Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Nie, po prostu biłem się już kiedyś ze Smuteczkiem i jego plemieniem i biorąc pod uwagę wszystkie czynniki to do wielu innych plemion z którymi miałem okazję się bić nie ma podjazdu w mojej ocenie, pomimo, że graczy obiektyywnie ma bardzo dobrych. Dla mnie liczy się organizacja na wysokim poziomie, a nie wyciąganie graczy, ładowanie innym plemionom kretów i kompulsywne kłamanie i wybielanie się.

Co się dla Ciebie liczy?
Organizacja na wysokim poziomie?

HA HA HA HA HA HA HA HA

Toć Ty bułę na ryj od Jutra zebrałeś za to, że Twoje NWE to był pierdzielnik i warzywniak.

Ty i ten Twój Alek (tak on miał?) tak rządziliście, że Jutro na FO jeszcze gdy obowiązywał między wami sojusz, jechało po was jak po nieheblowanej desce. Byliście uważani za dwóch największych leni świata 145.

Kogo Ty z siebie tu robisz? Ja wiem, że nikt Cię nie zna i możesz te kocopoły sprzedawać, ale ja Cię chętnie od ręki zweryfikuje

Co chłop napisał, organizacja na najwyższym poziomie dla niego ważna. O boże...litości

comment_AI6FF6jnxC41gyo7Ht0EfE2E0qVizKuC.gif
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
@Brat Franek Co Ci tajemnica zrobiła, że postanowiłeś wbić sobie na temat świata gdzie nie grasz i zacząć ich szkalować?

jak nie gram, gdybym nie grał nie wypowiadałbym się
żenująca jest gra wasza, ale nasza władza ma jeszcze lepszą opcję teraz planują akcję walnięcia na 20-30 godzin byście mieli czas walnięcia w nas i zjechania nam wiosek bo offów nie będziemy mieć aby odbić wioski
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.226
jak nie gram, gdybym nie grał nie wypowiadałbym się
żenująca jest gra wasza, ale nasza władza ma jeszcze lepszą opcję teraz planują akcję walnięcia na 20-30 godzin byście mieli czas walnięcia w nas i zjechania nam wiosek bo offów nie będziemy mieć aby odbić wioski
A gdzie klikasz? Zapytaj @Paka X Barca o zapkę, jak nas zasilisz ,nasza gra przestanie już być żenująca mistrzu.
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195

no wiesz plan jest prosty sprzedać w miarę szybko własne plemię, dołączyć do tajemnicy miejsce zaklepane będzie blaszka ważna kwestia
oczywiście ja tam offa nie mam to w tej akcji nie wyślę więc dla mnie to wszystko jedno :)

A gdzie klikasz? Zapytaj @Paka X Barca o zapkę, jak nas zasilisz ,nasza gra przestanie już być żenująca mistrzu.

nie mogę dołączyć bo jestem wierny swoim zasadom, jak już wsadzać kosę to tylko swoim xd
 

Deleted User - 8687748

Guest
Tak odchodzi z tego świata Pippin Arthas Pierwszy, syn Terenasa Menethila Pierwszego. Desperacka próba odbicia stolicy zakończyła się gorzkim triumfem - zabrakło jedynie szczęścia.
View attachment 44756
Widzę przed sobą już tylko... mrok... urrghghggaaarhhh... *umiera*

View attachment 44758
Ambasadorzy Witam z @mefisto75 oraz @GoD oF PaiN udadzą się na uroczystości pogrzebowe jakże wspaniałego władcy. To ogromna strata dla całego świata. Witam ogłosi dwuminutową żałobę plemienną z bezwzględnym zakazem pisania czegokolwiek na forum, czacie i discordzie.
 

Warzywa z obrzeży

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.349
Ambasadorzy Witam z @mefisto75 oraz @GoD oF PaiN udadzą się na uroczystości pogrzebowe jakże wspaniałego władcy. To ogromna strata dla całego świata. Witam ogłosi dwuminutową żałobę plemienną z bezwzględnym zakazem pisania czegokolwiek na forum, czacie i discordzie.
god of pain inaczej zwany kali to była jedna z pierwszych osób, która była wyzywana przez boga tego FO - @Bl-ack Sno-w
 
Do góry