Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Sayyid x deska

Łucznik
Wynik reakcji
924
ale ty Black pierdzielisz farmazony XD hah beke mam z nie ktorych postów i zastnawiam sie gdzie sie to wszystko w tej glowie kielbasi, czasem napiszesz cos madrego i ludzie faktycznie sie tym zainteresuja ale potem lapiesz taka odklejke ze dramat XD
 

DeletedUser209423

Guest
ale ty Black pierdzielisz farmazony XD hah beke mam z nie ktorych postów i zastnawiam sie gdzie sie to wszystko w tej glowie kielbasi, czasem napiszesz cos madrego i ludzie faktycznie sie tym zainteresuja ale potem lapiesz taka odklejke ze dramat XD

Ty ulany kluchu, że Ty masz czelność o jakichś farmazonach pisać. Wczoraj Cię chyba wyjaśniłem?
Bredziłeś o tym jak to szanujecie wielkie Mniam, po czym się okazało, że jeździliście po nich jak po starej szkapie.

Obie strony tego sporu zrobiły kult Mniam a prawda jest taka, że te plemię gówno grało. I gówno ugra na tym świecie.
Było kluczowe do przechylenia szali dyplomatycznej i tu mogą rolę odegrać, bo Peee będzie miało łatwiej z Key
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Siedzieli, ale nie głównie :)
zalezy gdzie ucho przyłożysz, choć bardzo możliwe że niektórzy nieco ubarwiali sytuację by podkreślić swoją rolę i ofiarność.
Ty ulany kluchu, że Ty masz czelność o jakichś farmazonach pisać. Wczoraj Cię chyba wyjaśniłem?
Bredziłeś o tym jak to szanujecie wielkie Mniam, po czym się okazało, że jeździliście po nich jak po starej szkapie.

Obie strony tego sporu zrobiły kult Mniam a prawda jest taka, że te plemię gówno grało. I gówno ugra na tym świecie.
Było kluczowe do przechylenia szali dyplomatycznej i tu mogą rolę odegrać, bo Peee będzie miało łatwiej z Key
no wkleiłeś post BNK gdzie pojechał po Mniam ale to małe piwo w porównaniu z tym jak BNK jedzie po P!

ostatnio BNK tak po nas pojechał że byłem blisko kasacji ale przez łzy nie mogłem trafić myszką w odpowiedni guziczek.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.217
Ja nie wiem po co ta dyskusja. Każdy kto tu się zalogował wiedział od początku, ze P! wygra świat. Pytanie było z kim zawalczy o zwycięstwo. Osobiście liczyłem na MAG z racji, że mam tam sporo kumpli, ale aktualnie na miejsce 2 wskakują Stefany, bo KEY pewnie się skasuje po nowym roku.

Najlepsze jak czytasz o tym, ze bimbrownicy w końcu będą mieli front xDDD hahahhaha
Szanuj bimbrowników bo nawiedzi cię Samozwańczy Egzorcysta Bimbrowników i się skończy śmieszkowanie na FO.

I z tym P! to bajdurzysz , jakby mieli kochones ludzie to by zjedli to plemie bociarzy w zarodku.
Ale oczywiście lepiej trzymać sztuczny respekt a potem płakać ;p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser209423

Guest
zalezy gdzie ucho przyłożysz, choć bardzo możliwe że niektórzy nieco ubarwiali sytuację by podkreślić swoją rolę i ofiarność.

no wkleiłeś post BNK gdzie pojechał po Mniam ale to małe piwo w porównaniu z tym jak BNK jedzie po P!

ostatnio BNK tak po nas pojechał że byłem blisko kasacji ale przez łzy nie mogłem trafić myszką w odpowiedni guziczek.

Śmieszkuj śmieszkuj łgarzu.
Nawet tu jaj nie masz wydmuszko, żeby napisać prawdę.
I dla Key swego czasu
I dla was obecnie
Mniam jest mięsem armatnim. Było, jest i będzie
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Śmieszkuj śmieszkuj łgarzu.
Nawet tu jaj nie masz wydmuszko, żeby napisać prawdę.
I dla Key swego czasu
I dla was obecnie
Mniam jest mięsem armatnim. Było, jest i będzie
ty oślizgły wieprzu!

