Dyskusja o sytuacji na świecie 182

PeRzAnA

Chłop
Wynik reakcji
5
Szkoda że tak wyszło ale tak to w życiu jest, coś się kończy, coś się zaczyna. Szkoda mi bardzo tego świata, bo to pierwszy od dawien dawna na jakim grałem na 100%. Były wzloty i upadki, ale grało się z Wami świetnie. Akcje kanara, obrony na zastach i inne takie. Naprawdę polubiłem grę tutaj.
Dziękuję P! za danie mi szansy zagrania w takim plemieniu, z taką renomą i z graczami o takich umiejętnościach. Na pewno był to wspaniały trening przed 200 i mam nadzieję że z wieloma z Was na tym ostatnim świecie większości z nas się zobaczę. I mam nadzieję że jako sojusznicy. Poznałem masę świetnych ludzi i to ze mną już zostanie, a to się liczy.

Tak to już jest że ostatnie kilka światów plemiona w których gram przegrywały przez dyplo i tak jest i tutaj. Chyba po prostu jestem złym amuletem. Bardzo mi jest smutno tego jak to wszystko się tutaj potoczyło, no szkoda. Bardzo szkoda i bardzo mnie to boli, ale it is what it is. Trzeba przyjąć po raz kolejny to co jest na klatę a nie od tego uciekać. Dzisiaj wyglądało to dobrze, ale jedna osoba wpuściła na konto kogo nie powinna... No it is what it is, w końcu jakby P! mogło to by zrobiło to samo, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

Ja osobiście na ten moment kończę grę i mam nadzieję, że wygra tutaj najlepszy, po prostu. W równej walce 50-50, w rzymskiej klatce. Żeby skill o tym wszystkim zdecydował. Ciekawa na pewno będzie tutaj dyplomacja i będę tutaj wracał od czasu do czasu. Jak ktoś chciałby mnie na coopa w takiej wojnie 50/50 to też jak najbardziej zapraszam na pw. Coś tam potrafię, na pewno ktokolwiek z kim gdziekolwiek grałem bardziej poważnie może dać referencje.

Gratuluję od siebie KEY i MAG (specjalnie z wielkich) i przepraszam wszystkich ludzi których jakoś tutaj obrażałem czy urażałem trollowaniem. Czasami trzeba się motywować "nienawiścią" do wroga by trwać w uzależnieniu od tej gry, bo to zawsze jest love-hate relationship. Emocje pomagają, ale pod koniec trzeba honorowo wstać od stołu i podziękować przeciwnikowi za partię, jaki nie byłby jej wynik. Nie będę Was wszystkich oznaczał, ale przepraszam. Koniec końców to gra i mimo tego że przegrałem nie chce brnąć w trolling dalej. Bo przegrałem, po prostu ten świat przegrałem :)

Pozdrawiam wszystkich, szczególnie dobre duszyczki z MAG jak @BrilliantArwena czy @kage, jak i mordeczki z KEY jak @boguś987 czy @vojlin i inni. Powodzenia wszystkim misiaczki, kc, a teraz sesja ehhh

husqa out :)

Jako naczelny chłop FO nawet like dałem :/

mqdefault.jpg
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
Kiedysiek najlepszy frontowiec. 13 wiosek wielkiemu P! przejal. 13 wiosek przejetych 13 darm od szmat pokroju Avasa.

GRATULUJE wIELKI fRONTOWCU
 
Do góry