Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Zimny Boguś

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
863
Nikogo nie kopie. Ciesze się że p! Przegrywa bo bardzo mi tam kilka osób nie podpasowalo ale potrafię docenić ich skilla i już pisałem wiele razy że mają najlepszy skład i największych zapaleńców na plemionach , tylko nigdy nie chciałbym u nich grać bo nie ma tam atmosfery i jedności . Spiny radnych którzy znają się prawie 10 lat tylko to potwierdzają :) prawda jest taka że w równej walce na key czy mag te plemiona wytrzymałyby max 3 akcje i już front byłby przełamany , no ale niestety taka rola faworytów że muszą przeważnie walczyć z większością świata
My jakoś broniliśmy się dość skutecznie przez miesiąc niby z przewagą, ale obrzeża jeszcze nie skończone były, więc to nie tak, że ktoś tu jest na 3 akcje :)
 

CHAPON.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.360
Pierwsza akcja key udana i juz happy, szkoda ze na wczesniejszych swiatach nie byles taki wyszczekany i nic nie pokazywales, nawet rozbiorki za warzywienie lapales.


Graty akcji dla Key i Mag, dla dzieciakow typu lysy warning srodkowy palec oczywiscie xD

Ciezko sie bronic wobec takiej przewagi, do zobaczenia mam nadzieje za jakis czas jeszcze.
Zobaczymy co tam wodzowie w P! Wymysla i jakie kroki dalej poczynia.

Ja mysle, ze pilka nadal w grze i gdyby nie ten gosc z vege, czy uj wie skad na tym buczku to by bylo lepiej.
Wyszlo jak wyszlo, nie ma co sie z tego tlumaczyc bo to ich blad, ze wpuscili takiego typa.
Mimo wszystko gratki.
Apk vs Bez na 150. Przewaga wiosek 2x, różnica taka że jak tam mieliśmy 30% offow w plemieniu tak tutaj to jakieś 60%. Ich gra mobilem była po prostu na bardzo wysokim poziomie. Miałem tą przyjemność siedzieć tutaj na zaście na froncie z P i jakoś nie było super trudno patrząc że miałem 1.5 offa na obronę 10 wiosek bez defa.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.227
Apk vs Bez na 150. Przewaga wiosek 2x, różnica taka że jak tam mieliśmy 30% offow w plemieniu tak tutaj to jakieś 60%. Ich gra mobilem była po prostu na bardzo wysokim poziomie. Miałem tą przyjemność siedzieć tutaj na zaście na froncie z P i jakoś nie było super trudno patrząc że miałem 1.5 offa na obronę 10 wiosek bez defa.
Bezy tam mialy obrzeza to tez inaczej i nie ma co porownywac innych swiatow bo rozne ustawienia, gracze itd
 

Deleted User - 849095943

Guest
Apk vs Bez na 150. Przewaga wiosek 2x, różnica taka że jak tam mieliśmy 30% offow w plemieniu tak tutaj to jakieś 60%. Ich gra mobilem była po prostu na bardzo wysokim poziomie. Miałem tą przyjemność siedzieć tutaj na zaście na froncie z P i jakoś nie było super trudno patrząc że miałem 1.5 offa na obronę 10 wiosek bez defa.
TA TA LESZCZU OBUDŹ SIĘ , JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH LAMAG W HISTORI GRY COŚ SZCZEKA
 
Wynik reakcji
698
Facet ma nick znowu płaczą jak mnie widzą a sam spłakany jak mała dziewczynka bo stracili troszke wiosek xd
Takie miernoty nie mają w sobie za grosz woli walki i w sumie P! powinni sie cieszyc ze moga odzdzielic walecznych graczy od takiego śmietnika xd

Heh to żeś powiedział co wiedział, takiemu emerytowi tej gierki jak ja możesz co najwyżej buty czyścić i loda robic w międzyczasie - jeśli pozwolę kasztanie.

Jedyne z czego kojarzę twój nick to ze zbierania wpierdolu jak większość krzykaczy chcących obalić w koncu P.

Swoje godziny już spędziłem na tych pikselach, kiedyś przychodzi etap dorosłości kiedy za wszelką cenę nie jesteś w stanie na nierównych warunkach mierzyć się z nołlajfami malolatami/studenciakami :p

Ale zawsze jak bulwa mówi chodz popykac to nie odmowisz czy to po 2 latach czy 10 ;)
 

DeletedUser209423

Guest
Przypominam, że Peee nadal jeszcze nie padło.
Warto ostudzić emocje.
Ja sobie kocopoły na forum wypisywać mogę, ale Mag i Key mają jeszcze sporo pracy.

Chciałbym także delikatnie ostudzić entuzjazm tych, którzy lajkują Husce przeprosiny, które zamieścił, że trollowal, graty, przeprasza i spoko.
Niech sobie w dupę wsadzi te przeprosiny.
Nikt tak nie znieważał ludzi, nikt tak nie szydził jak on.
@husqa*strongmaman będzie Ci to zapamiętane. Osobiście będę tego pilnował.

