisać. Jakbym siedział na tym świecie dłużej nić niecałe 2 dni to pewnie bym wiedział. W każdym razie dopisałem notatkę pod analizą, powodzenia w wojnie <3
Święta analiza.

Możemy liczyć że co jakiś czas będzie podsumowanie ruchów na świecie? Kto z kim, jak mu idzie itp

Ammm dzięki, ale nie wiem, zobaczymy, jak tu pogram to może czasem coś skrobne, świat jest szybki więc nie wiem na ile będzie potrzeba.
 

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.144
Gramy na 1,5 członu, nie wiem czy nawet 2 czlony to dużo w porównaniu do większych plemion grających na 3-4. Od bellum to dostała ekipa - plemię założone przez błaznów, przenieśli się tutaj, założyli plemię drugi raz i rozwiązali nam plemię - powstało RA pod moim dowodzeniem. Nie wiem skąd mnie kojarzysz, ale dziękuje za komplement. Co do wyciągania graczy, to liczę się z tym, wyjątkowo nie wbiłem z żadną z moich ekip, wiec logiczne, że mam tu kilkunastu graczy, którzy mogliby odejść, bo znają osobę XYZ z innego plemienia.

Dzięki za sprostowanie z tym plemieniem. Skąd kojarzę to dobre pytanie, na które nie odpowiem bo sobie nie przypomnę <tuptup> Powodzenia z projektem RA
 
Wynik reakcji
859
Jak już pisali poprzednicy - analiza totalnei niepoparta faktami. Bardzo słabo. Na następny raz zanim wypiszesz tyle głupt próbując robić jakąś "analizę" do przypatrz się lepiej statystykom. Chociaż twstats przeglądnij. Bo tak pisać żeby pisać, tylko dla lajków, to nonsens.
 

DeletedUser209423

Guest
Jak już pisali poprzednicy - analiza totalnei niepoparta faktami. Bardzo słabo. Na następny raz zanim wypiszesz tyle głupt próbując robić jakąś "analizę" do przypatrz się lepiej statystykom. Chociaż twstats przeglądnij. Bo tak pisać żeby pisać, tylko dla lajków, to nonsens.

Analizy mają to do siebie, że często są przewidywaniami.
Zgodzę się, że częściowo głupot napisał, ale w wielu aspektach ma rację.
To, że Bellum i Tajemnica was przycisną, to tylko Ty tego nie widzisz, co jest dziwne, bo odpowiadasz za dyplomację.

I tu nie chodzi czy lubicie się, czy nie, jakie macie umowy itd.
Faktem jest, że Tajemnica nie ma wyjścia i w wasz teren wewalić się musi a Bellumy pewnie skorzystają z okazji i dołączą się do jedzenia tortu o nazwie Fine. Jeśli padnie Rebel
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.655
Piękna analiza

Aczkolwiek Witam to dla mnie faworyt
W sumie jako ciekawostka, w Witam gra sporo ludzi z Brokułów też z 141. Co do AK, to po 141 to lubimy się bardzo, wygraliśmy z nimi, ale nie było żadnych kwasów wtedy, tylko laliśmy się z szacunkiem

Witam tworzą głównie gracze Witam ze świata 174 i kilkunastu graczy AoS ze świata 152. Witam zostało utworzone przez graczy Broquł jak się dobrze orientuje, dlatego parę ich osób się znajdzie tutaj.
 

SierGiej95

Zwiadowca
Wynik reakcji
468
O przepraszam bardzo ja tam dzielnie walczyłem na FOncie ś87 z piekielnymi pomiotami dzięki czemu zyskałem kilku kumpli do wspólnej akcji kasacji na kolejnych światach ]:->
 

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.144
Chciałem właśnie pytać mordko czy Ty w ogóle sprawdziłeś nasze statystyki wojny z plecakiem, bo trochę ta „analiza” traci na wartości xd
Potem już tak, analizy i Waszej sytuacji to raczej nie zmienia co też już zostało przez kogoś napisane <shrug>
 
Do góry