Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
Garść informacji.

"Słabe" Magi - plemię, które od początku świata zdobywało wioski na drodze wojennej, dalej mają 5 członów, bo nie mają czasu na redukcję i jedzenie darm, bo cały czas walczą w kolejnych wojnach. Top1 w wojnach z wynikiem 14 mln.

"Potężne" Pedały - plemię, które od początku walczy z barbami i darmami, 1 człon bo od początku świata łykają tylko darmy, aż zredukawali się do 1 członu. Top4 w rankingu wojennym, 7 mln pkt (2x mniej niż "słabe" Magi).
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.179
Garść informacji.

"Słabe" Magi - plemię, które od początku świata zdobywało wioski na drodze wojennej, dalej mają 5 członów, bo nie mają czasu na redukcję i jedzenie darm, bo cały czas walczą w kolejnych wojnach. Top1 w wojnach z wynikiem 14 mln.

"Potężne" Pedały - plemię, które od początku walczy z barbami i darmami, 1 człon bo od początku świata łykają tylko darmy, aż zredukawali się do 1 członu. Top4 w rankingu wojennym, 7 mln pkt (2x mniej niż "słabe" Magi).

To wcale nie tak ze slabe magi bily tylko jakis pionkow i lamusow zgarniajac wsie za free XD
RO polowe mniejsze niz P, RA mniejsze a jednak 700 wiosek przejetych wiecej xDD
Widac ciezkich przeciwnikow mieliscie co nawet atakowac nie potrafia :)

SZACUN!
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
To wcale nie tak ze slabe magi bily tylko jakis pionkow i lamusow zgarniajac wsie za free XD
RO polowe mniejsze niz P, RA mniejsze a jednak 700 wiosek przejetych wiecej xDD
Widac ciezkich przeciwnikow mieliscie co nawet atakowac nie potrafia :)

SZACUN!
Powiem więcej. Pe zaraz będzie miało 4x więcej RO niż Magi i potem wyparuje z tego świata :)
 

Deleted User - 8687748

Guest
Uwazaj zebyscie wy nie skonczyli jak na 174, tam tez duzo na fo szczekaliscie ;)
Na 174 świecie to wszystko było zasługą Ojkow xd Gdyby Ojki przez półtora miesiąca potrafiły coś więcej napisać niż "chlałem" lub "zobaczymy" to świat mógłby inaczej wyglądać. A tam Magi zrobiły to co zaplanowaliśmy xd
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.179
Na 174 świecie to wszystko było zasługą Ojkow xd Gdyby Ojki przez półtora miesiąca potrafiły coś więcej napisać niż "chlałem" lub "zobaczymy" to świat mógłby inaczej wyglądać. A tam Magi zrobiły to co zaplanowaliśmy xd
co Ty pierdolisz XD
Rzuciliscie sie na nas w 3 plemiona zeby cos zrobic i cos piszesz xDDD

Pewnie dalej masz bol dupy ze gal Cie oplul co? :D
 

Deleted User - 8687748

Guest
co Ty pierdolisz XD
Rzuciliscie sie na nas w 3 plemiona zeby cos zrobic i cos piszesz xDDD

Pewnie dalej masz bol dupy ze gal Cie oplul co? :D

No oberwaliście dwoma plemionami dzięki swojej ignorancji i grą na czas. A Gala mam gdzieś co zrobił - robił to co uważal za słuszne i finalnie wysłał Ojki na Arkadię. Ciekawe jaką byś miał teraz gadkę, gdybym Ciebie jednak zaprosił a nie olał xd
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.179
No oberwaliście dwoma plemionami dzięki swojej ignorancji i grą na czas. A Gala mam gdzieś co zrobił - robił to co uważal za słuszne i finalnie wysłał Ojki na Arkadię. Ciekawe jaką byś miał teraz gadkę, gdybym Ciebie jednak zaprosił a nie olał xd
Nie wiem czy pamietasz ale nie szukalem gry u was tylko probowalem kupic nam troche czasu dogadujac sie z wami bo BET dostawalo od nas wpierdol.
 

Deleted User - 8687748

Guest
Nie wiem czy pamietasz ale nie szukalem gry u was tylko probowalem kupic nam troche czasu dogadujac sie z wami, BET dostawalo od nas wpierdol.

Jaki wpierdol chłopie, ledwo 15 wiosek na plus byliście z nimi. Tak próbowałeś kupić czas, że pytaleś o zapke, a później cały czas cisnąłeś po mnie na FO xd
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.179
Jaki wpierdol chłopie, ledwo 15 wiosek na plus byliście z nimi. Tak próbowałeś kupić czas, że pytaleś o zapke, a później cały czas cisnąłeś po mnie na FO xd

jak moglem pisac o zapke jak ja nawet blisko was nie bylem xDDD
Pisalem do Ciebie tylko i wylacznie w sprawie dogadania sie, nie bylismy 15 wiosek na plusie, tyle bylismy jak juz zaczeliscie im pomagac wiec nie pierdol glupot :)
 

Deleted User - 8687748

Guest
jak moglem pisac o zapke jak ja nawet blisko was nie bylem xDDD
Pisalem do Ciebie tylko i wylacznie w sprawie dogadania sie, nie bylismy 15 wiosek na plusie, tyle bylismy jak juz zaczeliscie im pomagac wiec nie pierdol glupot :)
I kolejne pierdolenie głupot, bo byliśmy właśnie przy Was - front przejęty od sojusznika. Tylko i wyłącznie po to, aby się z nami dogadać napisałeś o zaproszenie do plemienia, bo w Ojkach już jest warzywniak i nikt nie gra. Fajna gra na czas. A z Betami byliście na plus, bo wspólnie z nami w nich wjechaliscie i tak ich cisneliscie, że po 20 dniach wojny Witam/Bet vs Ojki połowa Ojkow nie grała.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.179
I kolejne pierdolenie głupot, bo byliśmy właśnie przy Was - front przejęty od sojusznika. Tylko i wyłącznie po to, aby się z nami dogadać napisałeś o zaproszenie do plemienia, bo w Ojkach już jest warzywniak i nikt nie gra. Fajna gra na czas. A z Betami byliście na plus, bo wspólnie z nami w nich wjechaliscie i tak ich cisneliscie, że po 20 dniach wojny Witam/Bet vs Ojki połowa plemienia nie grała.
No fakt mieliście z 15 wiosek obok nas które i tak nie były blisko mnie, świetnie xD
 

Deleted User - 8687748

Guest
No fakt mieliście z 15 wiosek obok nas które i tak nie były blisko mnie, świetnie xD
Jak widać 15 wsi wroga poza zasięgiem wystarczy, abyś wiał z podkulonym ogonem. A jakby Ci zależało na ratowaniu Ojkow to byś pomógł sojusznikom. Śmiejesz się z kasacji Magów, a zachowałeś się jak jeszcze większy szczur.Tyle ode mnie, Szczęśliwego Nowego Roku
 
Do góry