Dyskusja o sytuacji na świecie 182

pepovskyyy

Zwiadowca
Wynik reakcji
711
Już tlumaczylem to wczoraj chlopowi xD jakiego mobila.. to ze we wsi byla 1/2 zagrody to byla obstawa stala xD
w wiekszosc mobil poszedl bronic kosciolow bo braklo defa

Dopiero pod koniec byl ubijany mobil bo zagrody zburzone i murka nie dalo sie inaczej budowac a ataki na kolejne dni lecialy
Grube też miałeś na stalkach? Xd
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.947
Grube też miałeś na stalkach? Xd
zrobilem 43 grubych przed akcja xD przy 1,6k atakow i defie odeslanym to nawet zapominalem o niektorych grubych
jak 1/2 grube stoja we wsi to znaczy ze mobil jest ubijany?


pępowski bo widze ze na sile próbujesz wmówic xD popatrz na te ataki po ubiciu tego mojego "mobila" jak poza wsia jest kolejna zagroda xD
2x zagroda per wies mialem jak cos
 

pepovskyyy

Zwiadowca
Wynik reakcji
711
zrobilem 43 grubych przed akcja xD przy 1,6k atakow i defie odeslanym to nawet zapominalem o niektorych grubych
jak 1/2 grube stoja we wsi to znaczy ze mobil jest ubijany?


pępowski bo widze ze na sile próbujesz wmówic xD popatrz na te ataki po ubiciu tego mojego "mobila" jak poza wsia jest kolejna zagroda xD
2x zagroda per wies mialem jak cos
W sumie whatever czy dałeś czy nie xd anyway broniles jak pipka
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.525
Nie no akurat nie robie sobie teraz zartow xD przeciez grube dzien wczesniej/ wbonus szly
fejki na diody/wsie polduniowe byly wyslyne z 1 wsi po 3-4 razy

Nie do obrony byly te wsie jak juz nawet koscioly padaly pod naporem offow xD fikolka mozna zrobic ale to nic nie zmieni

Za rozpisane akcji gratuluje, ale nie zmienia to ze wysylka byla srednia
Wysylka imo srednia, bo ludzie pierdola niektorzy i trzeba tlumaczyc setki razy niestety
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.525
A co w plose? Plemię całkowicie z z rekrutacji przypadkowych graczy z mapy i fuzji z XXX nieszczycielami zatrzymało front z POTĘŻNYMI spidopedalsami na 150 xddd
Zatrzymało? bo ja widizalem, ze wy tam przegrywaliscie i byliscie w deffensywnie bo nawet akcji zbytnio nie wyprowadzaliscie xD i to juz nie bylo SpeedoP! bo speedy tam wszystkie skonczyly i 3/4 graczy z P!

Wy przegrywaliscie ze zlepkiem, ktory byl potem z rekrutacji najemników i prosiaków XDDD
 
Do góry