Dyskusja o sytuacji na świecie 182

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.308
Ale was tam w p dupka piecze, że za 2 dni nowy front się otwiera. Tydzień temu takie kozaki, a czym bliżej wałki tym większy płacz husqa xD
O nie, ja ani nie płaczę, ani się o nic nie martwie. Szczególnie będąc na froncie z KEY, na którym podpisaliście wyrok. A dodatkowo macie teraz dwie opcje i obie są dla was złe - albo w nas walić wbrew planom i próbować pokazać KEY że to nieprawda (tracąc potencjał na darmy z uwu i na rozbieranie swoich członów), albo robić co planujecie pokazując waszą prawdziwą twarz.

Nie ustawiliście zbytnio nawet frontu z nami, bo po prostu nie mieliście takich intecji, to dość jasne. Dlatego czemu mam się bać frontu na którym raczej nic się nie będzie działo? W działaniach P! za dużo się nie zmieni, to logiczne

Najsłodsze jest to, że w odpowiedzi na bardzo konkretne plany i zarzuty mówicie coś o płaczy czy brązowych majtach. Nawet temu nie zaprzeczacie, tak bardzo plujecie tutaj KEY w morde XDDD Może i krętacze wybitni, ale nie kłamcy XDD No cóż, jak widać plemię mAG w połowie składa się z warzyw z rekrutacji, a w połowie z graczy P! :p

Powiedz tylko, co zaproponujecie KEY w swojej wspaniałej ofercie? Pół frontu z nami i passy do założyciela? A może tylko zasta w radzie i pełne podporządkowanie? hehehehehehe powodzenia
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.058
O nie, ja ani nie płaczę, ani się o nic nie martwie. Szczególnie będąc na froncie z KEY, na którym podpisaliście wyrok. A dodatkowo macie teraz dwie opcje i obie są dla was złe - albo w nas walić wbrew planom i próbować pokazać KEY że to nieprawda (tracąc potencjał na darmy z uwu i na rozbieranie swoich członów), albo robić co planujecie pokazując waszą prawdziwą twarz.

Nie ustawiliście zbytnio nawet frontu z nami, bo po prostu nie mieliście takich intecji, to dość jasne. Dlatego czemu mam się bać frontu na którym raczej nic się nie będzie działo? W działaniach P! za dużo się nie zmieni, to logiczne

Najsłodsze jest to, że w odpowiedzi na bardzo konkretne plany i zarzuty mówicie coś o płaczy czy brązowych majtach. Nawet temu nie zaprzeczacie, tak bardzo plujecie tutaj KEY w morde XDDD Może i krętacze wybitni, ale nie kłamcy XDD No cóż, jak widać plemię mAG w połowie składa się z warzyw z rekrutacji, a w połowie z graczy P! :p

Powiedz tylko, co zaproponujecie KEY w swojej wspaniałej ofercie? Pół frontu z nami i passy do założyciela? A może tylko zasta w radzie i pełne podporządkowanie? hehehehehehe powodzenia
Aż jestem ciekaw twoich głupot, mam jeszcze 2h jazdy to sobie poczytam.
Co więc powinniśmy zrobić i co powinno zrobić key. Dawaj, porozsmieszaj nas
 

DeletedUser209423

Guest
XD A kto płacze oprócz niego?

Przestań farmazonić kłamco.
Kto? Miś gogo

Doskonale wiemy, że Ty dajesz przyzwolenie temu bajkopisarzowi na te prowokacje. Działa w Twoim interesie, bo się pomotałeś w tej dyplomacji jak koń na światłach.

Byliście tacy dobrzy w gębie, w obrażaniu, wysmiewaniu i upokarzaniu, to teraz przestań latać po innych plemionach, tylko zróbcie to co obiecywaliście. Zagrajcie na luzie na dwa fronty i rozwalcie obu wrogów.
Chcę to zobaczyć
W końcu jesteście najlepsi w historii
 

DeletedUser209423

Guest
Uwielbiam wyjaśniać takich trolli jak @Sayyid

Zawsze pisze o mnie, że szerze bzdury. Zawsze udaje tego wszystko wiedzącego.

To proszę, otwieramy kartotekę @Sayyid i mój folder screenów:
ś178

Pisałem, że Pacik gra nieuczciwie i Elite musi się ich pozbyć.

Screenshot_20230101-201117~2.png

Chwilę później Elite ich pojechało.
Brawo Sayyid
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 849095943

Guest
Ale was tam w p dupka piecze, że za 2 dni nowy front się otwiera. Tydzień temu takie kozaki, a czym bliżej wałki tym większy płacz husqa xD
CHŁOPAKU , PORA KOŃCZYĆ PIERDOLAMENTO. TERAZ JEST CZAS ABYŚ POKAZAŁ CO ZNACZYSZ W GRZE , DLA MNIE TO BĘDZIE NIC DOSKONALE TO WIEM BO GRAĆ NIE UMIESZ ALE MOŻE TYM NO SKILLOM Z mAG CZYMŚ IM ZAIMPONUJESZ XD
 

DeletedUser209423

Guest
Wy patologiczni kłamcy i nieudacznicy z Pee!
Kosownicy!

Koniec waszej gry pozorów, koniec waszych krętactw i szerzenia fake newsów!
Zostaliście obnażeni.
Będziecie piętnowani do końca tego serwera, dzień po dniu!
 

DeletedUser209423

Guest
@Szeryf z Nottingham kiedyś wspominał coś o tym, że jest w radzie. To nie przypadek, że nie tylko ja tak kojarzę.
Najwidoczniej to kolejny z waszych wybitnych żarcików. Albo strategia heh

--

@BNK KRUL skoro tak wszystkich pojedziesz, to już utkaj łeb i to pokaż. A nie wysyłasz husqe, żeby się wypłakiwał
 

Deleted User - 849095943

Guest
@Szeryf z Nottingham kiedyś wspominał coś o tym, że jest w radzie. To nie przypadek, że nie tylko ja tak kojarzę.
Najwidoczniej to kolejny z waszych wybitnych żarcików. Albo strategia heh

--

@BNK KRUL skoro tak wszystkich pojedziesz, to już utkaj łeb i to pokaż. A nie wysyłasz husqe, żeby się wypłakiwał
NO MASZ RACJE BLACZEK, ALE JAK WIDZĘ JAK JAKAŚ CIOTA TU PRÓBUJE SIĘ WYWYŻSZAĆ A JEDYNE CO OSTATNIO OSIĄGNĄŁ TO JEDNO WIELKIE NIC TO AŻ MUSZE WEJŚĆ I ZGASIĆ CHUJKA
 

DeletedUser209423

Guest
Coś Ty dla mnie taki miły. Niepodobne do Ciebie.

--

Problem jest w tym, że Ty tylko na FO próbujesz gasić. Z mizernym skutkiem.
A przecież Magi chcą, żebyś to zrobił w grze. Zatem pokaż to.
Odgrażałeś się Key, po 2 akcjach miało być po nich i co?
I w drugiej akcji zdobyliście guzik z planowanych 50 wiosek, a na trzeciej akcji wyszliście +3 (dla @pepovskyyy +9)

Gdzie te gaszenie?
 
Do góry