A państwu życzę więcej dystansu, on się nie zmienił jak za dotknięciem różdżki. Za 5 światów znowu będzie was wyzywał. Tu po prostu utarliście mu nochala.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
2.616
Heh to żeś powiedział co wiedział, takiemu emerytowi tej gierki jak ja możesz co najwyżej buty czyścić i loda robic w międzyczasie - jeśli pozwolę kasztanie.

Jedyne z czego kojarzę twój nick to ze zbierania wpierdolu jak większość krzykaczy chcących obalić w koncu P.

Swoje godziny już spędziłem na tych pikselach, kiedyś przychodzi etap dorosłości kiedy za wszelką cenę nie jesteś w stanie na nierównych warunkach mierzyć się z nołlajfami malolatami/studenciakami :p

Ale zawsze jak bulwa mówi chodz popykac to nie odmowisz czy to po 2 latach czy 10 ;)

Wszyscy się starzeją i przypuszczam, że dotyczy to praktycznie to każdego plemienia, że coraz trudniej godzić grę z pracą, obowiązkami i normalnym życiem. Nie zauważyłem aby był jakiś znaczący napływ nowych graczy, więc obecni będą mieli coraz mniej czasu na granie jak dawniej. Nie szukałbym w tym przyczyny bo jak wspomniałeś tacy gracze mogą się znaleźć po każdej ze stron. W dodatku nie oszukujmy się ale w dużej mierze sukcesy w tej grze zależą od poświęconego czasu. Zwłaszcza teraz jak czas jest jeszcze ważniejszy bo elementy techniczne dość łatwo przyswoić, co ułatwia jeszcze bardziej coraz to bardziej wyspecjalizowanych skryptów. Sam nie pcham się już na front za bardzo, choć praktycznie zawsze na nim byłem bo po prostu nie mam wystarczająco czasu na to.
 

Deleted User - 849095943

Guest
Wszyscy się starzeją i przypuszczam, że dotyczy to praktycznie to każdego plemienia, że coraz trudniej godzić grę z pracą, obowiązkami i normalnym życiem. Nie zauważyłem aby był jakiś znaczący napływ nowych graczy, więc obecni będą mieli coraz mniej czasu na granie jak dawniej. Nie szukałbym w tym przyczyny bo jak wspomniałeś tacy gracze mogą się znaleźć po każdej ze stron. W dodatku nie oszukujmy się ale w dużej mierze sukcesy w tej grze zależą od poświęconego czasu. Zwłaszcza teraz jak czas jest jeszcze ważniejszy bo elementy techniczne dość łatwo przyswoić, co ułatwia jeszcze bardziej coraz to bardziej wyspecjalizowanych skryptów. Sam nie pcham się już na front za bardzo, choć praktycznie zawsze na nim byłem bo po prostu nie mam wystarczająco czasu na to. To nie zależy od plemienia.
NIE MASZ RACJI. JAK LATAJĄ NA CIEBIE DWA PLEMIONA TO ATAKUJĄ SOBIE NA CHILKU KIEDY CHCĄ BO ZALEWAJĄ CIĘ MASA I U NICH CZAS NIE MA AŻ TAKIEGO ZMACZENIA W PRZECIWIEŃSTWIE DO TEGO JAK SIEDZISZ I BRONISZ SIĘ NA KILKA RAZY WIĘKSZA MASĘ Z DEFICYTEM DEFA I CZAS ODGRYWA KLUCZOWĄ ROLE A KAŻDA ZAGRODA DEFA JEST NA WAGĘ ZŁOTA, WIEC JAK COŚ NIE COFASZ NA AKCJI TO JESTEŚ W DUPIE , PROSTE JAK JEBANIE
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
jeden dzień wystarczył xD Straty 33 wiosek a Ci już jakby przegrali. Plemie z taką renomą myślałem że jednak będą walczyć do końca a jednak są jak UWU XD
Nie wiedziałem, że Husqa jest dowódcą P!, albo chociaż osobą decyzyjną XD
Z tego co wiem pisze w swoim imieniu a nie w imieniu P.
Skończy się ten świat to się skończy, a póki co jeszcze trwa i my jesteśmy :D - A to napisałem ja.
Chłopaki z KEY za bardzo chyba wzięli sobie słowa HUSQi, że piszą już do naszych graczy, żeby oddali im wsie obiecując grę w KEY :D
 
Wynik reakcji
2.616
NIE MASZ RACJI. JAK LATAJĄ NA CIEBIE DWA PLEMIONA TO ATAKUJĄ SOBIE NA CHILKU KIEDY CHCĄ BO ZALEWAJĄ CIĘ MASA I U NICH CZAS NIE MA AŻ TAKIEGO ZMACZENIA W PRZECIWIEŃSTWIE DO TEGO JAK SIEDZISZ I BRONISZ SIĘ NA KILKA RAZY WIĘKSZA MASĘ Z DEFICYTEM DEFA I CZAS ODGRYWA KLUCZOWĄ ROLE A KAŻDA ZAGRODA DEFA JEST NA WAGĘ ZŁOTA, WIEC JAK COŚ NIE COFASZ NA AKCJI TO JESTEŚ W DUPIE , PROSTE JAK JEBANIE