Mniam demokratycznie zdecydowało którą opcję wybrać. nikt im nic nie kazał. skoro wolą grać z nami niż z Key, to ich prawo. mnie to nie dziwi - często okazuje się, że między wrogami rodzi się więcej szacunku niż między "sojusznikami". skoro Mniam wie że świata nie wygra, to dlaczego mieli w tym pomagać "sojusznikowi" który nawet nie chciał im klepnąć sojuszu, bo to poniżej ich godności? :D w położeniu Mniam zrobiłbym dokładnie to samo.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.217
ty oślizgły wieprzu!

Mniam demokratycznie zdecydowało którą opcję wybrać. nikt im nic nie kazał. skoro wolą grać z nami niż z Key, to ich prawo. mnie to nie dziwi - często okazuje się, że między wrogami rodzi się więcej szacunku niż między "sojusznikami". skoro Mniam wie że świata nie wygra, to dlaczego mieli w tym pomagać "sojusznikowi" który nawet nie chciał im klepnąć sojuszu, bo to poniżej ich godności? :D w położeniu Mniam zrobiłbym dokładnie to samo.
Przestań już pisać o tym Mniam, frajerskim plemieniu plis.
Widzisz jedną strone medalu co jest bardzo smutne.
0 obiektywizmu .

Jak dla mnie mogą sobie grać nawet z burkina faso.
Ale styl w jakim to zrobili i co przy tym zrobili jest poniżej mułu.
Zostanie to zapamiętane.

Zresztą Siebie warci jesteście, jeszcze 100 stron temu wyzywaliście MNIAM i się śmialiście jakie to są żenujące osoby gdy była akcja z 1337 które sami skosowali. ;)
Jak się człowiekowi potrafi zmienić światopogląd w kilka chwil ha ha.
Przez takich jak wy ta gra upadła , 0 zasad, 0 jakiegoś honoru. Ktoś poświęcał na grę mnóstwo czasu rano się mógł obudzić bez wiosek bo jakaś frajernia by wygrać świat w grze komputerowej i matke by sprzedała.
 
Ostatnia edycja:

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Przestań już pisać o tym Mniam, frajerskim plemieniu plis.
ale czemu uważasz ich za frajerów?

frajerami to by byli gdyby dalej grali pod plemiona które dzielą sobie torcik ponad ich głowami

Key się śmieje że ludzie w Mniam szukali zasta aby pójść się najebać. to dość odważne jak na plemię które nigdy nie przyjęło nawet pół akcji, ale zobaczymy. może się okaże że Key nie pije, nie rucha, nie chodzi do kina, nie ma życia prywatnego i jest w stanie bronić dowolną ilość akcji bez szukania zastów. zobaczymy, bo póki co nikt tego nie wie.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.217
ale czemu uważasz ich za frajerów?

frajerami to by byli gdyby dalej grali pod plemiona które dzielą sobie torcik ponad ich głowami

Key się śmieje że ludzie w Mniam szukali zasta aby pójść się najebać. to dość odważne jak na plemię które nigdy nie przyjęło nawet pół akcji, ale zobaczymy. może się okaże że Key nie pije, nie rucha, nie chodzi do kina, nie ma życia prywatnego i jest w stanie bronić dowolną ilość akcji bez szukania zastów. zobaczymy, bo póki co nikt tego nie wie.

Ale czemu ich uważam za frajerów.

1. Oferowałem im pomoc nie raz, nie dwa - zawsze byłem wobec nich fair ( pomoc offowa, pomoc na zastach, nawet konta ode mnie dostali pod zagęszczanie terenu) -
2. Od początku świata narracja że są tutaj po to by bić P!, tony wiadomości przepisanych co robimy jak działamy itd. Po czym i tak na końcu dogadują się z plemieniem które chcieli zjechać od początku. XD
3. Ubili nam offy i karety na wioskach które nam sami dali by zmniejszyć front HA TFUUUUUUUUUUU(Frajerskie zachowanie?) a za 36h juz byli podpisani z wami.
4. Gdy już było wszystko dogadane z przejęciami wiosek , my mieliśmy ustawiony front pod was i miało iść wypowiedzenie te cipolongi się sprzedały.


I ty nie pisz o żadnym Torcie chłopie bo już to widzę jak Pedalsy grają z Mniam tutaj do końca świata XD XD
My byliśmy wobec nich fair od samego początku.
Ale oczywiście bajdurzysz znów o key, co mnie interesuje key. Wiem jak frajersko zachowali się wobec nas na każdym świecie te nicki będą jechane.
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
w końcu odzyskałem konto na FO

Czy moje plemie zostało już zjechane przez jutro, czy jutro dopiero planuje wielką ofensywę, pokazując że to oni nieśli Playersów na plecach, na 170?
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.293
Przestań już pisać o tym Mniam, frajerskim plemieniu plis.
Widzisz jedną strone medalu co jest bardzo smutne.
0 obiektywizmu .

