Czary Jackob666

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.411
Bardziej bym się skłaniał ku błędowi z gry. Ustawienia na tym św. są specyficzne, nowy parametry itd.

Chłop stracił offa, chciał szybko odrobić, odpalił bonus do szybkości rekrutacji, który może jest źle skonfigurowany?

Edit. Teraz tak liczę, to po za bonusem do stajni innego raczej nie powinien mieć, ale wciąż to bardziej prawdopodobne niż dodał mu je ktoś z supportu. Są debilami, ale chyba nie aż takimi xD

Na 152 jeden z pomocników moderatorów (chyba takie stanowisko wtedy miał) sprzedawał info z supportu kto w przeciwnej koalicji ma bany, na jaki czas i za co, więc różni ludzie tam siedzą. Oczywiście już nie jest w supporcie xd Pewnie jakby miał większe uprawnienia to więcej by z siebie dawał :p
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.117
Na 152 jeden z pomocników moderatorów (chyba takie stanowisko wtedy miał) sprzedawał info z supportu kto w przeciwnej koalicji ma bany, na jaki czas i za co, więc różni ludzie tam siedzą. Oczywiście już nie jest w supporcie xd Pewnie jakby miał większe uprawnienia to więcej by z siebie dawał :p
Zostałem wywołany do odpowiedzi przez kilka osób, więc się odezwę. Uwielbiam te "miejskie" legendy. Regulamin nie pozwala mówić o pracy supportu, ale to co napiszę nie powinno się pod to pociągać. Nie jestem w supporcie już, ale nie dlatego, że ktoś mnie wyrzucił. Sam odszedłem w marcu 2022, czyli sporo po końcu s152. I nie miało to nic wspólnego z sytuacją na s152. To była moja decyzja, pewnego rodzaju protest przeciwko pewnym podwójnym standardom. Kolejna rzecz. Pomocnikiem moderatora, gdy trwał s152 był Mad. Sugerujesz, że to on sprzedawał info? Bardzo brzydka insynuacja! Działałby wtedy na niekorzyść swojego plemienia. A obaj wiemy jak Mad kreatywnie zarządza plemieniem, mapą, rozmieszczaniem wiosek (pozdrawiam obecnego szefa z s184). Kolejna sprawa to to, że jeśli członek supportu gra na jakimś świecie, to nie ma dostępu do informacji na jego temat. Nawet nie może moderować forum, a co dopiero mieć info kto ma bana, a kto nie. Chyba nie sugerujesz, że członkowie supportu działają wspólnie przeciwko jakiemuś plemieniu? To byłoby obrzydliwe! Straszne! Potworne! A fuj! Z ciekawostek: sam miałem bana za s152 jak wasz kret zgłosił moją wypowiedź na czacie. Pozdrawiam, fajnie legendy piszesz!
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.411
Zostałem wywołany do odpowiedzi przez kilka osób, więc się odezwę. Uwielbiam te "miejskie" legendy. Regulamin nie pozwala mówić o pracy supportu, ale to co napiszę nie powinno się pod to pociągać. Nie jestem w supporcie już, ale nie dlatego, że ktoś mnie wyrzucił. Sam odszedłem w marcu 2022, czyli sporo po końcu s152. I nie miało to nic wspólnego z sytuacją na s152. To była moja decyzja, pewnego rodzaju protest przeciwko pewnym podwójnym standardom. Kolejna rzecz. Pomocnikiem moderatora, gdy trwał s152 był Mad. Sugerujesz, że to on sprzedawał info? Bardzo brzydka insynuacja! Działałby wtedy na niekorzyść swojego plemienia. A obaj wiemy jak Mad kreatywnie zarządza plemieniem, mapą, rozmieszczaniem wiosek (pozdrawiam obecnego szefa z s184). Kolejna sprawa to to, że jeśli członek supportu gra na jakimś świecie, to nie ma dostępu do informacji na jego temat. Nawet nie może moderować forum, a co dopiero mieć info kto ma bana, a kto nie. Chyba nie sugerujesz, że członkowie supportu działają wspólnie przeciwko jakiemuś plemieniu? To byłoby obrzydliwe! Straszne! Potworne! A fuj! Z ciekawostek: sam miałem bana za s152 jak wasz kret zgłosił moją wypowiedź na czacie. Pozdrawiam, fajnie legendy piszesz!

