Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209133

Guest
@Black Snow widzę w formie, już kolejne konto <rotfl>

@Jurekn LXXIX spotkałeś się kiedyś z takim delikwentem co się ciągle kasował dobrowolnie i zakładał multi zanim go ktoś zdąży zbanować xD?

Gratulacje
Order z buraka trafia do Ciebie
No jak żyje głupszego zdania nie czytałem

'Ciągke kasował i zakładał multi'

No wytłumacz mi Einsteinie plemion, jak można mówić o multi, gdy się skasujesz
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.167
@Black Snow ja tylko zapamiętałem jak się od matek wyzywaliście i nagle nowe konto xD

To może wszystkim wytłumacz dlaczego ciągle robisz nowe konta jak ja nie trafiłem powodu?
 

DeletedUser209133

Guest
@Black Snow ja tylko zapamiętałem jak się od matek wyzywaliście i nagle nowe konto xD

To może wszystkim wytłumacz dlaczego ciągle robisz nowe konta jak ja nie trafiłem powod

Zacznijmy od tego, że mylisz pojęcia. Nie wiesz co to jest multikonto.

Już odpowiadam na pytanie.
Kasacja konta już sensu nie ma, więc na tym zostanę. A kasowałem do tej pory dlatego (beka, że muszę znowu to pisać), że dużo pisałem na forum ś174, a moderator ś174 wyjątkowo się na mnie uwziął z powodu uprzejmości jakimi się wymieniliśmy.

I dawał mi ostrzeżenia za wszystko, dosłownie.
Dlatego skoro on grał nie fair, postanowiłem go przechytrzyć. Kasując się i zakładając od nowa, przepadały jego ostrzeżenia
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.167
Zacznijmy od tego, że mylisz pojęcia. Nie wiesz co to jest multikonto.

Już odpowiadam na pytanie.
Kasacja konta już sensu nie ma, więc na tym zostanę. A kasowałem do tej pory dlatego (beka, że muszę znowu to pisać), że dużo pisałem na forum ś174, a moderator ś174 wyjątkowo się na mnie uwziął z powodu uprzejmości jakimi się wymieniliśmy.

I dawał mi ostrzeżenia za wszystko, dosłownie.
Dlatego skoro on grał nie fair, postanowiłem go przechytrzyć. Kasując się i zakładając od nowa, przepadały jego ostrzeżenia
@Black Snow widzę w formie, już kolejne konto <rotfl>

@Jurekn LXXIX spotkałeś się kiedyś z takim delikwentem co się ciągle kasował dobrowolnie i zakładał multi zanim go ktoś zdąży zbanować xD?

No to się wiele nie pomyliłem, że taki zabieg robisz w celu uniknięcia kary :)

A zwij to jak zwij, to tutaj chyba najmniejszy problem ale przydałoby się żeby @Jurekn LXXIX albo @*Gwiazdeczka* w końcu zrobili porządek na forum.

Ale to tylko Marzenia, wydaje mi się że tamten model się nie przyczepiał ale po prostu jako jedyny czytał twoje posty, i tak jak 99% forumowiczów, miał ich dość i innym po prostu zrobił zadość uczynienie :)

Szkoda, że reszta modków nawet nie czyta forum ale może @kmic by się tym zajął skoro już n kont uzbierałeś unikająć ciągle kary to tak trochę pod recydywę podchodzi.

@Black Snow pamiętaj, że to wszystko dla twojego dobra. Pomyśl co w tym czasie będziesz mógł osiągnąć poza pracą na forum? Normalnie wyzwolenie jak dostaniesz należytego perma :)
 

DeletedUser209133

Guest
No to się wiele nie pomyliłem, że taki zabieg robisz w celu uniknięcia kary :)

A zwij to jak zwij, to tutaj chyba najmniejszy problem ale przydałoby się żeby @Jurekn LXXIX albo @*Gwiazdeczka* w końcu zrobili porządek na forum.

Ale to tylko Marzenia, wydaje mi się że tamten model się nie przyczepiał ale po prostu jako jedyny czytał twoje posty, i tak jak 99% forumowiczów, miał ich dość i innym po prostu zrobił zadość uczynienie :)

Szkoda, że reszta modków nawet nie czyta forum ale może @kmic by się tym zajął skoro już n kont uzbierałeś unikająć ciągle kary to tak trochę pod recydywę podchodzi.

@Black Snow pamiętaj, że to wszystko dla twojego dobra. Pomyśl co w tym czasie będziesz mógł osiągnąć poza pracą na forum? Normalnie wyzwolenie jak dostaniesz należytego perma :)

Toten jak kapuje i jeszcze dumny xD

A beka jak namawia support do łamania regulaminu he he he
 
Do góry