Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.416
Bo Ciebie podobno nie wziął do finalnego i zazdrościsz :D ?
Bulwa to nawet nie wiem czy wie że ja tu gram, taki zabiegany chłopak
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Z drugiej strony jest P, gdzie ma sporo spoko ludzi, którzy coś reprezentują, a przychodzi husqa i pepovski co w sumie nic nie reprezentują ani na fo ani w gierce i opinia jest jaka jest XD
Oj nie wiem nie wiem Kinsik ale skoro uważasz że husqa nic nie reprezentuje w gierce to mogłeś wczoraj wziąć zasty od kej i mu najebać. Widocznie kej też nic nie reprezentuje bo atakowali go ofoszlachtami na jakimś otoczonym koncie i odbili się jak Black Snow od pośredniaka.

Ale w sumie czego wymagac od plemienia które swoje obrzeża liczy jako front
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Oj nie wiem nie wiem Kinsik ale skoro uważasz że husqa nic nie reprezentuje w gierce to mogłeś wczoraj wziąć zasty od kej i mu najebać. Widocznie kej też nic nie reprezentuje bo atakowali go ofoszlachtami na jakimś otoczonym koncie i odbili się jak Black Snow od pośredniaka.

Ale w sumie czego wymagac od plemienia które swoje obrzeża liczy jako front
Jak mnie proszą o zasty to je biorę, ale nie byłem proszony, nie wpycham się na siłę, bo zasty męczą i odechciewa się przez nie grać.
A nie zamierzam latać na wszystkie fronty, by zobaczyć czy szczekające pieski coś potrafią.
Pepovskiego już nie skomentowałeś Zordzik :p
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Jak mnie proszą o zasty to je biorę, ale nie byłem proszony, nie wpycham się na siłę, bo zasty męczą i odechciewa się przez nie grać.
A nie zamierzam latać na wszystkie fronty, by zobaczyć czy szczekające pieski coś potrafią.
Pepovskiego już nie skomentowałeś Zordzik :p
Nie no Kinsik obiektywnie rzecz ujmując 50:50 raczej nie ma plemienia, które nas niszczy. :)
Wesołych Świąt życzę wszystkim.
Ale borowiki czy innej kiedyski będą walone w tym roku i w przyszłym roku na froncie :*
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Nie no Kinsik obiektywnie rzecz ujmując 50:50 raczej nie ma plemienia, które nas niszczy. :)
Wesołych Świąt życzę wszystkim.
Ale borowiki czy innej kiedyski będą walone w tym roku i w przyszłym roku na froncie :*
Wiesz Bulwa latka lecą, każdy z nas jest coraz starszy, coraz więcej dla niego znaczy życie poza grą, a mniej znaczy gierka, trzeba spróbować.
Jak nie spróbujemy to skąd mamy wiedzieć, że nie mamy opcji 50:50 lub w innych proporcjach, niemniej front zweryfikuje.
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Wiesz Bulwa latka lecą, każdy z nas jest coraz starszy, coraz więcej dla niego znaczy życie poza grą, a mniej znaczy gierka, trzeba spróbować.
Jak nie spróbujemy to skąd mamy wiedzieć, że nie mamy opcji 50:50 lub w innych proporcjach, niemniej front zweryfikuje.
Do takiej sytuacji nie doprowadzicie :) żebyśmy to sprawdzili.
 

Deleted User - 849095943

Guest
Jak naklepiesz BNK i szeregowego Kanara, to się zmierzysz z husqą xD
Ale na razie nie wierzę że wam się to uda
DAMY IM SZANSE POKAZAĆ CO POTRAFIĄ, NIECH CHŁOPAKI MAJA NADZIEJE. JA MOGĘ BRONIĆ TYLKO DO KOŃCA ŚWIATA JUŻ , RESZTA NIECH LECI PODBIJAĆ KEY . CHCE TYLKO ABY mAG POCZUŁO TA NIEMOC W ATAKU XD
 

DeletedUser209423

Guest
Na pewno będzie ciekawiej dla was.
Ale to w końcu wy macie opinie najlepszego plemienia w dziejach plemion, przynajmniej polskich.

Taaa
Też kiedyś w to wierzyłem, dopóki łykałem tą forumową propagandę.

To są miernoty i nieudacznicy, dobrzy w forumowym szczekaniu
 
Do góry