Dyskusja o sytuacji na świecie 182

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.308
Nie wiem czego nie rozumiesz.
Któryś już raz masturbujecie się do tekstu, że czyjegoś loginu nie ma w grze a grozi wam, że zostaniecie pojechani.
To ja wam tłumaczę, że największy wasz szczekacz też nie istnieje w grze. Niejaki husqa
Odkryłeś mnie.
Codziennie dostaje przelewy od @BulwaZaglady i @William Marshal i mam płacone 10zł od każdego posta. Ciężka praca, ale ciężką pracą ludzie się bogacą. Niektórzy trollują dla partii politycznych na twitterze, niektórzy trollują za darmo na wykopie, a mi płacą za posty na forum plemion. Nie gram nawet na tym świecie, ale codziennie od oficera prowadzącego dostaje linię propagandy i przekopiowywuje na forum w fragmentach. Ale jak to mówią, chcącemu nie dzieje się krzywda, więc niczego nie żałuję.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.437
@Bl-ack Sno-w ja po prostu byłem ciekaw gdzie niektóre osoby grają, bo wiem że grają xD
Uważam że to jest trochę przejaw bycia tchórzem jak się to ukrywa, ale no co zrobić. Pisać im tu nie zabraniam, w końcu Ty nie grasz a nawet Cię broniłem przed Kanarem. Aczkolwiek Twój "stan cywilny" jest powszechnie wiadomy, więc to trochę szczególny przypadek żeby nie powiedzieć precedens.
 

DeletedUser209423

Guest
@Bl-ack Sno-w ja po prostu byłem ciekaw gdzie niektóre osoby grają, bo wiem że grają xD
Uważam że to jest trochę przejaw bycia tchórzem jak się to ukrywa, ale no co zrobić. Pisać im tu nie zabraniam, w końcu Ty nie grasz a nawet Cię broniłem przed Kanarem. Aczkolwiek Twój "stan cywilny" jest powszechnie wiadomy, więc to trochę szczególny przypadek żeby nie powiedzieć precedens.

No nie
Żeby chłop z Pee pisał o tchórzostwie innych. Tego jeszcze nie graliśmy.
No cyrk bez kółek.
Kto okazał się tchórzem i obsrańcem na tym świecie? Kto się odgrażał a potem poszedł błagać o litość? Kto?

Bardzo dobrze, że niektóre osoby nie ujawniają na jakich kontach grają. Jesteście niezwykle zajadli i mściwi. Widać, że słabo znosicie tą szyderę jaka z Pee się niesie od x czasu.
Pewnie byście wysylali z darmówek burzaki na osoby, które wam cisną. Znam was.

--

Co ma do tego stan cywilny? Nie za bardzo rozumiem?
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.437
To był taki eufemizm na to że się udzielasz a nie grasz, dlatego napisałem to w cudzysłowie.

Kto okazał się tchórzem i obsrańcem na tym świecie? Kto się odgrażał a potem poszedł błagać o litość? Kto?
Nie wiem, Bulwa?
Nadal stygmatyzujesz całe P! za ten żart, skąd Ci się wzięła ta chęć na generalizowanie wszystkiego? Czyż to plemię nie ma dla Ciebie innej skazy?
 

DeletedUser209423

Guest
To był taki eufemizm na to że się udzielasz a nie grasz, dlatego napisałem to w cudzysłowie.


Nie wiem, Bulwa?
Nadal stygmatyzujesz całe P! za ten żart, skąd Ci się wzięła ta chęć na generalizowanie wszystkiego? Czyż to plemię nie ma dla Ciebie innej skazy?

Eufemizm heh

Jaki żart? Pon z Jutrem, które przyszli tu pojechać, nazywasz żartem?
A najpierw gorączkowe tłumaczenia były jak to z pewnych powodów z całym południem się podpisaliście.
To żart czy strategia?
A może neutralność jak pisał zordon?

