Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209133

Guest
Ale żeby taka impreza beze mnie? Nieładnie się tu bawicie.

@kangurek mao dwie sprawy

Po pierwsze jak komuś można było ukraść konto, skoro konto nie jest własnością nikogo z nas a InnoGames?

A po drugie, z konia spadłeś ostatnio?
Latasz od x stron grozisz wszystkim dookoła, że porozbijasz łby o krawężnik i takie tam pierdo lamento, a potem okazuje się, że masz 70kg kogucie?
Ty módl się, żeby wiatr Cię nie obalił, a nie za MMA się zabierasz. Ty przygłupie
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Ale żeby taka impreza beze mnie? Nieładnie się tu bawicie.

@kangurek mao dwie sprawy

Po pierwsze jak komuś można było ukraść konto, skoro konto nie jest własnością nikogo z nas a InnoGames?

A po drugie, z konia spadłeś ostatnio?
Latasz od x stron grozisz wszystkim dookoła, że porozbijasz łby o krawężnik i takie tam pierdo lamento, a potem okazuje się, że masz 70kg kogucie?
Ty módl się, żeby wiatr Cię nie obalił, a nie za MMA się zabierasz. Ty przygłupie
Tylko tobie pisałem o krawężniku, tylko ty potrafisz mnie aż tak bardzo uruchomić ^^
 

DeletedUser209133

Guest
Nie no miej sobie jakie chcesz poglądy, ale nie ma żadnego logicznego powodu żeby być homofobem

To zależy co rozumiesz pod pojęciem homofob.
Przesiąknięte lewactwem media wmawiają, że jeśli nie akceptujesz, jeśli jesteś przeciwny takim związkom i np paradom równości, to już żeś homofob.

A moim zdaniem i będę tego się trzymał, ma prawo mi to wszystko się nie podobać.

Nie mam jedynie prawa nawoływać do nienawiści wobec tych osób.
 
Wynik reakcji
59.447
To zależy co rozumiesz pod pojęciem homofob.
Przesiąknięte lewactwem media wmawiają, że jeśli nie akceptujesz, jeśli jesteś przeciwny takim związkom i np paradom równości, to już żeś homofob.

A moim zdaniem i będę tego się trzymał, ma prawo mi to wszystko się nie podobać.

Nie mam jedynie prawa nawoływać do nienawiści wobec tych osób.
Tak jeśli chcesz ograniczyć wolność osób LGBTQ to jesteś homofobem, prosta piłka
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Widzisz Zordon, Ty jeden jedyny masz mózg z całej Waszej rady, dziwne, że zniżasz się do poziomu kolegów, bo Ciebie w sumie nie zaczepiam, ale ok: jeśli podniecają Cię kozy, cman bejbe, chcieć to móc xD
Reszty nawet nie skomentuję, bo szkoda strzępić ryja, jakby to Wacław powiedział, wracaj do mielonych xdddd
Ty się dopierdalasz do całego P! a zwłaszcza do rady więc czuje się zaczepiony. Jakbyś chciał mnie nie zaczepiac to kierowalbys swoje wysrywy do konkretnych osób które się tutaj udzielają
 

DeletedUser209133

Guest
Tęsknię za moderatorami i normalnym FO w którym można było podyskutować o sytuacji na świecie i pospinać się na normalnym poziomie.

Jak tak było, to żeś stękał, że wieje nudą i że banują za byle gówno.
Przestali się interesować też źle.

Wykup InnoGames i pokażesz jak to się robi.
Po tygodniu zgasimy światło
 
Do góry