Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
368
Tak się sracie, że Avas zajebał kose, a nawet w nicku nie ma "kosy". To popierdółka, nie kosownik.
 

Deleted User - 8687748

Guest
Ja pierdole to tylko gra, a jak słyszę co się tu odwala to aż ciężko uwierzyć xD P niby nawet kosę wrąbało w Stefany (naruszenie okresu wypowiedzenia atakami) Naprawdę "najlepsza" marka tak kończy karierę? Z bandą płaczkow, co jak przegrali to jeszcze bardziej zeszmacaja markę w stylu "noob listy", bluzgami do każdego oraz łamaniem postanowień? Żenada
 

Deleted User - 849095943

Guest
Ja pierdole to tylko gra, a jak słyszę co się tu odwala to aż ciężko uwierzyć xD P niby nawet kosę wrąbało w Stefany (naruszenie okresu wypowiedzenia atakami) Naprawdę "najlepsza" marka tak kończy karierę? Z bandą płaczkow, co jak przegrali to jeszcze bardziej zeszmacaja markę w stylu "noob listy", bluzgami do każdego oraz łamaniem postanowień? Żenada
TO TYLKO GRA KMIOCIE , CHUJ KOGO OBCHODZI ZE JAKIŚ TYP CO SIĘ WKURWIL WYSŁAŁ KILKA FEJKOW W STEFANY , ZDARZA SIĘ . TO CI IDIOCI ZACZĘLI BIĆ , MOŻE UŻYLI ZNAJOMOSCI JAKO WYMÓWKI I IM WYSŁAŁ CHUJ WIE XD
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.953
Ja pierdole to tylko gra, a jak słyszę co się tu odwala to aż ciężko uwierzyć xD P niby nawet kosę wrąbało w Stefany (naruszenie okresu wypowiedzenia atakami) Naprawdę "najlepsza" marka tak kończy karierę? Z bandą płaczkow, co jak przegrali to jeszcze bardziej zeszmacaja markę w stylu "noob listy", bluzgami do każdego oraz łamaniem postanowień? Żenada
Ta i akurat karuzela który grał u nas napisał ze nas pierdoli i wysłał na nich ataki. Dziwny przypadek co? XD
Dziwnym trafem mankovsky nawet nie próbował tego wyjaśniać tylko się od razu w nas wpierdolil xD

No ale tak to my jesteśmy Ci źli xD
 

Deleted User - 849095943

Guest
Ta i akurat karuzela który grał u nas napisał ze nas pierdoli i wysłał na nich ataki. Dziwny przypadek co? XD
Dziwnym trafem mankovsky nawet nie próbował tego wyjaśniać tylko się od razu w nas wpierdolil xD

No ale tak to my jesteśmy Ci źli xD
HUJ W TO , STEFANY PO PROSTU SĄ W JEDYNEJ SYTUACJI W ŻYCIU W KTÓREJ MOGĄ ZAATAKOWAĆ P I PRZEJĄĆ WIEŚ , TRZEBA ZROZUMIEĆ TAKIE CIOTY TEZ XD
 

mlgbrutale

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.275
podpisać się w trzy największe plemiona i mieć taka radość z pokonania jednego xD i to najmniejszego z tych wszytskich

777FE794-F622-4A55-8BE7-A9F845C90D09.jpeg


gratulacje, nie zapomnijcie zaktualizować tego wyczynu w stopkach
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.217
Ja pierdole to tylko gra, a jak słyszę co się tu odwala to aż ciężko uwierzyć xD P niby nawet kosę wrąbało w Stefany (naruszenie okresu wypowiedzenia atakami) Naprawdę "najlepsza" marka tak kończy karierę? Z bandą płaczkow, co jak przegrali to jeszcze bardziej zeszmacaja markę w stylu "noob listy", bluzgami do każdego oraz łamaniem postanowień? Żenada
Przeciez to oni skosowali i przejmuja wioski xD
 
Do góry