Jesteście tak zakłamani, że to się w pale nie mieści. Jest was tu z pięciu i każdy podaje inną wersję.
A finalnie jesteście kłamcami, krętaczami i tchórzami

I tak, stygmatyzuje, bo bez względu na to jaki login z waszego plemienia się tu nie pojawi, to każdy wciska swój kit i nikt nie ma honoru napisać - obsraliśmy się Jutra
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Nie rozumie, nie rozumie, było się uczyć, to by rozumiał.

--



Aha
Grasz dla przyjemności, dlatego ruszyłeś z najbardziej parszywym, a w chwili obecnej i najbardziej opluwanym plemieniem?
Gratulacje wyboru rozrywki.
Pewnie popływać chodzisz do szamba.
Jestem ciekaw rankingu najabardziej opluwanego plemienia.
Zapodasz :D?
 

DeletedUser209423

Guest
Jestem ciekaw rankingu najabardziej opluwanego plemienia.
Zapodasz :D?

Proszę bardzo:
1. Jutro
2. Peee


--

Szanuję dotychczasowe relacje dyplomatyczne.
Ale każde plemię, wie jak postępuje Pee, jak jest załgane i jacy to nieudacznicy. Ktokolwiek podpisze z nimi nowe pokojowe relacje, takie plemię będzie napiętnowane z całą surowością.
Nie ma zgody na promowanie patologicznych postaw!
 
Wynik reakcji
542
Black Ty jako porządny strateg powinieneś wiedzieć skąd ten pon, a sytuacje na świecie często zawalają plany ze startu. Ale podpowiem Ci, według mnie pon został podpisany aby nasi z południa nie meczyli jutrzakow i nie przyspieszali ich znikania, co umocniłoby przyszłego wroga - mag. To ze będzie wojna z Mag każdy sie spodziewał, a więc tym ruchem staraliśmy sie ich spowolnić i nie pomagać im z jutrem. Wyszło jak wyszło za bardzo nie spowolnilismy.

Postaram sie tez argumentem zgasic Twój drugi ostatnio modny tekst o nieudanej akcji, a wiec dołączam bo chyba nikt nie wrzucał stosunek ubitego wojska z dnia tej potężnej akcji na 50 karet, z czego ich ra to ~42 offy ubite na diodzie. A my na syzbko licząc zburzylismy ponad 300k, chyba mi nie powiesz ze to akcja z całym potencjałem patrząc po liczbach i ciekaw jestem co teraz wymyślisz.
Tylko nie pisz o lewym ssie bo czuje sie boomerem i nie umiem takich rzeczy.
 

Załączniki

  • received_494425759246123.jpeg
    received_494425759246123.jpeg
    22,9 KB · Wyświetlenia: 46

DeletedUser209423

Guest
Black Ty jako porządny strateg powinieneś wiedzieć skąd ten pon, a sytuacje na świecie często zawalają plany ze startu. Ale podpowiem Ci, według mnie pon został podpisany aby nasi z południa nie meczyli jutrzakow i nie przyspieszali ich znikania, co umocniłoby przyszłego wroga - mag. To ze będzie wojna z Mag każdy sie spodziewał, a więc tym ruchem staraliśmy sie ich spowolnić i nie pomagać im z jutrem. Wyszło jak wyszło za bardzo nie spowolnilismy.

Postaram sie tez argumentem zgasic Twój drugi ostatnio modny tekst o nieudanej akcji, a wiec dołączam bo chyba nikt nie wrzucał stosunek ubitego wojska z dnia tej potężnej akcji na 50 karet, z czego ich ra to ~42 offy ubite na diodzie. A my na syzbko licząc zburzylismy ponad 300k, chyba mi nie powiesz ze akcja z całym potencjałem i ciekaw jestem co teraz wymyślisz.