Informacje z jakiegoś źródła mieliście. Wasz założyciel sam otwarcie się wypowiedział kto zglosił kogo i za co xd Dostępu do zgłoszeń graczy też nie miałeś ? Lub archiwum takowych zgłoszeń ? :p To ciekawe kto inny tam mógł takich informacji udzielić.
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.117
Informacje z jakiegoś źródła mieliście. Wasz założyciel sam otwarcie się wypowiedział kto zglosił kogo i za co xd Dostępu do zgłoszeń graczy też nie miałeś ? Lub archiwum takowych zgłoszeń ? :p To ciekawe kto inny tam mógł takich informacji udzielić.
Archiwum było w domu szefa, który się spalił. Pamiętasz, że wtedy nawet konta nie mógł bronić
 

Paawcio

Miecznik
Wynik reakcji
80
Po tym jak na 182 gracz Zygu robił uniki w 100ms, do tego z 4 różnych wiosek dogrywał grube na 30ms i braku bana nic mnie w tej grze nje zdziwi. Usuń temat bo jak KGB oni usuną ciebie xD

Na szybkich gdzie ciężej jest o unik i kontrę bo masz czas na decyzję 30sek-1minuta też to standard u pewnego Czecha dostaje 6 ataków po czym każdy z nich klinuję idealnie po głównym ataku na 2 grubego :) A potem puszcza jeszcze kontrę lk :) Wielokrotnie zgłaszany a admini mają to w nosie i nic złego w tym nie widzą
 

DeletedUser209423

Guest
Oho widzę afera
Znowu zakładam sędziowską togę i wam wyjaśnię kilka rzeczy, bo widzę Bellumy nakręcają aferę z tyłka, byle zaszkodzić swojemu rywalowi.

A) Trzeba być skończonym idiotą, by sądzić, że ktoś z supportu tu pomaga. Na pewno członek supportu narażałby się na poważną odpowiedzialność i podjąłby ryzyko podesłania komuś 300 LK.
Tak, stawka jest tak wielka, że to ma sens.
Puknijcie się w czoło. Ja wiem, że dudnienie w support jest tu sportem narodowym, ale nie wpadajcie w paranoję.

B) Szanse na to, że to jakiś błąd gry, bo bonus jakiś coś knoci, też są zerowe. Te bonusy pracują od kilku światów, więc szansa na to, że tu jest błąd wynosi 0.01%

C) Brakuje jednego skanu, który wszystko by wyjaśniał, ale wolicie dorabiać sobie setkę teorii i kręcić aferę.


Można się rozejść.
 

p1sz0N

Pikinier
Wynik reakcji
216
Czy przypadkiem wojska przebywające na zbieraku nie są pomijane przez zwiad?

Wtedy wystarczyłoby, że część wojska wróciła wcześniej i została wybita, a część wróciła później i gracz wykorzystał je do ataku.
 

DeletedUser209423

Guest
Czy przypadkiem wojska przebywające na zbieraku nie są pomijane przez zwiad?

Wtedy wystarczyłoby, że część wojska wróciła wcześniej i została wybita, a część wróciła później i gracz wykorzystał je do ataku.

Ale tu nie ma o czym w ogóle dyskutować. Ewidentnie brakuje raportów, więc nie ma żadnego tematu
 

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
Tutaj bez niepotrzebnych raportów i chronologicznie. Na kontrze siłą rzeczy musi być jego off. Może dostał niesłusznego bana i nie mógł cofnąć wojsk i support mu zwrócił jednostki? Dziwny jest kolejny atak po kontrze, gdzie jest 340 lk zamiast wszystkich...
 

DeletedUser209423

Guest
Tutaj bez niepotrzebnych raportów i chronologicznie. Na kontrze siłą rzeczy musi być jego off. Może dostał niesłusznego bana i nie mógł cofnąć wojsk i support mu zwrócił jednostki? Dziwny jest kolejny atak po kontrze, gdzie jest 340 lk zamiast wszystkich...

Nic nie widać z tych raportów. Rozmyte

A w pierwszym poście ewidentnie jest zmanipulowane i są ułożone w nieodpowiedniej kolejności


--

@BUM SZAKALAKA bo uznałem, że coś ważniejszego chce napisać a nie mogę dublować
 
Do góry