Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Wynik reakcji
2.706
To co jest teraz już psuje rozgrywkę, co ty gadasz wgl :v
Trochę się z tym niestety muszę zgodzić. Z drugiej strony AoS pozostając neutralnym straciłoby szanse na dość łatwe wsie w centrum (zakładając ze tendencja zostałaby utrzymana).

Ale liczę na to ze jeszcze tutaj jakieś w miarę wyrównane walki będą. Chociaż 3 ciężko podzielić sensownie. P faworyzując któraś ze stron w dużej mierze ustawi dalsza rozgrywkę.
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
Trochę się z tym niestety muszę zgodzić. Z drugiej strony AoS pozostając neutralnym straciłoby szanse na dość łatwe wsie w centrum (zakładając ze tendencja zostałaby utrzymana).

Ale liczę na to ze jeszcze tutaj jakieś w miarę wyrównane walki będą. Chociaż 3 ciężko podzielić sensownie.
Aos to mogło key napierdalac albo magów o tez mieliby łatwe wioski jakby z nami grali xD
 

mlgbrutale

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.275
Trochę się z tym niestety muszę zgodzić. Z drugiej strony AoS pozostając neutralnym straciłoby szanse na dość łatwe wsie w centrum (zakładając ze tendencja zostałaby utrzymana).

Ale liczę na to ze jeszcze tutaj jakieś w miarę wyrównane walki będą. Chociaż 3 ciężko podzielić sensownie. P faworyzując któraś ze stron w dużej mierze ustawi dalsza rozgrywkę.
jak łatwe wsie jak na razie w wojnie z mag jest -15 a z key+7 XDDD to o jakiej tendencji Ty mowisz
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.300
to nie jest koncert zyczen przeciez, oddamy wsie tej ekipie do ktorej nam blizej jest i najmniej do nas spinała i nie ugadywala innych ekip na nas, czyli na pewno KEY nie dostanie tych wiosek :D
ja sam nie wierze w co mówię ale najchętniej oddałbym wioski mag... może mi nie po drodze, ale koniec końców jako jedyni zachowali się normalnie na tym świecie
szkoda że zaraz po P! to oni najbardziej na tym wszystkim tracą

jak dla mnie wszystko tylko nie wioski dla kosowników z aos, a dawanie wiosek key to dawanie wiosek aosom
 
Do góry