Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209423

Guest
Mam takie pytanko mistrzu, bo taki do przodu widzę, czego to zaraz mAGI nam nie zrobią a twoje doświadczenie bojowe na tym świecie to 47 szarych wiosek i 20 współplemieńców. Na 72 podbicia to taki hmm mocno pacyfistyczny wynik.

Ty a Tobie sztacheta w oko wpadła?
Bo zdaje się, że masz problemy ze wzrokiem.
Może zamiast włazić na ambonę i zajmować się innymi plemionami, wygłoś kazanie do swoich kumpli, którzy zaczęli grę z 5 plemionami darm.

I Ty śmiesz komuś zarzucać? Ty przebierańcu, nie ma dla Ciebie głupoty, którą byś nie napisał.

--

Między P! A Jutrem jest duża różnica - z Jutra wyleciałeś na zbity pysk a z P! Nie będziesz miał nigdy szansy.

Oj zordon, chyba nie myślisz, że będę się tłumaczył?
No nie jestem Tobą.
Ja meli na ryj jeszcze nie dostałem, Ty wszędzie gdzie grałeś poza Peee. Ostatnio wylot na łeb na ś178
Badum tsss!
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Jest 50% szans na tansfer Blacka do P! - tak samo jak Messiego do Legii.
Legia chce - Messi nie.
Black chce - P! nie.

Wydaje mi sie że jesteś w błędzie bo ta cipa boi się w ogóle wioske założyć. Trauma po lotce z Jutra wciąż za silna żeby choćby darmę komuś kliknąć
 

DeletedUser209423

Guest
Jest 50% szans na tansfer Blacka do P! - tak samo jak Messiego do Legii.
Legia chce - Messi nie.
Black chce - P! nie.

Nawet jak próbujesz wzbić się na wyżyny i polecieć jakimś przykładem, to rozwalasz swój pusty łeb.

Nie, nie ma 50% szans na transfer Messiego.
A wiesz geniuszu dlaczego?

Może dwa razy przemyśl swoje przykłady.
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Nawet jak próbujesz wzbić się na wyżyny i polecieć jakimś przykładem, to rozwalasz swój pusty łeb.

Nie, nie ma 50% szans na transfer Messiego.
A wiesz geniuszu dlaczego?

Może dwa razy przemyśl swoje przykłady.
Zawsze ci gul skacze jak przypominamy o twojej przeszłości w Jutrze ale żarty to mógłbyś jednak brać z dystansem zamiast się spinać jak plandeka na żuku
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Nawet jak próbujesz wzbić się na wyżyny i polecieć jakimś przykładem, to rozwalasz swój pusty łeb.

Nie, nie ma 50% szans na transfer Messiego.
A wiesz geniuszu dlaczego?

Może dwa razy przemyśl swoje przykłady.
Wyczuj żarty.
A na temat finansów klubów sportowych mogę napisać drugą pracę końcową na studiach :D Więc jak chcesz na ten temat gadać to zapraszam.
 

DeletedUser209423

Guest
Zawsze ci gul skacze jak przypominamy o twojej przeszłości w Jutrze ale żarty to mógłbyś jednak brać z dystansem zamiast się spinać jak plandeka na żuku

Klasyka. Pocisz się jak na dyktandzie, ale i tak kontrujesz wmawiając mi nerwy.

To samo było na 178, gdy Morfus przedstawił dowody na to jak wszędzie gdzie jesteś wychrzaniają Cię za wypisywanie tych swoich mądrości. Wtedy też wpadłeś w furię a zarzucałeś nam brak panowania.

Lata lecą a Ty klepiesz to samo


--


@BulwaZaglady ojej przepraszam, to już kolejny raz nie złapałem Twojego żartu. Może zbyt dużo tych heheszków?
Najsłynniejsze Twoje żarty:
A) Pon z Jutrem
B) Walczymy ze wszystkimi
C) Nie gramy na darmach
i hitowe
D) Jesteśmy najlepszym plemieniem w historii

HA HA HA HA HA HA

Ty zamiast pisać tam jakąś pracę, weź się za czytanie innych, to w końcu nabierzesz umiejętności do radzenia sobie na forum. Nie będziesz gaszony co post
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.473
Ty bezczelna mamejo.
Jakie gotowe schematy? Jakie? To, że nazywam was nieudacznikami? A co, może przez dzień czy dwa coś się zmieniło?
Może przestałeś żreć darmy jak krowa owies?

