Dyskusja o sytuacji na świecie 182

TOCZEKs

Zwiadowca
Wynik reakcji
691
Dokładnie tak. Ludzi uczciwych i mówiących prawdę jest jak na lekarstwo. Dosłownie.
Dlatego ze mną walczą.
Ale powtórzę się, nie złamią mnie. Zawsze będę bronił wartości
Zgadzam się w 100%. Wiem, że ciężko aktualnie mieć konserwatywne wartości, cały czas atakują nas lewackie hordy.
Oni by sprzedali druha bez namysłu. Dlatego trzeba być twardym, jak niezłomni bohaterowie.
 

HardkorKrokodajl

Zwiadowca
Wynik reakcji
679
Po prostu przyznaj się do porażki, przeproś, ukorz się przed swoim oprawca i wszystko będzie między nami znowu tak jak kiedyś, przed tym
Zanim odmówiłem ci pona na jeden dzień i zwyzywałaś mnie od psa :(
Upokarzać to sie może przed tobą nie bedę ale mimo wszystko GG ZA 174 POZDERKI lubić sie nie musimy i raczej nie bedziemy Powodzenia i raczej na tym świecie runda druga <boks> <boks> <boks> <boks> <boks> <rotfl> <rotfl> <rotfl>
 

Deleted User - 849095943

Guest
Teraz, kiedy Zicu nie gra na tym świecie - macie tylko jednego BARDZO DOBREGO Frontowca. Reszta Frontowców jest dobra, ale nie wybitna.
Ja takich frontowców jak Madzioł mam co najmniej 15 :)

My na świecie bez farmy nie przgraliśmy nawet ani jednej wojny :) Tak więc czekamy, póki co rozsypujemy koalicję nawet nie mając pałacy.
HAH CIEKAWE GDZIE TYCH 15 KOKSOW BYŁO JAK NA 150 NA DZIWKĘ WIELKIE P DOSTAŁO OD SMUTECZKA HAHAHA

#BULWA.ODKLEJA.TOP
 

Kiedysiek

Zwiadowca
Wynik reakcji
398
Życzę wszystkim dobrej nocy
Jutro od rana piętnujemy dalej kłamców i nieudaczników.
Dziś przemeczi został pięknie zdemaskowany.

Pora spać a jutro działać dalej

Dobranoc
Zrozum ze w to co piszesz to wszyscy maja z ciebie polewę ze jesteś tak jebniety ze tego ustawa nie przewiduje.
Kłamca i nieudacznikiem to ty jesteś na fo jak i pewnie w życiu prywatnym


Miłej nocki klaunie
 
Do góry