Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Czeski15

Miecznik
Wynik reakcji
45
slynna akcja burzaca na etapie 10 dnia serwer przez 10 plemion, na ktorej potracili tylko offy i i ch rozwoj stanal, a dzis wielki szymek ninja-9, ale bedzie na 10% procent -13, tylle ile celow bylo rozpisanych xd
Akcja była niewypałem tylko dlatego że poleciało 1 plemię czyli Evr Szymka. Proste pytanie ile tych plemion z wami walczy a ile tylko ma odpaloną wojnę?? I tak wygrywacie 2czlony P+ Kebaby.
 

Czeski15

Miecznik
Wynik reakcji
45
slynna akcja burzaca na etapie 10 dnia serwer przez 10 plemion, na ktorej potracili tylko offy i i ch rozwoj stanal, a dzis wielki szymek ninja-9, ale bedzie na 10% procent -13, tylle ile celow bylo rozpisanych xd
Rozpisaliście 13 celów masa offow + grubasów już samo to pokazuje że z nikim nie walczycie poza evr
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Jak możesz to wymień te człony które z wami walczą + osobno wymień te które mają tylko odpalone z wami wojnę i nic poza tym
a kto by się tego gówna doliczył, jeszcze jakies tam lotosy były - kolejni geniusze od latania 20 katapultami bez eko
to nie wina P! że ktoś tam wojne wypowiedział i nic nie zrobił

natomiast wolałbym sie chyba skasować niż w 15 członów podpisać się na jedno plemię na etapie paru tygodni gry albo grać pod jakimiś ciotami które mi każą lecieć w katapulty na eko 24 żeby rozwalić komuś poziom gliny kosztem paru dni własnego rozwoju. chyba smiechem bym zabił
 

Czeski15

Miecznik
Wynik reakcji
45
a kto by się tego gówna doliczył, jeszcze jakies tam lotosy były - kolejni geniusze od latania 20 katapultami bez eko
to nie wina P! że ktoś tam wojne wypowiedział i nic nie zrobił

natomiast wolałbym sie chyba skasować niż w 15 członów podpisać się na jedno plemię na etapie paru tygodni gry albo grać pod jakimiś ciotami które mi każą lecieć w katapulty na eko 24 żeby rozwalić komuś poziom gliny kosztem paru dni własnego rozwoju. chyba smiechem bym zabił
Nie dostałem za dużo info ale z tego co kojarzę to było 6 członów na P czyli 6:3 wtedy zapewne każdy myślał że 6:2 bo kebab był ukryty . Nikt nie napisał że wasza wina czy coś podobnego... Proste pytanie wymień proszę ile członów plemion czy co tam tylko chcesz robiło na was akcje i z wami walczyło po za evr i po za lotosami co mieli kreta w radzie i każdy wie co się z nimi stalo. Wyjdzie na to że walczycie tylko z evr Szymka jednym członem. Obecnie wychodzi 3:1 w członach dla was .
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Nie dostałem za dużo info ale z tego co kojarzę to było 6 członów na P czyli 6:3 wtedy zapewne każdy myślał że 6:2 bo kebab był ukryty . Nikt nie napisał że wasza wina czy coś podobnego... Proste pytanie wymień proszę ile członów plemion czy co tam tylko chcesz robiło na was akcje i z wami walczyło po za evr i po za lotosami co mieli kreta w radzie i każdy wie co się z nimi stalo. Wyjdzie na to że walczycie tylko z evr Szymka jednym członem. Obecnie wychodzi 3:1 w członach dla was .
EVR 3 człony
1337 3 człony
GIT 3 człony
LOTOS

plus dodatkowo wcześniej STEFANy i OURFOE

Początkowo klepaliśmy się ze wszystkimi - dopiero niedawno się to zmieniło.
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Nie dostałem za dużo info ale z tego co kojarzę to było 6 członów na P czyli 6:3 wtedy zapewne każdy myślał że 6:2 bo kebab był ukryty . Nikt nie napisał że wasza wina czy coś podobnego... Proste pytanie wymień proszę ile członów plemion czy co tam tylko chcesz robiło na was akcje i z wami walczyło po za evr i po za lotosami co mieli kreta w radzie i każdy wie co się z nimi stalo. Wyjdzie na to że walczycie tylko z evr Szymka jednym członem. Obecnie wychodzi 3:1 w członach dla was .
no Szymek jest lekko specjalny ale od paru światów dzielnie rozwija nam wsie na start więc nie wypada się za bardzo z niego nabijać
 

