Dyskusja o sytuacji na świecie 182

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.300
i jak tam krety przyczyniły się do wygrania świata? co wam z tych kretów jak kasację klikacie? xd
JAK MY GRAMY MORDO DALEJ XDDDD ZLE INFO COS MASZ OJ CHYBA NIKT P! NIE WBIŁ KRECIKA AJAJAJA

CO BOLI DUPKA ŻE NIE DA SIE WBIĆ NAM KRECIKA? ŻE JESTEŚMY JAK RODZINA? BO TWOJE KOMENDY TO MOGE WKLEIC W TEJ CHWILI TUTAJ NA FO Z DRUGIEGO KONTA TAK LATWO U WAS O DOSTEP DO INFO XDDDDDDDDDDDD
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.300
a czy te krety są z nami teraz w plemieniu?
View attachment 44869
JAK NIE WIERZYSZ W KRETY TO SIE MAGOW I KEYÓW ZAPYTAJ JAK TAM IM NA AKCJACH WYCHODZILO XDDDDDDDDD
WSZYSTKO NA KOMENDACH NO ALE NIE DZIWNE JAK SIE MA KRETY W ZAUFANYCH A NAWET W RADZIE HEHE

DAŁBYM DWA HINTY PEWNEMU PLEMIENIU BO NIE LUBIE DWOCH Z PARUNASTU KRECIKÓW (SPORO TO RANDOMY DLA MNIE W SUMIE) ALE MOZE ZOSTANE NA TYM ZE DWOCH KRECIKOW NIE LUBIE XD
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
JAK NIE WIERZYSZ W KRETY TO SIE MAGOW I KEYÓW ZAPYTAJ JAK TAM IM NA AKCJACH WYCHODZILO XDDDDDDDDD
WSZYSTKO NA KOMENDACH NO ALE NIE DZIWNE JAK SIE MA KRETY W ZAUFANYCH A NAWET W RADZIE HEHE

DAŁBYM DWA HINTY PEWNEMU PLEMIENIU BO NIE LUBIE DWOCH Z PARUNASTU KRECIKÓW (SPORO TO RANDOMY DLA MNIE W SUMIE) ALE MOZE ZOSTANE NA TYM ZE DWOCH KRECIKOW NIE LUBIE XD
Człowieczku!
Twoje plemię może używać tylu informatorów, ile tylko pragnie.
Czy naprawdę sądzisz, że to powstrzyma Plagę?
Wybiła wasza godzina, Plemię Playerboy...
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.300
Człowieczku!
Twoje plemię może używać tylu informatorów, ile tylko pragnie.
Czy naprawdę sądzisz, że to powstrzyma Plagę?
Wybiła wasza godzina, Plemię Playerboy...
TA, POWODZENIA, MOŻECIE SIĘ FULL OFF PRZEROBIĆ A I TAK BĘDZIEMY MIELI WSZYSTKIE WASZE KOMENDY XDDD
DLATEGO P! NIE WYMIĘKA I GRA DALEJ I POWODZENIA TAM W SZUKANIU KILKUNASTU KRECIKÓW XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.057
JAK KAŻDY JUŻ MYŚLAŁ ŻE MIMO TEGO ŻE TRZY PLEMIONA SIĘ NA NAS ZGADAŁY W 85% MAPY (NAJBARDZIEJ PEDALSKIE DYPLO JAKIE WIDZIALEM KIEDYKOLWIEK) TO P! KLĘKNIE TO NIE MA KURWA TAKIEJ OPCJI

P! NIE KLĘKNĘŁO I NIE KLĘKNIE I JESZCZE BĘDZIECIE KURWA NA KOLANACH O PONA BŁAGAĆ. DAWALIŚMY 40/60, NIE CHCIELIŚCIE BO "KRETY", SPOKO BĘDZIECIE KURWA BIEC DO BULWY I O TO BŁAGAĆ
A KRETY? NO OCZYWIŚCIE ŻE MAMY JAK DOBRZE POLICZYŁEM W MAGACH JEST SIEDMIU, W KEY SZEŚCIU I W STEFANACH OŚMIU (LICZE TAKICH CO RAZ NA JAKIŚ CZAS DADZĄ INFO) TAKŻE JAK SIĘ MA FULL KOMENDY TO MOŻECIE NAM PIZDY I 5/95 NASKOCZYĆ XD
Już raz na tym świecie klękaczałeś, niedługo klękniesz znowu xd
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.580
Ja tam chciałem grać razem z kumplami, bnk, kanar, husqa, choriel...
Same kumple,
jak tam husqa na studiach?
Jak tam kumpel kanar na urlopiku pijesz trochę czy tylko forma?
Choriel spijemy browar na sunrise festiwal.
Bnk kumpel daj jakiś wiersz z drugiego konta.
Nie pije, sprawy zalatwiam i forme robie na latooo
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.300
Już raz na tym świecie klękaczałeś, niedługo klękniesz znowu xd
HAHA POWODZENIA TERAZ SIĘ MIĘKKA GRA SKOŃCZYŁA, ZOBACZYCIE W MAGACH CO TO OSTENTACYJNE OBSTAWIANIE SIĘ POD KOMENDY XDDDD KAZDA OFFOWANA WIOSKA BĘDZIE ZABETONOWANA A TA FEJKOWANA PUSTA I TO DOSŁOWNIE
Z KEYAMI SIE JAK Z DZIECMI BAWILISMY ZE RAZ OBSTAWIALISMY 90% OFFOWANYCH RAZ 70% COS TAKIEGO ALE TERAZ WSZYSTKIE CHWYTY DOZWOLONE, BO NAWET JAK RADZIE/ZAUFANYM ZOSTAWICIE KOMENDY TO W WIEKSZOSCI BEDZIEMY JE WIDZIEC XDDDDDDDDDDDD
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.235
Ja tam chciałem grać razem z kumplami, bnk, kanar, husqa, choriel...
Same kumple,
jak tam husqa na studiach?
Jak tam kumpel kanar na urlopiku pijesz trochę czy tylko forma?
Choriel spijemy browar na sunrise festiwal.
Bnk kumpel daj jakiś wiersz z drugiego konta.
Ja nie przyjadę bo się boje ze mi wpierdolisz :(
 
Do góry