Każdy post z opinią można przerobić wlepiając czyjś login, żadnej ameryki nie odkryłeś. Nie byłeś zbyt bystry w szkole, co?

I toto się szeryfem nazwało. No ładnie Ci palma odwaliła.

Może zamiast kierować rozmowę na mnie, wytłumacz swoje zblamowane i skompromitowane plemię. Toż podobno jesteś tam osobą decyzyjną.
Co, język ucięli czy rączki Ci zawiązali?

Od x czasu próbujesz deprecjonować moją osobę. Czynisz dokładnie to, co Jutrzaki, czyli przez wyśmiewanie i poniżanie. Ale wiesz co? Mam doświadczenie. Nie złamiesz mnie. To Ty będziesz tu świecił gołą dupą


--

Ej @Kobyłka. czemu tak wypierasz się Jutra? Przecież przez x stron tego wątku szczyciłeś się z gry tam. A teraz co?
Dziecinko, nie uda Ci się to. Nie uciekniesz od haniebnej przeszłości. Pilnuję tego zawzięcie. Twoje plemienne CV jest i będzie znane.
No dosłownie gotowe schematy. To się nie tyczy każdego posta, ale myślę że co najmniej jednej trzeciej tak. Są też gotowe formaty, typu codzienna przypominajka i przydomki. Strasznie się denerwujesz jak na odkrytą amerykę :D
Osobą decyzyjną jestem w takim stopniu co BNK, w Twoim wydaniu nie wiem czy to pisałeś na poważnie czy nie. Jak chcesz to Ci przekleję kto jest tam w radzie ^^
 

Kobyłka.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.364
Ty bezczelna mamejo.
Jakie gotowe schematy? Jakie? To, że nazywam was nieudacznikami? A co, może przez dzień czy dwa coś się zmieniło?
Może przestałeś żreć darmy jak krowa owies?

Każdy post z opinią można przerobić wlepiając czyjś login, żadnej ameryki nie odkryłeś. Nie byłeś zbyt bystry w szkole, co?

I toto się szeryfem nazwało. No ładnie Ci palma odwaliła.

Może zamiast kierować rozmowę na mnie, wytłumacz swoje zblamowane i skompromitowane plemię. Toż podobno jesteś tam osobą decyzyjną.
Co, język ucięli czy rączki Ci zawiązali?

Od x czasu próbujesz deprecjonować moją osobę. Czynisz dokładnie to, co Jutrzaki, czyli przez wyśmiewanie i poniżanie. Ale wiesz co? Mam doświadczenie. Nie złamiesz mnie. To Ty będziesz tu świecił gołą dupą


--

Ej @Kobyłka. czemu tak wypierasz się Jutra? Przecież przez x stron tego wątku szczyciłeś się z gry tam. A teraz co?
Dziecinko, nie uda Ci się to. Nie uciekniesz od haniebnej przeszłości. Pilnuję tego zawzięcie. Twoje plemienne CV jest i będzie znane.
Hej pedale nie mam zamiaru Ci w święta tłumaczyć czym jest sarkazm bo i tak nie zrozumiesz. Zrobiłem im darme i tyle co sobie możesz w twstats sprawdzić ty parszywy kłamco i obłudniku
 
Wynik reakcji
13
Ty a Tobie sztacheta w oko wpadła?
Bo zdaje się, że masz problemy ze wzrokiem.
Może zamiast włazić na ambonę i zajmować się innymi plemionami, wygłoś kazanie do swoich kumpli, którzy zaczęli grę z 5 plemionami darm.

I Ty śmiesz komuś zarzucać? Ty przebierańcu, nie ma dla Ciebie głupoty, którą byś nie napisał.

--



Oj zordon, chyba nie myślisz, że będę się tłumaczył?
No nie jestem Tobą.
Ja meli na ryj jeszcze nie dostałem, Ty wszędzie gdzie grałeś poza Peee. Ostatnio wylot na łeb na ś178
Badum tsss!
Śmieszne, innym zarzucasz toksyczność a sam jedyne co wnosisz do tego wątku to jad sączący się z każdego zdania. Nawet nie mam zamiaru Ci odpowiadać na kolejne wiadomości śnieżny bałwanie więc proszę Cię nie odnoś się więcej do mnie, tak jak ja robię to pierwszy i ostatni raz w stosunku do Ciebie misiaczku :*
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Klasyka. Pocisz się jak na dyktandzie, ale i tak kontrujesz wmawiając mi nerwy.

