Dyskusja o sytuacji na świecie 182

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Równy świat od startu to nie postawiłbym na p, jak ktos zaznaczył wcześniej wygrywaja dyplomacja i "kombinatorstwem" a w przypadku dwóch równych ekip z góry ustawiona mapa 50 na 50 wątpię by było tak kolorowo :D są przypadki gdzie p dostawało już baty w wojnach i po prostu odwracali dyplo
Szkoda, że na żadnym świecie nie mieliśmy 50:50 XD
Tylko przeważnie było to 30:70 przewaga przeciwnika :D
No ale Ciulusek to obiektywny gracz w naszym wykonaniu - nie wiem ile razy go oklepaliśmy, ale z 3 co najmniej.
 

DeletedUser209074

Guest
Jako, że twój lekarz wziął L4 to chciałbym przypomnieć:
Znowu piszesz sam ze sobą.

Znowu sugerujesz mi problemy psychiczne? Jeszcze napisz coś o lekach. Non stop brzęczysz to samo, zmień płytę.


Nie korzystam z usług psychiatry i nie czuję takiej potrzeby.
Jednak jakim trzeba być zgniłym człowiekiem, by obśmiewać ludzi, którzy rzeczywiście takie problemy mogą mieć. Śmiej się śmiej, głupio by Ci było, jakby się okazało, że z takiej pomocy korzystają kumple, nie?
Albo gdy zacznie ktoś z rodziny.
Czasy mamy jakie mamy i nie bądź pewny co będzie za rok, czy dwa

XXI wiek a chłop posługuje się tekstami rodem sprzed 15-20 lat. Kiedyś psychiatra czy psycholog, to był dla dzieciarni wielki śmiech, bo ludzie korzystający z takich usług byli uważani za wariatów.
Zaścianek minął, ale jak widać nie u Bulwy.
Myślałem, że w tych czasach, gdzie ludzie mają multum problemów, to raczej powód do śmiechu nie jest, a wręcz do podziwu, że takie osoby potrafią zrozumieć swój problem i się ratują.

Jesteś parodią człowieka, gorszą niż te chłystki z Glodow, którzy kiedyś wywlekli tutaj login jednego z graczy Jutra, który z takiej pomocy korzystał. Obrzydliwe

Przepadnij
 

DeletedUser209074

Guest
Szkoda, że na żadnym świecie nie mieliśmy 50:50 XD
Tylko przeważnie było to 30:70 przewaga przeciwnika :D
No ale Ciulusek to obiektywny gracz w naszym wykonaniu - nie wiem ile razy go oklepaliśmy, ale z 3 co najmniej.

Przeważnie
A jakiś czas temu pisał ktoś od was, że pierwszy raz w historii ze stosunku 30:70 udało się wygrać świat. Pierwszy raz. A Ty teraz, że to normalka i często
Trochę narracja Ci się rozjeżdża
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Przeważnie
A jakiś czas temu pisał ktoś od was, że pierwszy raz w historii ze stosunku 30:70 udało się wygrać świat. Pierwszy raz. A Ty teraz, że to normalka i często
Trochę narracja Ci się rozjeżdża
Racja na 137 mieliśmy jakoś 25:75.
Znowu sugerujesz mi problemy psychiczne? Jeszcze napisz coś o lekach. Non stop brzęczysz to samo, zmień płytę.


Nie korzystam z usług psychiatry i nie czuję takiej potrzeby.
Jednak jakim trzeba być zgniłym człowiekiem, by obśmiewać ludzi, którzy rzeczywiście takie problemy mogą mieć. Śmiej się śmiej, głupio by Ci było, jakby się okazało, że z takiej pomocy korzystają kumple, nie?
Albo gdy zacznie ktoś z rodziny.
Czasy mamy jakie mamy i nie bądź pewny co będzie za rok, czy dwa

XXI wiek a chłop posługuje się tekstami rodem sprzed 15-20 lat. Kiedyś psychiatra czy psycholog, to był dla dzieciarni wielki śmiech, bo ludzie korzystający z takich usług byli uważani za wariatów.
Zaścianek minął, ale jak widać nie u Bulwy.
Myślałem, że w tych czasach, gdzie ludzie mają multum problemów, to raczej powód do śmiechu nie jest, a wręcz do podziwu, że takie osoby potrafią zrozumieć swój problem i się ratują.

