Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Deleted User - 849095943

Guest
hahah piechos zawsze lubial boty a ze w pedalsach je rozdaja jako wyprawka na nowy swiat to idealnie
GRAM W PEDALSACH I DALEJ BEZ BOTA A WSZYSTKICH BOCIARZY PRZEJMUJE ALE W P JUŻ WIDZIAŁEM KILKUNASTU TYPA CO NA BOCIE LATA PO KOMENDACH ATAKI DOGRYWANE NA STRZAŁA NA 2/3 MS PRZED GRUBEGO ZA KAŻDYM RAZEM WIEC TUTAJ OSKARŻENIA JAK NAJBARDZIEJ TRAFNE

JEDYNE CO NIE ROZUMIEM TO PŁACZU O TE BOTY , CHUJ W TO
 

Zimny Boguś

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
863
GRAM W PEDALSACH I DALEJ BEZ BOTA A WSZYSTKICH BOCIARZY PRZEJMUJE ALE W P JUŻ WIDZIAŁEM KILKUNASTU TYPA CO NA BOCIE LATA PO KOMENDACH ATAKI DOGRYWANE NA STRZAŁA NA 2/3 MS PRZED GRUBEGO ZA KAŻDYM RAZEM WIEC TUTAJ OSKARŻENIA JAK NAJBARDZIEJ TRAFNE

JEDYNE CO NIE ROZUMIEM TO PŁACZU O TE BOTY , CHUJ W TO

Właśnie, jak ktoś grać nie umie to musi sobie jakoś pomagać :)
 
Wynik reakcji
331
Nie spodziewam się tu rzeczowych rozmów ale wy to już pierdolicie kocopoly, wpiszcie w wygrany serwer nazwę bota w nie plemię, przecież nie wy wygrywacie światy tylko ten bocik wasz :D
 
Wynik reakcji
331
Sami się prosicie o takie teksty, ja nie wnikam bo widziałem tylko na forum ale ziomuś od was to już robi pośmiewisko z adminów, na co kmic się śmieje bo pewnie tego samego używa XD nie mam nic personalnie do was poza wyjątkami które widzę i których później bronicie choć sami wiecie że to prawda XD
 

@strzelec@

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.141
a nikt tu bólu dupy nie ma o cofki czy o kliny czy dogrywki bo na końcu gra na normalnym serwie to nie szybkie czy inne serwery
liczy sie zamysł, strategia, konswekwencja
i na końcu noob co dogrywa ataki na 300 ms czy 500 jeżeli bedzie w dobrym plemieniu to bedzie żarl darmy z tego co dogrywa do 2 ms
proste
a Wy sie tu dalej srajcie o jedną wioskę czy dogrywkę taką czy sraką
 
Wynik reakcji
331
Haha imagine dogrywać się w 2k22, jak ktoś ma sklinować to i tak sklinuje, a gość się męczy w dogrywki XDDD
No ale to jest racjonalne i do wykonania na ileś prób, niekiedy się i uda za pierwszym ok, ale nikt mi nie wmówi tego co widać na screenach, mnie to nie boli nawet ale dyrdymaly które opowiadają w obronie są żałosne i niby nie wymagają komentarza bo każdy widzi, tzn każdy kto chce, kmic będzie jebany i czekam na bana na fo i mam go w pizdzie, a my gramy dalej :)
 

TOCZEKs

Zwiadowca
Wynik reakcji
691
Chciałbym podziękować bardzo serdecznie jUTRZAKOM że w końcu odważyli się coś na mnie rzucić - kilka offow i karet, teraz chociaż moje RO jakoś wygląda.
Polecam się na przyszłość.
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Jak tobie psycha siada i nie potrafisz grac inaczej, to uzywasz botow z kolegami... Troche zalosne bo nawet nie zaprzeczyles, ze jest inaczej.


Wbic klina to nie problem, mozna poprobowac z roznych wiosek.



View attachment 42531


a tu kolejny screen z botowania od Playersow - ponownie zygu

View attachment 42532

2 ataki z tymi samymi jednostkami z 1 wioski w 20msc


Chcialbym zobaczyc chociaz jednego kozaka, ktory nagra video jak recznie klika 2 ataki z 1 wioski 20msc
albo jak na screenie wyzej z 4 wiosek dogrywa sobie grube z laczna roznica 59msc
Kto Ci broni zgłosić do supportu, skoro twierdzisz że to bot?
Tak przed startem świata wysyłamy wszystkim ludziom boty. Szkoda tylko, że przez nasz skład przewinęło się bardzo dużo graczy.
Sam na tym świecie dograłem w 8ms. Jak masz dobrego neta i swoje sekundy ulubione to co za problem dograć w 50 ms XD
A ze skryptów korzystam tylko z fejkomatu.

W tej grze oprócz akywności skill też się liczy. Ale jak się przed dodaniem przez supportu "dodaj szlachcica" nie umiało wysyłać synchra karety, to o czym my rozmawiamy,
 
Do góry