Dyskusja o sytuacji na świecie 182

x1337

Pikinier
Wynik reakcji
9
Halo, halo. Dyskusja o sytuacji na świecie 182. Te plemsy to robią wszystkich w chuuuya :D
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.722
ale nie powem kłótnie z mavelinem/tabaluczkiem były dużo ciekawsze od tych z blackiem
@Black Snow cofnij sie do s170 i zobacz jak to sie robi bo to co ty tutaj wypisujesz to przegiecie chuja
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Ze dwa razy dostałem manto od plemion, które mnie nie lekceważyły ale wy na tej liście się nie znajdujecie.
Napisałbym kto od was dostał manto na 137 ode mnie i Kuosika ale na razie odpuszczę to sobie.
Swoją drogą przejście Kuosika do was na 137 miało ogromny wkład do waszej wygranej ale do tego się nie przyznacie oczywiście.

Niestety musiałem o tym wspomnieć bo jak Bulwa się tutaj chwalił wygraną w stosunku 1:4 na 137 to aż mną wstrząsnęło.
Jakby się Kuos nie zdecydował na przejście do nich na 137 to by to raczej przegrali z kretesem i wtedy byłaby pierwsza porażka nie na 150 lecz 137.
Zresztą z tego co kojarzę mnie też mój ex przyjaciel rozczarował tym, że zdecydował się grać z P! ale spoko bo nie mam więcej potrzeby o nim wspominać.

dla przypomnienia mapka s137 i autostrada dla P! do zwycięstwa:

307448004_2248364088671783_3005847665700132222_n.jpg

Czemu w ogóle ludzie mają ból tyłka, że P!edalsy głównie wygrywają dzięki dyplomacji?
bo są niedojebani?
Plemiona-Świat-182.png
tak mniej więcej wygląda dyplomacja P! na każdym świecie na starcie. skoro to jest klucz do wygrywania światów, to w czym problem sobie taką dyplomację ogarnąć?

a może ta wybitna "dyplomacja" to fakt, że w grupie 400 czy 500 graczy zawsze ktoś będzie chciał zmienić stronę? może to wina P! że z koalicji liczącej pierdylion członów wycieka info? xD

śmieszni jesteście
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
dla przypomnienia mapka s137 i autostrada dla P! do zwycięstwa:

View attachment 41401


bo są niedojebani?
tak mniej więcej wygląda dyplomacja P! na każdym świecie na starcie. skoro to jest klucz do wygrywania światów, to w czym problem sobie taką dyplomację ogarnąć?

a może ta wybitna "dyplomacja" to fakt, że w grupie 400 czy 500 graczy zawsze ktoś będzie chciał zmienić stronę? może to wina P! że z koalicji liczącej pierdylion członów wycieka info? xD

śmieszni jesteście
No to jest ogólnie beka :D
Bo za każdym razem rada P! ma do mnie pretensje, że nie ma jakiegoś łatwego świata.

Nie mamy łatwych startów, bo ja jestem człowiekiem starej daty na plemionach, mimo że młody wiekiem. Wychowany w plemionach, które walczyły a nie zakładały koalicję z 60 plemion.
Ma być wojna i wtedy klaruje się skład na cały świat. Nie ma czegoś takiego, że ktoś jest znudzony i jak przychodzi do powaznej wojny to zawija manatki.

Pozdrawiam leszczy podpisujących się w 50 plemion. Proszę ustawić się w szeregu od 1 do 50, który chcę pierwszy w łeb dostac.
 

Pa-Triota

NAJLEPSZY FRONTOWIEC SPEED
Wynik reakcji
1.742
No to jest ogólnie beka :D
Bo za każdym razem rada P! ma do mnie pretensje, że nie ma jakiegoś łatwego świata.

Nie mamy łatwych startów, bo ja jestem człowiekiem starej daty na plemionach, mimo że młody wiekiem. Wychowany w plemionach, które walczyły a nie zakładały koalicję z 60 plemion.
Ma być wojna i wtedy klaruje się skład na cały świat. Nie ma czegoś takiego, że ktoś jest znudzony i jak przychodzi do powaznej wojny to zawija manatki.

Pozdrawiam leszczy podpisujących się w 50 plemion. Proszę ustawić się w szeregu od 1 do 50, który chcę pierwszy w łeb dostac.
Kurde przyjacielu a jak to było na 113 bo nie pamiętam :D
 

Deleted User - 849095943

Guest
ZAMKNIJCIE JUŻ PIZDE Z TYM GO CHUJA TO NAS OBCHODZI JAKIES GOWNOPLEMIE ZAJEBANE.

DWIE PIZDY TYPU SNUFI84 KTÓRY ZESRAL SIĘ WOJNY Z P ZANIM SIĘ ZACZĘŁA A DRUGIEGO TO NAWET NIE ZNAM WEŹCIE WYPIERDALAJ IE SIĘ KŁÓCIĆ KTO JEST WIĘKSZA CIOTA NA PW
 

Kobyłka.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.379
bulwa sie podnieca jakimiś ogórkowymi światami haha kto tam grał?? kermitto vel puszek ? hahhah ale beka z typa. Może pochwalisz się osiągnięciami WiElKiEgO Pe na światach jubileuszowych- 100, 135 lub 150??
 
Do góry