Dzień Dobry Misiaki

PacikW x Cuna

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.384
Marko nie miał z tym nic wspólnego - Pan Owca się nie cackał i momentalnie wyrok wyegzekwował kopem w dupę sprzedanym zakałlisowi. Miałem przyjemność bycia świadkiem tego triumfu RiGCzu radnego, proszę więc nie rozmywać zasługi Owcy przypisując ją Marko :D
Zwracam honor w takim razie dobrze iż w tym projekcie jest Pan Owca :D .
No i piąteczka za wyrok zakałłisosi xD .

Roznica taka, ze tutaj po 3 miesiacach musisz zamknac glowny sklad, wiec czy sie chce czy nie odpady trzeba segregowac.
No tak, tutaj trzeba od razu segregować i oddzielić ziarna od plew. :)
 
Wynik reakcji
591
Ale wiesz że grałem w tej espadzie krócej niż ty w bellum.
Z resztą co ja tracę czas na kogoś kogo nawet w akademii Bell rozebrali.
Pa
Szczycisz sie tym ze zamiast mnie wyjebac jak khaliego to ugadywaliscie sie z wrogami 3 dni zeby mnie rozebrali? XD

W kurestwie przebiliscie pacika
Co najlepsze? do teraz kurwy palicie frana ze nic o tym nie wiedzieliscie
Fajnie sie z markiem pisalo, gdzie jego ziomal potwierdzal ze wszystko bylo wiadomo

Moglem grac dalej ^^
Mialem propozycje od twojego szefa ze jak przestane obrazac go na FO to mnie uratuje XD

Oczywiscie odmowione
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.914
Boże, jednak odpiszę
Nie przeceniają się. Rozebrali cię prowadzący tamto plemię, na radzie Bell nikt nawet nie poruszył twojego tematu. Czaisz? Ja nawet nie wiedziałem że z nami grałeś, gdyby nie FO. Na serio myślisz że ktoś z nas chciał się ciebie pozbyć? Gwarantuje Ci że jesteś nam całkowicie obojętny. Jesteś i byłeś. Przeszkadzałeś komuś z tamtego plemienia to się ciebie pozbył. Normalna sprawa. Nam to było obojętne.
I tak jak dla mnie jesteś mocno nie pewny co widać po twojej zmienności zdania na tym forum.
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
591
przepatrzyłem pw
i nie, nie napisałes tak
markopolo19 23.01. 17:18
Ogólnie myślę żebym Cię uratował i tamci nie mieli by zapro tylko Ty

Ale tak na Forum cisniesz mi, mimo że nie mam nic wspólnego z tym że xD


Generał Von Ludwik 23.01. 17:22
Teraz i tak juz lipa

bo jakbys mnie uratowal to musialbym nick na forum zmienic
--------------------------------------
masz racje, w zlych slowach to napisalem, sorrka
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Kogo Bellum tak ciśnie, że wszystkie człony top10 w wojnach?
No wszystkie możliwe plemiona na kontynencie dookoła nas sie podpisały na nas wiec wojna tu była i to w wielu miejscach z przewagą 3 na 1 albo lepiej, ostatnimi na polu bitwy już zostało tylko oko, a że koalicja wybitnie lubiła wysyłac kupy deffa na mur 0 pod offy to sie troche nabiło :> Plus w wielu miejscach rzucali offami za offem to i RO wpadło.
 
Ostatnia edycja:
Do góry