Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
Gramy tak bo Twoj sojusznik z Mag wbijal sie nam w teren i lamal Pona na Mniam.

Przeciez my nie zjadamy Mniam, tylko podmieniamy wioski i swoje tez im oddajemy.

Tak gracie solo, ze blagacie Mag i Aos zeby nas juz tlukli xD przeciez wy najslabiej stoicie i jeszcze to pokazujecje, wiec tak czy siak was pojada z czasem

Ty no wasz sojusz z Mag to terenowo jak my z Vege i Mniam, nawet lepiej mysle.

A juz do Aos klekacie przeciez :p
Ja wiem co Was boli, że już więcej sojków na tym świecie nie podpiszecie. Nie martwcie się. Niedługo startuje nowy świat, więc będzie mogli jeszcze cos podpisać. Zawsze jeszcze możecie klęknąć i wziąć sojka że speedami albo wojsen ze 184 :)
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Ja wiem co Was boli, że już więcej sojków na tym świecie nie podpiszecie. Nie martwcie się. Niedługo startuje nowy świat, więc będzie mogli jeszcze cos podpisać. Zawsze jeszcze możecie klęknąć i wziąć sojka że speedami albo wojsen ze 184 :)
XD ej w sumie to mam bekę.
Podpisalismy niby tyle sojuszów tyle PoNów a gramy cały czas na 2 razy większa koalicję.

Jak nazwiesz swoją koalicje? XD
Koalicją pizd?

Nigdy nie ustawiłem tak dyplomacji jak Key czy Mag.
Wychowywałem się na plemionach wśród ekip, które nie bały
się walczyć dookoła.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.416
Drodzy parafianie chciałbym przypomnieć, że Pasterka rozpoczyna się za 7 min.
Kościół pod wyznaniem męczennika Black Snowa nie uznaje takich tradycji, tak samo jak germańskich wiecznie zielonych drzewek, ani sianka dla konia Odyna. Zamiast tego mamy żółte papiery, białe fartuszki i łykami niebieskie pigułki. Polecam każdemu.
 

DeletedUser209423

Guest
XD ej w sumie to mam bekę.
Podpisalismy niby tyle sojuszów tyle PoNów a gramy cały czas na 2 razy większa koalicję.

Jak nazwiesz swoją koalicje? XD
Koalicją

Nigdy nie ustawiłem tak dyplomacji jak Key czy Mag.
Wychowywałem się na plemionach wśród ekip, które nie bały
się walczyć dookoła.


Gracie na większą koalicje, bo jesteś taką mizerią, że zawsze postawisz nie na tą kartę.
Klęknął przed Jutrem, które się później rozpadło.
To kogo obwiniasz o to, że jesteś dyplomatyczną ciotą?
Może to wina przeciwnej koalicji?

Nigdy nie ustawiałeś tak dyplomacji? Dlatego byłeś podpisany z całym południem, Stefanami a potem jeszcze błagałeś o klepnięcie pokoju z Mniam?
 

DeletedUser209423

Guest
Kościół pod wyznaniem męczennika Black Snowa nie uznaje takich tradycji, tak samo jak germańskich wiecznie zielonych drzewek, ani sianka dla konia Odyna. Zamiast tego mamy żółte papiery, białe fartuszki i łykami niebieskie pigułki. Polecam każdemu.

Przed kim tym razem się popisujesz? Żebym wiedział.
 
Do góry