To samo było na 178, gdy Morfus przedstawił dowody na to jak wszędzie gdzie jesteś wychrzaniają Cię za wypisywanie tych swoich mądrości. Wtedy też wpadłeś w furię a zarzucałeś nam brak panowania.

Lata lecą a Ty klepiesz to samo

Twoje nerwy i brak opanowania widzi każdy, wiesz geniuszu dlaczego? Bo to się aż wylewa z twoich pseudointeligenckich wypocin. Trudno przeoczyć zważywszy na to, ile ich produkujesz.

kontrujesz mnie wymyślając bzdury na temat 178, trochę trąci to desperacją bo mnóstwo osób z tamtego świata gra tutaj. Może z nerwów nie zauważyłeś?

Zabawnie patrzeć jak się wijesz i kręcisz jutrzaku. Ale pamiętaj że swojej przeszłości nie zmienisz i prędzej czy później będziesz musiał ją zaakceptować.
 

DeletedUser209423

Guest
Hej ple nie mam zamiaru Ci w święta tłumaczyć czym jest sarkazm bo i tak nie zrozumiesz. Zrobiłem im darme i tyle co sobie możesz w twstats sprawdzić ty parszywy kłamco i obłudniku

Znowu kłamiesz.
Kontekst chociażby tej wypowiedzi, wskazuje, że aktywnie grałeś:

E black to w końcu startujesz na naszych plecach czy playersów? Bo z nerwów mam biegunkę od 5 dni

Nie dopuszczę do tego, żebyś wciskał komukolwiek taki kit.
Grałeś w Jutrze, jesteś Jutrzakiem, dostałeś w łeb w Jutrze, wstydzisz się swojego plemiennego CV

--

Śmieszne, innym zarzucasz toksyczność a sam jedyne co wnosisz do tego wątku to jad sączący się z każdego zdania. Nawet nie mam zamiaru Ci odpowiadać na kolejne wiadomości śnieżny bałwanie więc proszę Cię nie odnoś się więcej do mnie, tak jak ja robię to pierwszy i ostatni raz w stosunku do Ciebie misiaczku :*

Co wnoszę? No naprawdę sztacheta siedzi w oku w całości.
To ja jestem tu prześladowany, obrażany i znieważany. Dzień dnia. Regularnie.
Być może dlatego nie jestem zbyt miły w swoich odpowiedziach, ale nigdy nie używam takich sformułowań, jakimi sam jestem raczony.
Dobra, nie odpowiadaj mi, czy ja Cię o to proszę?
Toten przyłazi i wypisuje głupoty, że przestaje mi odpisywać, jakbym mu depeszę z taką prośbą wysyłał.
No co za chłop. Sam tworzy jakieś urojenie i z nim walczy.

--

Twoje nerwy i brak opanowania widzi każdy, wiesz geniuszu dlaczego? Bo to się aż wylewa z twoich pseudointeligenckich wypocin. Trudno przeoczyć zważywszy na to, ile ich produkujesz.

kontrujesz mnie wymyślając bzdury na temat 178, trochę trąci to desperacją bo mnóstwo osób z tamtego świata gra tutaj. Może z nerwów nie zauważyłeś?

Zabawnie patrzeć jak się wijesz i kręcisz jutrzaku. Ale pamiętaj że swojej przeszłości nie zmienisz i prędzej czy później będziesz musiał ją zaakceptować.

No dokładnie tak, przecież to właśnie napisałem.
Że mnóstwo osób, które tam grało na 178, wie jaką lotę dostałeś.
I jak potem prułeś dupsko do prawie samego końca.
 

Kobyłka.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.364
BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety
 

DeletedUser209423

Guest
BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety BlackSnow nigdy nie mial kobiety

Co ma kobieta do naszych rozmów o Twojej przeszłości w Jutrze? Nie wiem.
 

DeletedUser209423

Guest
No ale zostały przedstawione na to dowody to czemu się wypierasz xD wywalili Cię na zbity pysk a Ciebie to tak zabolało psychopato że latasz za nimi na każdy świat jak pies xD

Nie mów o Jutrze - oni.
Bo Ty jesteś częścią tego plemienia.

Nadal nie udaje Ci się mnie sprowokować. Słabiutko. A mój jeden wpis wystarczył, byś wpadł z pianą
 
Do góry