Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209074

Guest
Zaraz, zaraz. Ten wielki Snow co tak kwiczał, że na świat zaloguje się za kilka dni, w skryciu przed wszystkimi jak mysz pod miotłą budował offa na fejk koncie, zburzył nam jeden poziom huty, by następnie odklepać i obecnie ogłasza swój triumf nad masówką Jutrzaków?

Black na prezydenta

Dziękuję
Tak, to ja.
Zbudowałem mini offa, zburzyłem przemecziego, zrobiłem z niego kreta i zadanie uważam za wykonane. Teraz będzie przejście na drugie konto i dalsza walka z Jutrem.

Nie siedziałem pod żadną miotłą, tylko byłem widoczny na mapie. I to niedaleko was.


Czekaj, bo zapomniałem.
To Ty jesteś ten wielki wódz ze ś75 , co założył plemię KÓŃ, zebrał fajny skład a po 3 dniach ludzie kapneli się, że masz 12 lat, nie wiesz o co chodzi i wyrąbali Cię na pysk?
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Tak wyglada świat z P!
Od dokladnie 152 swiata uzywam skryptu wyciaganie coordow z mapy. Kazdy kord off tego uzywa. I nagle polecialy za to bany.
Gratuluje znajomych w supporcie.
I jestem ciekaw jak wszystkie plemiona teraz beda rozpisywać akcje!

Co ciekawe, prosilem o podanie daty i godziny uzycia skryptu to jednak juz samo posiadanie jest banowane. Nie trzeba go użyć xDD

Milej gry samemu na świecie. Jak go wygracie to będzie frajer totalny. Bo chyba sami bedziecie na nim grać.
Tak to my dodaliśmy Ci nielegalny skrypt..
Ale dobrze wiedzieć że masz bana. Dziękuję za info
 

Polunyt

Pikinier
Wynik reakcji
22
Dziękuję
Tak, to ja.
Zbudowałem mini offa, zburzyłem przemecziego, zrobiłem z niego kreta i zadanie uważam za wykonane. Teraz będzie przejście na drugie konto i dalsza walka z Jutrem.

Nie siedziałem pod żadną miotłą, tylko byłem widoczny na mapie. I to niedaleko was.


Czekaj, bo zapomniałem.
To Ty jesteś ten wielki wódz ze ś75 , co założył plemię KÓŃ, zebrał fajny skład a po 3 dniach ludzie kapneli się, że masz 12 lat, nie wiesz o co chodzi i wyrąbali Cię na pysk?

Już Ci odpowiedziałem na to pytanie.
 
Do góry