Jak dla mnie mogą sobie grać nawet z burkina faso.
Ale styl w jakim to zrobili i co przy tym zrobili jest poniżej mułu.
Zostanie to zapamiętane.

Zresztą Siebie warci jesteście, jeszcze 100 stron temu wyzywaliście MNIAM i się śmialiście jakie to są żenujące osoby gdy była akcja z 1337 które sami skosowali. ;)
Jak się człowiekowi potrafi zmienić światopogląd w kilka chwil ha ha.
Obiektywnie to cie boli dupa, bo grasz w MAG, dlatego płaczesz teraz tutaj na forum, bo wiesz że twój plan na wygranie świata:
1. Świat nie reaguje na nasze siedemdziesiąt pięć fuzji
2. Świat nie reaguje na naszą umowę z KEY
3. P! nie reaguje na to, że od ponad miesiąca wiedziało o planach o wypowiadania im pona
4. P! nie reaguje na łamanie tego pona
5. KEY jest tragiczne, więc z nimi już łatwo
6. Nie oddajemy wiosek KEY pod byle pretekstem
7. Łatwa wygrana dla drugiego najbardziej opluwanego przez wszystkich plemienia tej gry (bo do sIN to jeszcze troszke brakuje)
Lekko nie wyszedł

I to pokazuje Waszą/Twoją niesamowitą naiwność. Zagraliście tak jak Pan Dyplomata Bulwa chciał, co do jednego punktu. A teraz jeszcze próbujecie mydlić komukolwiek oczy, że cokolwiek idzie po waszej myśli XDDD

Choć Ty to nawet jak na MAG niezły odklejus, jak wczoraj zobaczyłem że w drugim członie grasz i coś tu szczekasz XDDDDD
Jedyną wartość jaką realnie masz dla swoich szefów to rozwijanie im wiosek, także potulnie wracaj do budy i klikaj budyneczki dla pana arhelana i pana kinsa
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.217
Obiektywnie to cie boli dupa, bo grasz w MAG, dlatego płaczesz teraz tutaj na forum, bo wiesz że twój plan na wygranie świata:
1. Świat nie reaguje na nasze siedemdziesiąt pięć fuzji
2. Świat nie reaguje na naszą umowę z KEY
3. P! nie reaguje na to, że od ponad miesiąca wiedziało o planach o wypowiadania im pona
4. P! nie reaguje na łamanie tego pona
5. KEY jest tragiczne, więc z nimi już łatwo
6. Nie oddajemy wiosek KEY pod byle pretekstem
7. Łatwa wygrana dla drugiego najbardziej opluwanego przez wszystkich plemienia tej gry (bo do sIN to jeszcze troszke brakuje)

I to pokazuje Waszą/Twoją niesamowitą naiwność. Zagraliście tak jak Pan Dyplomata Bulwa chciał, co do jednego punktu. A teraz jeszcze próbujecie mydlić komukolwiek oczy, że cokolwiek idzie po waszej myśli XDDD

Choć Ty to nawet jak na MAG niezły odklejus, jak wczoraj zobaczyłem że w drugim członie grasz i coś tu szczekasz XDDDDD
Jedyną wartość jaką realnie masz dla swoich szefów to rozwijanie im wiosek, także potulnie wracaj do budy i klikaj budyneczki dla pana arhelana i pana kinsa

Ja o Niebie ty o chlebie.
Ja pisze tylko o frajerskim zachowaniu MNIAM, ale do tego oczywiście nie potrafisz się odnieść :)


Co do grania w 1/2/3 członie znów widać jak bardzo się różnimy mógłbym być w każdym członie ale zostałem z moimi chłopakami widać kto jest mega spoceńcem , uwierz człowieku że są jeszcze gracze w tej grze którym nie zależy na blaszcze czy byciu w jakimś konkretnym członie gram tutaj dla ludzi i dla dobrej zabawy.( Tak twój mózg tego nie ogarnia) Jak wygram świat będąc nawet z 5 członie to i tak ja będę miał świadomość że to zrobiłem bez jakiejś blaszki. Nie dogadamy się więc więcej Się do mojej osoby nie odnoś.
 

DeletedUser209423

Guest
ty oślizgły wieprzu!