Jesteś parodią człowieka, gorszą niż te chłystki z Glodow, którzy kiedyś wywlekli tutaj login jednego z graczy Jutra, który z takiej pomocy korzystał. Obrzydliwe

Przepadnij
Śmieje się z Ciebie, a nie z ludzi chorych. Chyba, że się z tą grupą identyfikujesz :D
 

Czarna Szmata

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.333
Kiedy by nie spojrzeć na FO to wiadomo czego się spodziewać, taki upośledzony cykl życia forum symbolicznie całe community plemion trochę opisujący:
- Jeden grajek zaczepia kilka osób, czasem kilkanaście jednego dnia,
- w odpowiedzi wspomniani gracze odpalają się i podkręcają mu atencję odpowiadając, często schodząc na poziom jego wypowiedzi a nieraz i niżej
- raz na jakiś czas idzie fala "wrzucam mu ingora, polecam innym" by nicki osób to piszących można było ujrzeć za chwilę znowu w dyskusji z gościem, którego ignorują będąc oczywiście ponad to co on prezentuje.
Nie wiem co śmieszniejsze - to, że wokół Blacka kręci się tylu graczy nie potrafiących przejść obojętnie obok jego postu(zupełnie jakby jego wypowiedzi były dla nich bardzo ważne xd) czy, że ta gra na prawdę nie ma w sobie już nic ciekawszego niż taka uboga wersja konferencji z patogal w formie forumowej xd
Ciekawe czy ktoś z wspomnianych graczy sobie pozwoli na chwilę refleksji i zda sprawę, że tańczy jak Black rytm na FO nada? Jak Black pierdzieli głupoty to oni w to samo idą, jak Black na poważnie ton wrzuca to i oni lecą, no i wisienka na torcie czyli "Black kłamie, ale zawsze trzeba się tłumaczyć jak coś o mnie napisze" XD
BNK nawet docenił kunszt trolla, a to nie lada wyróżnienie branżowe można powiedzieć xd
 

DeletedUser209074

Guest
Świetnie, akcja gruba, wyśmienicie zaplanowana, szapoba za taktykę

Dziękuję
Przyszedłeś udawać greka? To od razu napisz na którym forum tak Cię przeoralem, że echo bólu dupska rozchodzi się, aż do s182

Bo nie przypominam sobie Ciebie, widocznie byłeś jakimś mega pionkiem, którego raz przestawiłem i uraz do końca życia do mnie chłop ma
 

DeletedUser209074

Guest
No ode mnie ciezko jest być lepszym bracie na palcach jednej ręki mogę wyliczyć takich grajków nawet w szeregach poteznego P! Nie zmienia to faktu, że to dalej solidna ekipa

Ale przecież ja nie wątpię, że jesteś TOP tej gry.
Co więcej zawsze to podkreślałem.

Jedyne co mnie zastanawiało, to w którą szafkę pizgła się w łeb @Ruda tańczy, że postanowiła Ci podskoczyć i zakwestionować Twoje zdolności
 

DeletedUser209074

Guest
Dobra skończyć czas tą dziecinadę. Reputacji przemecziego i tak już nie da się odratować.

Wróćmy do świata 182

W całej tej dyskusji najśmieszniejszy jest wątek jak Jutrzaki w przypadku ataków, od razu oskarżają o to Magi.
'A miało być uczciwie' i takie tam. Jakby można ich było atakować tylko z oficjalnego szyldu Mag. Inaczej nie wolno, zakazane.
Jedno z najbardziej załganych plemion, zarzuca innym nieuczciwość. Nieuczciwość w ich mniemaniu oczywiście.
Ale to jeszcze nic.
Dużo bardziej znamienne jest to, że ewidentnie Jutrasy mimo 7 członów, które posiadają, boją się ewentualnej klęski z Mag.
Leci atak, to od razu zapoceni jak przemeczi na dyktandzie.
Profesor Mondzioł nazbierał z mapy wszystko co się da a teraz ewidentnie nie ma nad tym kontroli.
 

DeletedUser209074

Guest
Nie, potem przyszło Wielkie SSS, z górnikiem na czele
btw: który ukradł cały węgiel
I wygrał świat:D

Czekaj czekaj, bo chyba czegoś nie rozumiem.
P wygrało świat na plecach sojusznika....czyli zrobili to z czego słynęło do tej pory Jutro i co BulwaŻenady wypominał kilka dni temu Jutrzakom?

HA HA HA HA HA

Dajcie namiary na tanią chińską bieliznę, bo się posikam ze śmiechu
 

pepovskyyy

Zwiadowca
Wynik reakcji
718
Czekaj czekaj, bo chyba czegoś nie rozumiem.
P wygrało świat na plecach sojusznika....czyli zrobili to z czego słynęło do tej pory Jutro i co BulwaŻenady wypominał kilka dni temu Jutrzakom?

HA HA HA HA HA

Dajcie namiary na tanią chińską bieliznę, bo się posikam ze śmiechu
Hmm na plecach? Tak bym tego nie nazwał.
O ile mnie pamięć nie zawodzi to podpisaliśmy zaraz na początku świata PONA z możliwością przerodzenia w sojusz.
Korzyści były po jednej jak i drugiej stronie, z tym że my mieliśmy łatwiej zdominować swój teren.

A druga sprawa, że dużo ludzi z P siedziało u nas na zastach w najbardziej newralgicznym momencie
 
Do góry