Dyskusja o sytuacji na świecie 182

ArhelanLUKASZ

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.832
Ta ta, wariat ze mnie. Aż mi się przypomniało smieciu jak na classicu specjalnie się zalogowałes zeby nas katapultami burzyć w początkowym etapie a mimo to twoje plemię i tak na pizde dostało, wiec nie szczekaj już tyle
Piękne czasy jebania wariatów katasami. Nie wiem co za plemię bo wyjebane miałem. Byle zburzyć zagrodę zwariowanym wariatom
 

DeletedUser209423

Guest
Jezeli black tam wróci, to moge mu przemówic siłowo do rozumu.
Chociaz watpie, ze to cos pomoze.
Tam juz jest zbyt powazny stan

O proszę raz napisałem, że nie umiem się bić i już straszy.
A jak @TOCZEKs mu proponował, to po ogórki do piwnicy musiał iść.

--

Co do faktów, wyraźnie już tu wyliczyłem, że twierdzenie jakoby Pee walczyło w mniejszości, jest kłamstwem.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.244
Na początku dostawaliśmy bo ratowaliśmy kolejne znakomite plemię wariaty. Poziom ich gry to pewnie uwu więc lekko nie bylo to ogarnąć. Jak już front trzymałem ja z thenkiem, paba itp. tu chuja na akcjach zdobywaliscie.

Ja wariata miesiac wczesniej podalem kto jest u nic kretem a oni nic z tym nie zrobili i potem te krety im plemie rozjebalo
W momencie kiedy im powiedziałem na luzie mogli tych graczy skasowac

William i filcok.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.308
@ArhelanLUKASZ pies co szczeka tylko w przewadze hahahah myśli że pare katapult coś zmieni XDDDDD jakbyś nie miał masy zbudowanej przez debili co chcą być twoimi darmami to byś dawno na arkadii był, a tak to tam za 2/3 miesiące dopiero trafisz.

Dawajcie większą akcję w nas, my już ubrani bić mAGUSA po hełmie. Bo KEY może lepiej jakby biło dalej hcl czy coś takiego.

Podsumowanie pierwszego tygodnia wojny?
-Szczekacze mAG zesrani za bunkrami 120k w deffowych
-Wielcy bIMBROWNICY odbili się kurwa jak toczuś od 6 klasy od MNIAM, które mAG dioduje tak że ja pierdole XDD
-Składy P! wzmocnione o graczy jak @Choriel (kozak) i wielu innych takich
-KEY wali akcje w obrzeża i wysyła burzącą, ktora nie jest za wysokich lotów
-wielkie mAG wali jakieś żałosne burzenie co nic nie zmieni a arhelany se walą do tego konia mając konta budowane na darmach
- @Frezee dostaje akcje burzącą w siebie i traci wszystkie wioski prawie mimo tego że deffa miał, ale go nawet nie cofał, nawet jednego klina nie wbił xD

NASZ AKCJA BURZĄCA +20 AKCJA BURZĄCA mAG +2 CHYBA CZY ILE TAM JEST XDDDD NIEŹLI JESTEŚCIE KURWY
 

TOCZEKs

Zwiadowca
Wynik reakcji
691
@ArhelanLUKASZ pies co szczeka tylko w przewadze hahahah myśli że pare katapult coś zmieni XDDDDD jakbyś nie miał masy zbudowanej przez debili co chcą być twoimi darmami to byś dawno na arkadii był, a tak to tam za 2/3 miesiące dopiero trafisz.

Dawajcie większą akcję w nas, my już ubrani bić mAGUSA po hełmie. Bo KEY może lepiej jakby biło dalej hcl czy coś takiego.

Podsumowanie pierwszego tygodnia wojny?
-Szczekacze mAG zesrani za bunkrami 120k w deffowych
-Wielcy bIMBROWNICY odbili się kurwa jak toczuś od 6 klasy od MNIAM, które mAG dioduje tak że ja pierdole XDD
-Składy P! wzmocnione o graczy jak @Choriel (kozak) i wielu innych takich
-KEY wali akcje w obrzeża i wysyła burzącą, ktora nie jest za wysokich lotów
-wielkie mAG wali jakieś żałosne burzenie co nic nie zmieni a arhelany se walą do tego konia mając konta budowane na darmach
- @Frezee dostaje akcje burzącą w siebie i traci wszystkie wioski prawie mimo tego że deffa miał, ale go nawet nie cofał, nawet jednego klina nie wbił xD

NASZ AKCJA BURZĄCA +20 AKCJA BURZĄCA mAG +2 CHYBA CZY ILE TAM JEST XDDDD NIEŹLI JESTEŚCIE KURWY
W domu wszyscy zdrowi oprócz ciebie?
 
Do góry