Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209423

Guest
@BulwaZaglady jak tam akcje na Key? Już 4 chyba poleciały i coś gówniany efekt.
Co jest szefie?
Najlepsze plemię w historii rozbija głupi łeb na ekipie grającej ze sobą pierwszy raz?
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
8.086
Typ stracil 11 wsi i pisze, ze akcja nieudolna XD
Przeciez wy az magusow musieliscie o skany prosic zeby offow szukali w centrum u nas

Wiedzialem, ze Ty bedziesz tak pisal standardzik
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.970
Typ stracil 11 wsi i pisze, ze akcja nieudolna XD
Przeciez wy az magusow musieliscie o skany prosic zeby offow szukali w centrum u nas

Wiedzialem, ze Ty bedziesz tak pisal standardzik
Nie no akurat nie robie sobie teraz zartow xD przeciez grube dzien wczesniej/ wbonus szly
fejki na diody/wsie polduniowe byly wyslyne z 1 wsi po 3-4 razy

Nie do obrony byly te wsie jak juz nawet koscioly padaly pod naporem offow xD fikolka mozna zrobic ale to nic nie zmieni

Za rozpisane akcji gratuluje, ale nie zmienia to ze wysylka byla srednia
 

pepovskyyy

Zwiadowca
Wynik reakcji
907
Nie no akurat nie robie sobie teraz zartow xD przeciez grube dzien wczesniej/ wbonus szly
fejki na diody/wsie polduniowe byly wyslyne z 1 wsi po 3-4 razy

Nie do obrony byly te wsie jak juz nawet koscioly padaly pod naporem offow xD fikolka mozna zrobic ale to nic nie zmieni

Za rozpisane akcji gratuluje, ale nie zmienia to ze wysylka byla srednia
Offow szła podobna ilość xd jakoś dla Blue się deffik znalazł

Ale w sumie jak mieli wybierać kogo zostawić na froncie to nic dziwnego, że Blue dostał deffa.

A co do rzezi to sam ja zrobiłeś nie cofajac nawet mobila XD
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.970
Offow szła podobna ilość xd jakoś dla Blue się deffik znalazł

Ale w sumie jak mieli wybierać kogo zostawić na froncie to nic dziwnego, że Blue dostał deffa.

A co do rzezi to sam ja zrobiłeś nie cofajac nawet mobila XD
Już tlumaczylem to wczoraj chlopowi xD jakiego mobila.. to ze we wsi byla 1/2 zagrody to byla obstawa stala xD
w wiekszosc mobil poszedl bronic kosciolow bo braklo defa

Dopiero pod koniec byl ubijany mobil bo zagrody zburzone i murka nie dalo sie inaczej budowac a ataki na kolejne dni lecialy
 

DeletedUser209423

Guest
Śmieszne te Pee.
Jeśli ktokolwiek ma zaufać Pee lub @Frezee, to wiadome, że większych kłamców jak Pee nie ma.

Zatem jak najbardziej wiarygodne jest to co @Frezee pisze, że Ci nieudacznicy już nawet ataku nie potrafią wysłać.

Ale ten świat ich weryfikuje, o szok. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Mit wielkiego Pee zburzony w 100 dni.
Król jest nagi i świeci gołą dupą
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.573
Śmieszne te Pee.
Jeśli ktokolwiek ma zaufać Pee lub @Frezee, to wiadome, że większych kłamców jak Pee nie ma.

Zatem jak najbardziej wiarygodne jest to co @Frezee pisze, że Ci nieudacznicy już nawet ataku nie potrafią wysłać.

Ale ten świat ich weryfikuje, o szok. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Mit wielkiego Pee zburzony w 100 dni.
Król jest nagi i świeci gołą dupą

Pewnie aktualizacja była na bocie
 
Do góry