Jeśli chcesz cokolwiek pisać o strategii, to dobra strategia rozpoczyna się od prawdomówności. A wy jesteście kłamcami. Ignoruje i olewam fakt, co chcieliście tym osiągnąć. To bez znaczenia kompletnie.
Doskonale wiedzieliście jakie jest położenie względem i Jutra i Magów.
Nie przeszkadzało wam to już nie przed startem świata a na długi czas po starcie, nadal się odgrażać i krzyczeć 'idziemy po was'.
Trzeba było tak ułożyć plany dyplomatyczne, żeby zrealizować to co zapowiadaliście a nie narobić w pampersa.
Przypomnę, największym upokorzeniem dla was jest chyba to, że jeszcze wy sami pobiegliście o tego pona prosić. Toż te Jutro może się rozpadło ze śmiechu, jak tu grać przeciwko takim klaunom.

--

Co wymyślę? A co ja mam wymyślać?
Finalnie te ubite wojska, te zburzone budynki, możecie wsadzić w buty.
Nikogo to nie będzie obchodziło. Liczą się wioski. Wioski!
A zapowiadane 50 wiosek nie wpadło.
Ba, nie wpadło 50, to akurat żaden problem.
Wy nie zrealizowaliście planu nawet w 10%!
Kompromitacja!

Wasze spreparowane rozmowy na komunikatorach i ten ból od 3 dni, wskazują, że rzeczywiście zakończyło się to klapą, niezgodnie z planem i próbujecie czarować rzeczywistość dodając sobie otuchy. Za późno. Mleko się rozlało, grube padły, wioski nie.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.308
Obiektywnie to jesteś półgłówkiem, hipokrytą i zwykłą szmatą.
z pierwszym i ostatnim nie dyskutuję, ale pokaż mój przykład hipokryzji bohaterze
Skąd się wziął u Ciebie ten kompleks magusów?
po prostu co świat jak graliście ktoś na was pluł i to mocno, nawet znajomi kiedy nie gralem w plemiona opowiadali mi o patologiach co robicie

i na tym swiecie widac ze nic a nic sie nie zmieniliscie XD chcieliscie nas krzywo zrobić z MNIAM i pięknie się czyta wasz ból dupy na fo jak nie wyszło
 

Kiedysiek

Zwiadowca
Wynik reakcji
398
z pierwszym i ostatnim nie dyskutuję, ale pokaż mój przykład hipokryzji bohaterze

po prostu co świat jak graliście ktoś na was pluł i to mocno, nawet znajomi kiedy nie gralem w plemiona opowiadali mi o patologiach co robicie

i na tym swiecie widac ze nic a nic sie nie zmieniliscie XD chcieliscie nas krzywo zrobić z MNIAM i pięknie się czyta wasz ból dupy na fo jak nie wyszło
No i na tym świecie was zjada wiec pakuj walizki cwaniaczku na fo
 

MówMiTadzio

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
994
po prostu co świat jak graliście ktoś na was pluł i to mocno, nawet znajomi kiedy nie gralem w plemiona opowiadali mi o patologiach co robicie

i na tym swiecie widac ze nic a nic sie nie zmieniliscie XD chcieliscie nas krzywo zrobić z MNIAM i pięknie się czyta wasz ból dupy na fo jak nie wyszło
Widzę, że masz Stefany w opisie to może już raz oklep od nas dostałeś i stąd te uprzedzenia.

Były już ss na FO że pe robiło to samo z jutrem xd Do tego się nie odniesiesz?
 

DeletedUser209423

Guest
Oho kliknąłem 'pokaż ignorowaną treść'

I zamiast treści pokarało mnie postem debila. Trzeba złożyć reklamacje do Inno, ewidentnie błąd.

Co do posta debila, toto chce dowód hipokryzji.
Pierwszy z brzega cyk

grasz w najbardziej darmiarskim plemieniu na tym świecie, więc nie sądzę żebyś mógł komuś wypominać nadmiar darm XD

no chyba ze chodzi ci o te 5000 wiosek z KEY, wtedy masz racje, darm mamy az nadto

Chłop z plemienia w którym wszyscy a zwłaszcza czołówka utuczona darmami jak spasiona świnia, wypomina darmy.
Kanar to niedługo zacznie chrum chrum robić
 
Do góry