Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Thomass

Chłop
Wynik reakcji
1
jutro czeka aż P! dojdzie wtedy pokaże na co ich stać żeby mieć front z każdej strony. Rozwalili by Magów to powiedzielibyście że liczebnością tylko
 

Death of Darkness

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.039
Co nie zmienia, ze boli xD
Ostatnio kenczapi chwalił sie, że macie kreta u nas , to aż dziwne, ze taka "fajna" akcja tak sie skończyła xD

Boli bo się rozbiłem [*]

Czyli uważasz że to wcale nie kwestia źle rozpisanej akcji/organizacji tylko obstawienia 2 graczy przez bim co zrobili 1/4 całościowego RO?

Nie wiem czego to kwestia, ale na pewno wpływ miał krecik
 

Lord Hienas

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
981
Jak się miała udać skoro nawet jeszcze nic nie poszło, a cele skoczyły po deffa do BIM xD
Chłop co wymówkę ma XD Czepia się skoczenia do sojusznika po deffa, ale nie przeszkadza mu 40 graczy w plemieniu z darma na pierwszą wioskę, próbę gry na 9 członów XD Sprawiedliwe by było gdybyście mieli jeszcze przeciwko nam 3 człony SRR, wtedy to dopiero byście pokazali jak się gra
 

TOCZEKs

Zwiadowca
Wynik reakcji
691
Jak tam jutro? Wstawaj, zesraliście się. Fetor aż Stefany czują na drugim końcu mapy. Świat się trafił, że nie ma kto na plecach ponieść i wychodzi, że każdy w jutrze ma dwie lewe rączki, aczkolwiek to już wiedzieliśmy dawno.
 

Szapri

Magiczny Mag
Wynik reakcji
126
Nie lament bo ja nie gram w jutrze tylko jeszcze kilka tygodni to wy plakaliscie że mają przewagę teraz rolę się odwróciły to wy gracie jak pizdy w ogromnej przewadze i jeszcze się podniecacie ze p nadchodzi żeby wam pomóc

A to nie tak że Jutro miało SRR jako sojusznika a my BIM?
Tylko ze Jutro wykorzystywało SRR i zabierało im offy na swoje akcje a potem zjadali ich wioski, a my daliśmy BIM możliwość rozwoju...
Kto wyszedł na tym lepiej?
 
Do góry