Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209423

Guest
@Overakcik
Podajesz nieprawdziwą informacje.
Z powodu zwyzywania kogoś nie dostaniesz żadnych zawiasów, najwyżej grzywnę i to jeśli ktoś Ci wytoczy cywilny proces.
Prócz tego, nie było to na pewno spowodowane płcią, gdyż Polska jest jednym z nielicznych krajów Europy (i słusznie), który nie chroni prawnie osób o różnych orientacjach.

Prawnie u nas z zawiadomienia ścigane jest znieważenie z powodu narodowości, rasy czy wyznania.

A więc tutaj Twój kumpel musiał zrobić coś innego, np grozić komuś lub nawoływać do nienawiści, bądź popełniania przestępstwa.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.608
Wykopki no patrząc na wasze zdjęcia to wy ;D

Piszcie Sobie Piszcie, wrócę tutaj kiedyś pizdusie ;* Także BNK i husqa tam pedałki małolaty piszta sobie piszta ;*

@Kanarinios. bo generalnie to pierdoły takie piszesz o tym wojsku że szkoda gadać , nie chciałem się wypowiadać bo dla ludzi naszego pokroju to żenua ale bardzo źle trafiłeś bo rodzinna wojskowa - jutro akurat będzie u mnie w domu pewna osoba zróbmy konfrontacje, albo podaj chociaż przydział i zaczniemy fieste :) - Ciekawe jak się do tego odniesiesz , bankowo brednie :)
Nie mam czasu, zalałem moja ex i wlasnie pije
 
Ostatnia edycja:

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Odrzucam argument, że obraża wszystkich.
To, że ktoś jest oblechem i chamem, nie usprawiedliwia.

--

Co do statów, Pee zaczynają chwiać się nogi. Dziś w łeb dostają
Chyba mnie źle zrozumiałeś. Chodzi o to, że nie ma różnicy czy obraża kobietę czy mężczyznę (oczywiście, jeżeli robi to niesłusznie). Tak czy inaczej zachowuje się tak samo źle. Płeć akurat w tym przypadku nie ma nic do znaczenia. Z drugiej strony jeżeli wyzywa słusznie, to też nie ma znaczenia czy obraża kobietę czy mężczyznę, Bo kurestwo trzeba tępić dla potomnych.Ja tam wszystkich wysrywów BNK nigdy nie czytałem bo przecież to jest taki troll, że łeb by eksplodował.


A to jest jakaś akcja czy zwykły dzień szeregowego wioskowego ?
 
Wynik reakcji
325
@Overakcik
Podajesz nieprawdziwą informacje.
Z powodu zwyzywania kogoś nie dostaniesz żadnych zawiasów, najwyżej grzywnę i to jeśli ktoś Ci wytoczy cywilny proces.
Prócz tego, nie było to na pewno spowodowane płcią, gdyż Polska jest jednym z nielicznych krajów Europy (i słusznie), który nie chroni prawnie osób o różnych orientacjach.

Prawnie u nas z zawiadomienia ścigane jest znieważenie z powodu narodowości, rasy czy wyznania.

A więc tutaj Twój kumpel musiał zrobić coś innego, np grozić komuś lub nawoływać do nienawiści, bądź popełniania przestępstwa.

Nie mówię, jaka była treść wyroku, a co się stało. Policjant i to „poszkodowane” przeinaczylo wszystko. Byłem świadkiem na sprawie i uwierz mi za samą homofobie przy odpowiednio głupim orzekającym wlepia Ci niemal wszystko :)

W tym wypadku padł wyrok roku w zawiasach na 2 lata, albo 3 nie pamietam.

Na rozprawie był powołany inny wyrok dotyczący szerzenia nazizmu i nawoływania do ekstremizmu gejów, a co zabawne poszkodowany nie był gejem, a transem xD także witamy w sądach Ziobry.

Śniegu, to ze z czym się nie spotkałeś nie znaczy, ze tak nie jest :)

Mi samemu w związku z praca jaka wykonuje zdarza mi się co najmniej raz w miesiącu usłyszeć wyrok oderwany od rzeczywistości i nie mający podstaw prawnych, wtedy zostaje odwołanie, które trwa często dłużej niż zawiasy.
 

Deleted User - 849095943

Guest
CO TY QRK NIE SŁUCHAJ TEGO PRZYCHLASTA JESLI CHODZI O COKOLWIEK REALNEGO JESLI CHODZI O STATYSTYKI JAKIES XD

Z MAG P -1 BO DZIS PRZEJELI RANO WIES O 7, Z MAG MASZ STATY. OGOLNIE SAMO P JEDEN CZŁON BIJE SIE Z CHYBA 5 CZŁONAMI MAG I DWOMA KEY.D2D1C219-6C40-4146-8F90-E91B3E3EE0FE.jpeg
 

DeletedUser209423

Guest
@Overakcik
Sam przyznałeś, że wyzywał przeokrutnie, więc ciężko uwierzyć, że w natłoku słów nie zawarł gróźb czy innych tego typu wypowiedzi...

Jeszcze raz Ci mówię, przeczytaj sobie w necie. Polska nie wprowadziła przepisów chroniących za znieważenie ze względu na orientację seksualną...oczywiście można różne przepisy na pewno podciągnąć, ale to musiałaby jakaś społeczna organizacja mieć dużo determinacji, żeby tak Twojego kolegę ścigać...
 

DeletedUser209423

Guest
Te @BNK KRUL zapomniałeś dodać, że po ponad 100 dniach świata Pee ma po raz pierwszy dwa fronty.
Ba, w ogóle jakikolwiek front ma po raz pierwszy
 

DeletedUser209423

Guest
I nie jeden człon pe tylko z 7

Prawda

--

Coraz mocniej skłaniam się ku spojrzeniu na mapę i ciekawą opcją byłoby trójprzymierze.
Trójmorze ładniej brzmi, ale nie mamy morza.

Stefany - Key - Mag

Uczciwie podzielić teren, a potem stoczyć równą walkę. Nie głupie. Chyba
 
Do góry