Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
widzę przecież że przeczytałeś więc co, jesteś po prostu ubezwłasnowolniony i potrzebujesz prawnego opiekuna żeby za ciebie posta napisał bo sam nad tym nie panujesz? napisałeś bzdurę, to się z niej tłumacz
 

Moxi i Jony

Miecznik
Wynik reakcji
28
Oj bzdury nie napisał.
Lepiej nauczcie się pojęcia "granica" i "okres wypowiedzenia", bo widzę, że u Was z tym słabo, a tak długo nie pociągniecie z takimi zasadami. / Moxi
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
Oj bzdury nie napisał.
Lepiej nauczcie się pojęcia "granica" i "okres wypowiedzenia", bo widzę, że u Was z tym słabo, a tak długo nie pociągniecie z takimi zasadami. / Moxi

granice to wy łamiecie nieustannie od kiedy została podpisana, posuwając się nawet do rekrutowania osób 10k punktów w środku naszego plemienia XD
 
Wynik reakcji
523
Oj bzdury nie napisał.
Lepiej nauczcie się pojęcia "granica" i "okres wypowiedzenia", bo widzę, że u Was z tym słabo, a tak długo nie pociągniecie z takimi zasadami. / Moxi
Oho kto to mówi, radna kosiara, trafiła kosa na kamień :) jazda z nimi Stefany, jak coś posiedzę na zastach.
Nigdy się nie spodziewałem tego ale... Może osobisty sojek Stefcie?
 

Moxi i Jony

Miecznik
Wynik reakcji
28
granice to wy łamiecie nieustannie od kiedy została podpisana, posuwając się nawet do rekrutowania osób 10k punktów w środku naszego plemienia XD

Wy zaczeliście rekrutację trybów na naszej granicy :) A jak dopiero wczoraj zrobiliśmy tak samo, rekrutując jednego gracza, to nagle tylko my rekrutujemy i się spinacie XD Już nie mówiąc o chamskim wbijaniu na obrzeża, gdzie granica była po naszej stronie.

Dziwie się, że jeszcze ktokolwiek chce z Wami współpracować :)
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
Wy zaczeliście rekrutację trybów na naszej granicy :) A jak dopiero wczoraj zrobiliśmy tak samo, rekrutując jednego gracza, to nagle tylko my rekrutujemy i się spinacie XD Już nie mówiąc o chamskim wbijaniu na obrzeża, gdzie granica była po naszej stronie.

Dziwie się, że jeszcze ktokolwiek chce z Wami współpracować :)
czaisz, że było to dozwolone? prowadziłaś KIEDYKOLWIEK rozmowy ze swoją radą która ustalała z nami granicę? otóż, mieliśmy dostęp do wszystkich wiosek trybów - powtarzam, wszystkich wiosek trybów, nawet tych na waszej stronie granicy
no to je wzięliśmy, natomiast ty rekrutując losową madziulkę w centrum naszego plemienia, ewidentnie plujesz nam w pysk, i jeszcze coś o złamaniu granicy do nas piszesz? XD
 

Moxi i Jony

Miecznik
Wynik reakcji
28
Jeszcze s.178 gdzie władowałaś kosę w swoje plemię nie został zamknięty pamiętaj ;) Społeczność plemion nie zapomni xd
Karma wróciła ?!
Nudne to już jest :) Szkoda, że nie widziałeś wtedy drugiego dna tego wszystkiego, tylko powierzchowną sytuacje.

Zresztą tu nie mowa o świecie 178 :)
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
nie odpisujecie na pw a jak już odpisujecie to wymijająco, podpisaliśmy nową granicę 2 dni temu którą dalej łamiecie, i próbujesz teraz stefanów w złym świetle pokazać? ustalcie sobie jakiegoś dyplomatę, bo nie chce się nam pisać z 3 osobami na raz ok?
 

Moxi i Jony

Miecznik
Wynik reakcji
28
czaisz, że było to dozwolone? prowadziłaś KIEDYKOLWIEK rozmowy ze swoją radą która ustalała z nami granicę? otóż, mieliśmy dostęp do wszystkich wiosek trybów - powtarzam, wszystkich wiosek trybów, nawet tych na waszej stronie granicy
no to je wzięliśmy, natomiast ty rekrutując losową madziulkę w centrum naszego plemienia, ewidentnie plujesz nam w pysk, i jeszcze coś o złamaniu granicy do nas piszesz? XD

Wystarczy spojrzeć na granicę na obrzeżach. Kto pierwszy opluł, wbijając się w na nią chamsko, a tam trybów nie było.
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
granice na obrzeżach to mieliście ze swetrami, nie z nami - z nami, to ją dopiero po wielkich bojach ustaliliście w końcu dwa dni temu, czaisz?
a ze swetrami to mieliście jeszcze gorszą granicę dla was niż podpisaliśmy obecnie, więc nie wiem kto komu z buciorami wchodził?
 
Wynik reakcji
523
Nudne to już jest :) Szkoda, że nie widziałeś wtedy drugiego dna tego wszystkiego, tylko powierzchowną sytuacje.

