Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
591
Zeżre swoich, ruszy na sojuszników/poniarzy

Sprytnie to wymyślił. Ustawił w okolicznych plemionach swoich ludzi, zabezpieczył się sojkami i ponami, a potem jak ogarnie swój teren zacznie po kolei wypowiadać
No coz, czlowiek glupi i dal sie nabrac na gierki devil marko

Nadszedl kolejny atak ktory chyba mialbyc kontra, zaraz sam im napisze kiedy maja wyslac
XDDD.png

Patrzac przez pryzmat składow to akurat podczlon bellum idealnie wpasowal sie skillami do glownego czlonu
 

DeletedUser209423

Guest
No coz, czlowiek glupi i dal sie nabrac na gierki devil marko

Nadszedl kolejny atak ktory chyba mialbyc kontra, zaraz sam im napisze kiedy maja wyslac

Patrzac przez pryzmat składow to akurat podczlon bellum idealnie wpasowal sie skillami do glownego czlonu

Wiesz co jest najgorsze?
To, że on żeruje na głupocie innych, na sporach jakie ludzie mają między sobą.
Na przykład Fine z Jutrem.
A potem wyssa z obu plemion wszystko co się da.

Tu się śmiano ze mnie jak pisałem, że człon AK czy AT (mylę to gówniane plemię) i HSO to też jego wtyki ustawione przeciwko Witam. A jednak się okazuje, że pojedyncze osoby pewnie jadąc na multi sterują tą masą dla niego.

Dlatego trzeba wyeliminować główny człon i cała ta gówniana układanka się sypnie.
Albo wszyscy z okolicy na tym stracą
 
Wynik reakcji
591
Czy człowiek wbijający kosy w swoich graczy, będzie miał jakiekolwiek opory oszukać sojusznika?
Czym ten człowiek różni się od Pacika?

Zostalem wyjebany w tak chamski sposob, ze to chyba gorzej sie nie da zajebac kosy
1;1 pacikowa kosa
Niczym, tez wlasnie porownalem sposob wykonania tego do pacika
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
Tak odchodzi z tego świata Pippin Arthas Pierwszy, syn Terenasa Menethila Pierwszego. Desperacka próba odbicia stolicy zakończyła się gorzkim triumfem - zabrakło jedynie szczęścia.
adddd.png
Widzę przed sobą już tylko... mrok... urrghghggaaarhhh... *umiera*

Arthas_icecrown_lich_king_death.jpg
 

DeletedUser209423

Guest
@Bl-ack Sno-w boli potężny Marco i potęzne Bellum? Ma boleć !


Weź Ty przestań debila z siebie robić.

Na 174 czytałem to samo o Pewniakach, później śmiałem się im prosto w profil. A przygłup @Ruda tańczy znowu lajkuje. .

Na 176 czytałem to samo o Jutrze, znowu się śmiałem.

Na 178 o Pieskach

A na 182 o Pee

Wszędzie wygrałem. Wygram i tu. Bellum skończy skompromitowane.

Tylko dziwnym trafem tacy jak Ty, potem znikają
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
2.388
Musisz mieć duży Nos :)
Nie, po prostu biłem się już kiedyś ze Smuteczkiem i jego plemieniem i biorąc pod uwagę wszystkie czynniki to do wielu innych plemion z którymi miałem okazję się bić nie ma podjazdu w mojej ocenie, pomimo, że graczy obiektyywnie ma bardzo dobrych. Dla mnie liczy się organizacja na wysokim poziomie, a nie wyciąganie graczy, ładowanie innym plemionom kretów i kompulsywne kłamanie i wybielanie się.
 
Do góry