Czeski15

Miecznik
Wynik reakcji
45
EVR 3 człony
1337 3 człony
GIT 3 człony
LOTOS

plus dodatkowo wcześniej STEFANy i OURFOE

Początkowo klepaliśmy się ze wszystkimi - dopiero niedawno się to zmieniło.
Lotos został rozwiązany zaraz na początku wojny w 2gim dniu?? . Evr ma 2 człony jeden na obrzeżach który nie bierze udziału w wojnie. Do niedawna jeszcze imperium z wami grało, i atakowali evr i to jest "3ci człon czyli ludzie podbici i oddaleni bo reszta przeszła do evr szymka tak więc z 3 członów evr 1bierze udział w wojnie. OURFOE to więcej walczyło z evr niż z wami xD. Stefany nie mam pojęcia a 1337 to chyba nigdy na was akcji nie wysłali żadnej biorą łatwe wiochy za plecami evr. Koalcja zajebista xD GIT też raczej się zagęszczają niż na was latają. Mogę się mylić wnioskuję jedynie z tego co widzę na mapie . Cała ta koalicja nic nie zrobiła i jak do tej pory raczej nic nie warta mimo podpisanych deklaracji. A samo evr walczyć z 2 członami P+ Kebaby nie miało szans dodatkowo z każdej strony wiochy po zabierane przez 1337 czy innych. Gratulacje wygraliście co prawda nie do końca tak jak to tutaj przedstawiacie, ale w aktualnej wojnie wyszliście mocno do przodu biorąc rozwinięte wiochy
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.156
A w obliczeniu ilości wrogów braliście pod uwagę że połowa jest kretami albo aspiruje na takie stanowisko?

Odnoszę wrażenie, że tochę sobie dokoloryzowano tutaj
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Lotos został rozwiązany zaraz na początku wojny w 2gim dniu?? . Evr ma 2 człony jeden na obrzeżach który nie bierze udziału w wojnie. Do niedawna jeszcze imperium z wami grało, i atakowali evr i to jest "3ci człon czyli ludzie podbici i oddaleni bo reszta przeszła do evr szymka tak więc z 3 członów evr 1bierze udział w wojnie. OURFOE to więcej walczyło z evr niż z wami xD. Stefany nie mam pojęcia a 1337 to chyba nigdy na was akcji nie wysłali żadnej biorą łatwe wiochy za plecami evr. Koalcja zajebista xD GIT też raczej się zagęszczają niż na was latają. Mogę się mylić wnioskuję jedynie z tego co widzę na mapie . Cała ta koalicja nic nie zrobiła i jak do tej pory raczej nic nie warta mimo podpisanych deklaracji. A samo evr walczyć z 2 członami P+ Kebaby nie miało szans dodatkowo z każdej strony wiochy po zabierane przez 1337 czy innych. Gratulacje wygraliście co prawda nie do końca tak jak to tutaj przedstawiacie, ale w aktualnej wojnie wyszliście mocno do przodu biorąc rozwinięte wiochy
1 - podpisz jakąś gównokoalicję na etapie jednej wsi z nołnejmami
2 - bądź zdziwiony że "sojusznicy" mają powtykanych kretów, sypią się, nic nie robią albo walą cię w dupę
3 - wbij na FO żeby umniejszać przeciwnikowi argumentując tym, że jesteś nieudacznikiem i w sumie to nie taki wielki problem cię pojechać
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Lotos został rozwiązany zaraz na początku wojny w 2gim dniu?? . Evr ma 2 człony jeden na obrzeżach który nie bierze udziału w wojnie. Do niedawna jeszcze imperium z wami grało, i atakowali evr i to jest "3ci człon czyli ludzie podbici i oddaleni bo reszta przeszła do evr szymka tak więc z 3 członów evr 1bierze udział w wojnie. OURFOE to więcej walczyło z evr niż z wami xD. Stefany nie mam pojęcia a 1337 to chyba nigdy na was akcji nie wysłali żadnej biorą łatwe wiochy za plecami evr. Koalcja zajebista xD GIT też raczej się zagęszczają niż na was latają. Mogę się mylić wnioskuję jedynie z tego co widzę na mapie . Cała ta koalicja nic nie zrobiła i jak do tej pory raczej nic nie warta mimo podpisanych deklaracji. A samo evr walczyć z 2 członami P+ Kebaby nie miało szans dodatkowo z każdej strony wiochy po zabierane przez 1337 czy innych. Gratulacje wygraliście co prawda nie do końca tak jak to tutaj przedstawiacie, ale w aktualnej wojnie wyszliście mocno do przodu biorąc rozwinięte wiochy
CZYLI MÓWISZ ZE EVR TO MESJASZ ŚWIATA 182?

Szkoda, że my też biliśmy się z Imperium :D Ale wiesz dalej w propagandę ninji.
 

Czeski15

Miecznik
Wynik reakcji
45
1 - podpisz jakąś gównokoalicję na etapie jednej wsi z nołnejmami
2 - bądź zdziwiony że "sojusznicy" mają powtykanych kretów, sypią się, nic nie robią albo walą cię w dupę
3 - wbij na FO żeby umniejszać przeciwnikowi argumentując tym, że jesteś nieudacznikiem i w sumie to nie taki wielki problem cię pojechać
Pojechać w tej grze mozna kazdego wystarczy w kilku wpaść na jednego.
 

Czeski15

Miecznik
Wynik reakcji
45
CZYLI MÓWISZ ZE EVR TO MESJASZ ŚWIATA 182?

Szkoda, że my też biliśmy się z Imperium :D Ale wiesz dalej w propagandę ninji.
Mesjasz czy nie to bez znaczenia ważne jak się ludzie zachowują xD bardziej chodzi o "sojuszów" na papierze bo w praktyce ich nie ma. Propagandę?? Nie dostaje od niego żadnych info tak jak pisałem wyżej to moje wnioski
 
Do góry