Zresztą tu nie mowa o świecie 178 :)
Jakie było drugie dno? Że erabor Cie nie lubił bo miałaś wyżej dupe niż jonego wzrost? Trzebabyło wrzucić kasację jak anavilla, a nie sprzedać się i jako radna uciec do wroga. Karma wraca i nudne to jest dla Ciebie, a ja będę niczym świętej pamięci lord Black snow na każdym świecie pisał o tym jak się zachowałaś.


Stefany by się do kosy przyznały, ustawiliby sobie eleganckie avatary i klepneli by wam akcje, jak do tego nie doszło tzn. Że nie skosowali.
 

Moxi i Jony

Miecznik
Wynik reakcji
28
nie odpisujecie na pw a jak już odpisujecie to wymijająco, podpisaliśmy nową granicę 2 dni temu którą dalej łamiecie, i próbujesz teraz stefanów w złym świetle pokazać? ustalcie sobie jakiegoś dyplomatę, bo nie chce się nam pisać z 3 osobami na raz ok?
Wy załamaliście ją pierwsi :)

Dyplomata jest jeden dla Twojej wiadomości i to z nim wszystko ustalaliście, a nie osoby trzecie :)


Ps. Dobrze wiedzieć, że swetry nie były Waszym członem, tylko są od dwóch dni. Nawet nie wiesz chyba, że swetry na obrzeża nie wbijały aż tak, tylko Wy :) A granica była na dwóch kontynentach. Dyplomata Wam nie powiedział ?

Więcej nie zamierzam z Tobą dyskutować, bo to nie ma sensu.

Miłego :)
 

Moxi i Jony

Miecznik
Wynik reakcji
28
Jakie było drugie dno? Że erabor Cie nie lubił bo miałaś wyżej dupe niż jonego wzrost? Trzebabyło wrzucić kasację jak anavilla, a nie sprzedać się i jako radna uciec do wroga. Karma wraca i nudne to jest dla Ciebie, a ja będę niczym świętej pamięci lord Black snow na każdym świecie pisał o tym jak się zachowałaś.


Stefany by się do kosy przyznały, ustawiliby sobie eleganckie avatary i klepneli by wam akcje, jak do tego nie doszło tzn. Że nie skosowali.

Było inne :) Nie muszę Ci się tłumaczyć.
Uciesz się - skosowałam i już, a to, że mam inne zdanie to już moja sprawa.
Więc daruj sobie już ten temat na dyskusji, która dotyczy tylko 182 świata.
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
pewnie że nie chcesz, bo jedyne co potrafisz worku to napisać "wy byliście pierwsi elo" - a sama wiesz że to kłamstwo, bo się zgodziliśmy na warunki nowe, powtarzam DWA DNI TEMU XD
a rozmowy z wami są tragiczne, bo wasz dyplomata loguje się raz na dwa dni, stąd te kilka osób ^_^
zastanawiam się tylko, po co ci była ta granica podpisana dwa dni temu skoro masz ją totalnie gdzieś, podejrzewam o co może chodzić i jaki rodzaj choroby to jest, ale zostawię to dla siebie - tymczasem, dalej czekam na jakieś wytłumaczenia tej domniemanej kosy którą wam wbiliśmy, anyone?
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
Oj bzdury nie napisał.
Lepiej nauczcie się pojęcia "granica" i "okres wypowiedzenia", bo widzę, że u Was z tym słabo, a tak długo nie pociągniecie z takimi zasadami. / Moxi

Było inne :) Nie muszę Ci się tłumaczyć.
Uciesz się - skosowałam i już, a to, że mam inne zdanie to już moja sprawa.
Więc daruj sobie już ten temat na dyskusji, która dotyczy tylko 182 świata.

swoją drogą to masz ciekawy rodzaj tak zwanej dwubiegunowości, z jednej strony stefany nie mają zasad bo kosują i już daleko tak nie pociągną, a z drugiej "wbiłam kosę i już" XDD
 

Moxi i Jony

Miecznik
Wynik reakcji
28
pewnie że nie chcesz, bo jedyne co potrafisz worku to napisać "wy byliście pierwsi elo" - a sama wiesz że to kłamstwo, bo się zgodziliśmy na warunki nowe, powtarzam DWA DNI TEMU XD
a rozmowy z wami są tragiczne, bo wasz dyplomata loguje się raz na dwa dni, stąd te kilka osób ^_^
zastanawiam się tylko, po co ci była ta granica podpisana dwa dni temu skoro masz ją totalnie gdzieś, podejrzewam o co może chodzić i jaki rodzaj choroby to jest, ale zostawię to dla siebie - tymczasem, dalej czekam na jakieś wytłumaczenia tej domniemanej kosy którą wam wbiliśmy, anyone?
Granica na dwóch kontynentach była ustalona w momencie zawarcia współpracy, a została tylko zmieniona dwa dni temu. Lepiej bardziej się przyjrzyj dyplomacji, bo chyba niezbyt jesteś poinformowany :)
 
Do góry