A przeczytaj jeszcze raz mój post :D Nie zgodziłem się z poprzednikiem, że przyczyną Waszej porażki jest to, że walczycie "na nierównych warunkach mierzyć się z nołlajfami malolatami/studenciakami" -> Inne czynniki to sprawiły.
Po czym ty nie zgadzasz się ze mną i dalej wymieniasz inne czynniki.

A co do dysproporcji to zawsze były. Może Wy grając w "najlepszej ekipie" mniej to odczuwaliście bo z reguły biliście słabsze plemiona ale czasem role się odwracają. Jak biliście takie MNIAM czy wcześniej jakieś inne plemiona to Wam nie przeszkadzało, że byli mniejsi. Tak samo jak biliście kilkukrotną przewagą masy małe ROBAKI na 170 to Wam to nie przeszkadzało i jakoś łatwo Wam szkło wyzywać czy drwić z graczy tych plemion. Zobaczymy jak teraz sobie P poradzi mentalnie będąc w odwrotnej sytuacji. Na plemionach dysproporcje potencjału są normą i z reguły to Ci mniejsi przegrywają.
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
A przeczytaj jeszcze raz mój post :D Nie zgodziłem się z poprzednikiem, że przyczyną Waszej porażki jest to, że walczycie "na nierównych warunkach mierzyć się z nołlajfami malolatami/studenciakami" -> Inne czynniki to sprawiły.
Po czym ty nie zgadzasz się ze mną i dalej wymieniasz inne czynniki.

A co do dysproporcji to zawsze były. Może Wy grając w "najlepszej ekipie" mniej to odczuwaliście bo z reguły biliście słabsze plemiona ale czasem role się odwracają. Jak biliście takie MNIAM czy wcześniej jakieś inne plemiona to Wam nie przeszkadzało, że byli mniejsi. Tak samo jak biliście kilkukrotną przewagą masy małe ROBAKI na 170 to Wam to nie przeszkadzało i jakoś łatwo Wam szkło wyzywać czy drwić z graczy tych plemion. Zobaczymy jak teraz sobie P poradzi mentalnie będąc w odwrotnej sytuacji. Na plemionach dysproporcje potencjału są normą i z reguły to Ci mniejsi przegrywają.
Te same małe Robaki, które miały 2 wielkie sojusze?
To, że rozwaliliśmy w pył waszych sojuszników i zostawiliśmy was na koniec - to znaczy, że mieliśmy wam oddać połowe naszych wsi i bić się 50:50?
Deffowane przez każdego zresztą? Cały 170 świat chyba trzymał deffa w Robakach :D


A ustawienia są takie jakie są - idiotyczne w skrócie. Bo dyplomacja po 60 dniach jest zablokowana dla najsilniejszych plemion.. Dodatkowo rekrutacja zatrzymana po takich niewypałach jak co niektórzy pseudofrontowcy co na bronienie się nie pisali :) Brak możliwości zmian stron XD
Ogólnie śmiech na sali bo to zabójstwo gry strategicznej.
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Nie wiedziałem, że Husqa jest dowódcą P!, albo chociaż osobą decyzyjną XD
Z tego co wiem pisze w swoim imieniu a nie w imieniu P.
Skończy się ten świat to się skończy, a póki co jeszcze trwa i my jesteśmy :D - A to napisałem ja.
Chłopaki z KEY za bardzo chyba wzięli sobie słowa HUSQi, że piszą już do naszych graczy, żeby oddali im wsie obiecując grę w KEY :D
Właśnie, jakie oddawanie wsi, tylko dla kumpla czyli mnie się wsie oddaje, już idę klepać w klawiaturę o darmy
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Te same małe Robaki, które miały 2 wielkie sojusze?
To, że rozwaliliśmy w pył waszych sojuszników i zostawiliśmy was na koniec - to znaczy, że mieliśmy wam oddać połowe naszych wsi i bić się 50:50?
Deffowane przez każdego zresztą? Cały 170 świat chyba trzymał deffa w Robakach :D


A ustawienia są takie jakie są - idiotyczne w skrócie. Bo dyplomacja po 60 dniach jest zablokowana dla najsilniejszych plemion.. Dodatkowo rekrutacja zatrzymana po takich niewypałach jak co niektórzy pseudofrontowcy co na bronienie się nie pisali :) Brak możliwości zmian stron XD
Ogólnie śmiech na sali bo to zabójstwo gry strategicznej.

Co do ustawień. To jeden rabin powie tak, drugi powie nie. Jak ktoś nie lubi kręcić to piękne ustawienia.
 
Do góry