Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209423

Guest
Prawie doszliśmy do konsensusu, tylko czemu Key miałoby się zgodzić na rozejm z nami? Musieli by wtedy zaatakować Stefany przez co zyskujemy sprzymierzeńca w wojnie + nie powinniśmy pozwalać na ewentualny rozwój Key w ten sposób nawet za perspektywę łatwego południa.

„Przy potencjale Key i Mag, nie macie żadnych szans." - no nie powiedziałbym że żadnych, ale front zweryfikuje :*
Trzeba poczekać z miesiąc i zobaczyć jak się sytuacja rozwinie

Dlatego miałoby się zgodzić, że wojna trwająca długi czas, bez wyraźnych przewag, zawsze prowadzi do dziwacznych rozwiązań.

Ok, zgadzam się z tym, że wy nie powinniście na to pozwolić, niemniej pamiętaj o tym, że nie zawsze racjonalność decyduje. Ryzyko wojny na dwa duże fronty, może was skłonić do zmodyfikowania założeń.
 

DeletedUser209423

Guest
Pragnę też zwrócić uwagę, że każde plemię tego świata ma przewagę nad P i to znaczącą.
Żadne nie posiada w składzie gracza @Sayyid czyli konia trojańskiego świata plemion.
Ten chłop gdzie się nie pojawi i choćby nie wiem jak plemię dobrze stało, zawsze finalnie dostaje ostre manto.
Także, P....sorry

Swoją drogą zastanawiam się co lepsze. Być świadom swoich ograniczeń i skończyć samemu na etapie 30 wiosek, czy jak @Sayyid miotać się do samego końca i zawsze skończyć ośmieszonym
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.906
No no, przyszedł zawodowiec.
Może opowiedz nam o masowych ćwiczeniach dla ludzi z kategorią A
Szybko zszedleś z tematu. Ładnie zostałeś obity, jeszcze rano te pierdy produkowałeś a w południe okazało się, że bzdura

Ale Ty przecież wiesz, bo masz styczność na codzień, znasz każdy plan iks de xD
No jednak te cwiczenia sa xD nie zdziw sie jak powolanko dostaniesz, tylko boje sie ze Ciebie do psychiatry po tym wysla.

Nie wiesz to sie nie wypowiadaj :D
Bo wyszlo na to, ze znowu pierdolisz kocopoly nie majac o tym zielonego pojecia jak zwykle.
 

DeletedUser209423

Guest
No jednak te cwiczenia sa xD nie zdziw sie jak powolanko dostaniesz, tylko boje sie ze Ciebie do psychiatry po tym wysla.

Nie wiesz to sie nie wypowiadaj :D
Bo wyszlo na to, ze znowu pierdolisz kocopoly nie majac o tym zielonego pojecia jak zwykle.

No wyszło właśnie to, żeś straszył wszystkich dookoła a powołania dla ludzi z kat A, to jakiś promil.
Ale Ty przecież miałeś wiedzę, bo jesteś na bieżąco.
Ja pisałem - tylko ze specjalnymi kwalifikacjami
Ty pisałeś - masowo wszyscy
I znowu wyszedłeś na durnia.
Może napisz, że chodziło Ci o 2024 rok
Iks de xD
 

Deleted User - 849095943

Guest
CHODŹCIE SIĘ PONAPIERDALAC ZOBACZYMY KTO BĘDZIE KLĘKAŁ

BIORĘ DO DRUŻYNY BULWĘ ŻENADY BO TRENUJE MMA A TY BLACK SŁOMA KOGO BIERZESZ ? PRWNIE TEGO @Death of Darkness jUTRZAKA BO TWÓJ ZIOMAL CO ?
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.906
No wyszło właśnie to, żeś straszył wszystkich dookoła a powołania dla ludzi z kat A, to jakiś promil.
Ale Ty przecież miałeś wiedzę, bo jesteś na bieżąco.
Ja pisałem - tylko ze specjalnymi kwalifikacjami
Ty pisałeś - masowo wszyscy
I znowu wyszedłeś na durnia.
Może napisz, że chodziło Ci o 2024 rok
Iks de xD
Jaki promil debilu xD jak powoluja 200tys osob+ na marzec.

No bo masowo wszystkich biora durniu, Ty na debila co post wychodzisz.
Nie jest Ci glupio jak kazdy Cie tutaj tak czołga?
 

DeletedUser209423

Guest
Jaki promil debilu xD jak powoluja 200tys osob+ na marzec.

No bo masowo wszystkich biora durniu, Ty na debila co post wychodzisz.
Nie jest Ci glupio jak kazdy Cie tutaj tak czołga?

200 tysięcy ludzi z kategorią A i bez styczności z wojskiem? xDD
I to tylko w marcu? xD

Ty serio masz coś z głową o cyrk

--

@Podeszwa plan doskonały, taki na poziomie BNK ŻUL
 
Do góry