Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Wynik reakcji
335
A Ty do mnie co pijesz? Ban wleciał i wyżyć się próbujesz na wszystkich dookoła?
A bo Pacikowi wybaczyłeś a miałeś go piętnować dlatego napisałem że zmieniasz zdanie ! ;DNapisałem po prostu co myślę na temat tego Bana który no był za nic najlepsze są przypadki osób które wgl nie używaja skrytpów albo mnie uzywajacego tylko telefonu do gry
 

DeletedUser209074

Guest
A bo Pacikowi wybaczyłeś a miałeś go piętnować dlatego napisałem że zmieniasz zdanie ! ;DNapisałem po prostu co myślę na temat tego Bana który no był za nic najlepsze są przypadki osób które wgl nie używaja skrytpów albo mnie uzywajacego tylko telefonu do gry

Pacik popełnił błąd i chyba to zrozumiał. A został pojechany, więc nie mam za co go już piętnować
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Schudnij suczka, ciekawe kiedy przestaniecie robić 10 multikont żeby świat wygrać XD
Kto broni zgłosić :D?
Mówiłem, że jesteście tragiczni :D? Mówiłem ... Ale dawałem czas, dopóki nie zaczniemy atakować, a nie to wy jutro macie akcje i sami kasujecie sobie człon. TROCHĘ BEKA.

Z czego mam schudnąć :D? Jak ja akurat okaz aktywnego trybu życia jestem - trenujący 4 razy w tygodniu :D
 

Deleted User - 849095943

Guest
Kto broni zgłosić :D?
Mówiłem, że jesteście tragiczni :D? Mówiłem ... Ale dawałem czas, dopóki nie zaczniemy atakować, a nie to wy jutro macie akcje i sami kasujecie sobie człon. TROCHĘ BEKA.

Z czego mam schudnąć :D? Jak ja akurat okaz aktywnego trybu życia jestem - trenujący 4 razy w tygodniu :D
HAHA TO ZE 4 RAZY W TYGODNIU TRENUJESZ SKŁADANIE ZDAŃ W SPOSÓB LOGICZNY NIE ZNACZY ZE PROWADZISZ AKTYWNY TRUB ŻYCIA

BULWAZENADY DAJ SPOKÓJ CHŁOPAKU, MOŻE ZAGRAJ SOBIE W CANDY CRUSHA BO CI TU EWIDENTNIE NIE IDZIE
 
Do góry