Mniam demokratycznie zdecydowało którą opcję wybrać. nikt im nic nie kazał. skoro wolą grać z nami niż z Key, to ich prawo. mnie to nie dziwi - często okazuje się, że między wrogami rodzi się więcej szacunku niż między "sojusznikami". skoro Mniam wie że świata nie wygra, to dlaczego mieli w tym pomagać "sojusznikowi" który nawet nie chciał im klepnąć sojuszu, bo to poniżej ich godności? :D w położeniu Mniam zrobiłbym dokładnie to samo.

A Ty znowu ukręciłeś sobie tezę, której ja nie przedstawiłem i z nią walczysz.
Boksuj się boksuj, wygląda śmiesznie.

Ani razu nie napisałem, że Mniam nie miało prawa zmienić strony. Napisałem, że i tak zostaną pojechani i że są zdecydowanie przereklamowani w ostatnich dniach.

A ten memla posta na 15 zdań, do swoich urojeń, cyrkowiec.

--

No proszę zordon już nawet zaczyna wnikać w prywatne życie Key. A nawet w sprawy seksualne. Szybko poszło.
Całe Pee
Oblechy, tchórze, co tylko potrafią na forum atakować i obrażać.
Choć tu też się sami orają
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.293
Ja o Niebie ty o chlebie.
Ja pisze tylko o frajerskim zachowaniu MNIAM, ale do tego oczywiście nie potrafisz się odnieść :)
Frajerskim? A wy to czyste rączki mieliście? Dosłownie gadasz o tym, że chcieliście wskoczyć na wioski MNIAM frajersko łamiąc z nami pona nie mając nawet jaj go wypowiedzieć, jebany tchórzu magowski

Zawsze sie dziwilem czemu kazdy co z wami/przeciwko wam gral plul na was, ale teraz już wiem
mAG = gowno
 

Snuffy83

Szlachcic
Wynik reakcji
7.515
Większość szczekających z Key czy z Mag to są gracze którzy po 3 czy 4 miesiącu większości światów mają wioskę 26pkt na obrzeżach. Blejko czy reszta jak co świat w pewnym momencie znikną. A jak się trafiła jakaś wygraną to albo na giełdowym albo w topowych ekipach typu P czy Speed. Dlatego Black niech korzysta jako guru tego zacnego grona bo ono się będzie szybko kurczyć.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.217
Frajerskim? A wy to czyste rączki mieliście? Dosłownie gadasz o tym, że chcieliście wskoczyć na wioski MNIAM frajersko łamiąc z nami pona nie mając nawet jaj go wypowiedzieć, jebany tchórzu magowski

Zawsze sie dziwilem czemu kazdy co z wami/przeciwko wam gral plul na was, ale teraz już wiem
mAG = gowno

Ogłaszam że tego pacjenta nie da się wyleczyć.

Znów nie odniosłeś się do moich wypowiedzi także kończę z Tobą dyskusje.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.217
Większość szczekających z Key czy z Mag to są gracze którzy po 3 czy 4 miesiącu większości światów mają wioskę 26pkt na obrzeżach. Blejko czy reszta jak co świat w pewnym momencie znikną. A jak się trafiła jakaś wygraną to albo na giełdowym albo w topowych ekipach typu P czy Speed. Dlatego Black niech korzysta jako guru tego zacnego grona bo ono się będzie szybko kurczyć.
No masz racje bardzo często znikam po 3/4 miesiącach ale nie dlatego że ktoś mnie zjechał tylko po prostu kończę grę.
Często kończyłem by grać dalej na coop;p

Nie gram dla blach tylko dla ludzi , tak jak wspomniałem wyżej. Sporo razy grałem w mocnych ekipach ale to nie dla mnie. Wole sam sobie stworzyć coś z niczego i mieć frajde z gry;p
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.293
Większość szczekających z Key czy z Mag to są gracze którzy po 3 czy 4 miesiącu większości światów mają wioskę 26pkt na obrzeżach. Blejko czy reszta jak co świat w pewnym momencie znikną. A jak się trafiła jakaś wygraną to albo na giełdowym albo w topowych ekipach typu P czy Speed. Dlatego Black niech korzysta jako guru tego zacnego grona bo ono się będzie szybko kurczyć.
Ja jedyne czego się boje ze strony mAG to tego, że mają opinię niesamowitych wręcz bociarzy. Całej reszty się nie boję, a wręcz przeciwnie, tatusie z P! pomogą rozbierać wasze siedemnaście członów

A i psycha po kolejnym świecie u boku snufiego zahartowana jak nigdy
 
Do góry