Dyskusja o sytuacji na świecie 182

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.735
Gość z klaunem na Avatarze sprawia, że czołowi fontowcy P! Spinają się do niego i próbują go wyjaśnić wiedząc, że owy klaun ma nieograniczone pokłady energii, które wykorzystuje do ćkania postów tutaj czasami jeden po drugim.
Bardzo ciekawe to wszystko.



front a Font to dwie różne rzeczy
tutaj ci czolowi frontowcy sa skazani na porażke :D
 

DeletedUser209074

Guest
Ci czołowi frontowcy P mają ogromne problemy z pamięcią. A to mnie do lekarza wysyłają.

Jeden zapomniał dopisać nazwy Jutra na s170
I jeszcze głupiego udaje, że trzeba było do niego napisać.

A drugi nazywa ludzi debilami, choć miesiąc temu robił dokładnie to samo.

O ile zordon się zapocił i z nadmiaru emocji się walnął, tak BulwaŻenady tym tłumaczeniem się , zrobił z siebie kompletnego wariata.
Ciekawe kiedy ten chytry plan powstał w ich pustych głowach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser209074

Guest
Ogólnie ta Bulwa, to taki prawdziwy King Kong.

Najpierw cnotka zapomniała wpisać nazwy plemienia.
A potem ta sama cnotka, na forum przyznała się, że będzie nawet celowo i świadomie kłamała, bo od 8 lat ma kumpla i zrobi dla niego wszystko. Desperat a zarazem bezrozumny człowiek
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Gość z klaunem na Avatarze sprawia, że czołowi fontowcy P! Spinają się do niego i próbują go wyjaśnić wiedząc, że owy klaun ma nieograniczone pokłady energii, które wykorzystuje do ćkania postów tutaj czasami jeden po drugim.
Bardzo ciekawe to wszystko.
Raczej mnie i zorda to bym nazwał FrOntowcami XD
 

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
Raczej mnie i zorda to bym nazwał FrOntowcami XD
Aaa no to następnym razem poprawię:D
Fajnie, że jeszcze gracie bo ostatnio przypadkiem się dowiedziałem, że nie poszło wam na 150 i straciliście status niepokonanego plemienia.
Oczywiście mnie pociśnięto tam dużo wcześniej więc nawet nie dogryzam xD
No ale dla was chyba był ważny ten status niepokonanych.
W każdym razie spoko, że jeszcze klikacie to przynajmniej świat nie będzie mdły.
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Aaa no to następnym razem poprawię:D
Fajnie, że jeszcze gracie bo ostatnio przypadkiem się dowiedziałem, że nie poszło wam na 150 i straciliście status niepokonanego plemienia.
Oczywiście mnie pociśnięto tam dużo wcześniej więc nawet nie dogryzam xD
No ale dla was chyba był ważny ten status niepokonanych.
W każdym razie spoko, że jeszcze klikacie to przynajmniej świat nie będzie mdły.
Graliśmy pierwszy i ostatni raz na świecie z farmą i w zasadzie bardziej nas zniszczyły kłótnie i spiny wewnętrzne ze Speed niż sam przeciwnik.

Graliśmy tam ale to był oddzielny projekt czyt. Jako SP!EED. Okazał się on zupełnym niewypałem.
 

DeletedUser209074

Guest
Dużo wczoraj myślałem. Analizowałem fakty, łączyłem kropki, nie mogłem zasnąć.
I wydaje się, że wyciągnąłem ważne wnioski.

Zastanawiały mnie dwie sprawy. Jak to możliwe, że P nie straciło nawet jednego poziomu budynku, po wielu atakach i rozbiciach offów jak to pisali. I druga sprawa, dlaczego z tym banałem przylecieli na FO. I wielokrotnie to powtarzali. Ekipa, która wygrała tyle światów, podnieciła się zatrzymaniem kilku offów?
 
Wynik reakcji
59.447
Dużo wczoraj myślałem. Analizowałem fakty, łączyłem kropki, nie mogłem zasnąć.
I wydaje się, że wyciągnąłem ważne wnioski.

Zastanawiały mnie dwie sprawy. Jak to możliwe, że P nie straciło nawet jednego poziomu budynku, po wielu atakach i rozbiciach offów jak to pisali. I druga sprawa, dlaczego z tym banałem przylecieli na FO. I wielokrotnie to powtarzali. Ekipa, która wygrała tyle światów, podnieciła się zatrzymaniem kilku offów?
Kto by wygrał według Ciebie gdy na świecie zostało P! i Jutro?
 

DeletedUser209074

Guest
Otóż, wnioskuję co następuje.
Żeby wyciągnąć logiczne wnioski, należy wrócić do ś170 i zobaczyć jak P grało tam.
A tam mieli z góry od początku wyznaczone kto dostaje blaszkę. Żeby później plan się nie pochrzanił, sztucznie nabijali poszczególnym osobom RA i RO, posługując się i rozbijając własne wojska. Cóż za draństwo, cóż za plucie na własnych graczy. BulwaŻenady w pełnej krasie.
I teraz
Wyobraźmy sobie scenariusz: szykuje się duża koalicja na P na ś182
P wykorzystuje swoje wtyki/kretów bądź lewe konta, uderza małymi offami znając cele, straty zerowe a korzyści wiele:
- obniżenie morali rywala i zniechęcenie do gry
- darmy po rozbiciu offów
- plusy wizerunkowe, mogą wpaść i napisać 'zobaczcie jak wielkie P doskonale broni' i przecież o zgrozo! BulwaŻenady dokładnie to zrobił na tym FO
- takim działaniem, desperacko doprowadzają do sytuacji, w której inne plemiona obserwują i myślą 'no są nie do pokonania' i mogą chcieć działać z P przeciwko koalicji, która się na nich utworzyła

Tak, yhy, mam was kłamczuchy z P
Nie ma fizycznie możliwości, byście lecieli na zerowych stratach budynków i jednocześnie wyjaśnia to kwestie, dlaczego wielokrotnie wpadacie z tym na FO i tak wyraźnie to podkreślacie. Skoro to gówniana informacja o wartości żadnej.
 
Wynik reakcji
2.768
Równy świat od startu to nie postawiłbym na p, jak ktos zaznaczył wcześniej wygrywaja dyplomacja i "kombinatorstwem" a w przypadku dwóch równych ekip z góry ustawiona mapa 50 na 50 wątpię by było tak kolorowo :D są przypadki gdzie p dostawało już baty w wojnach i po prostu odwracali dyplo
 

DeletedUser209074

Guest
Totalna dominacja Wacka nad Bulwą żendy xdddd jak cię Wacek nie lubię, tak chociaż jeden raz się się zgadzam xD

Pytanie czy to komplement
Dominacja nad BulwaŻenady, to banał. Nie dziwne, że tak nieprzyzwoicie włazi zordonowi w dupsko, bo jednak zordon intelektem go miażdży.
Trochę mi nawet szkoda. Myślałem, że ta Bulwa to jakiś ogarnięty gość, a to zwykłe dziecko, w dodatku nie za bystre
 

DeletedUser209074

Guest
I potem wychodzi zordon kaznodzieja, cały na biało i poucza jak masówki są nieprzyzwoite. Może i są. Ale pytanie czy bardziej nieprzyzwoite nie jest nabijanie sztucznie stat, własnymi wojskami.
Boże, jak to w ogóle brzmi. Jak oni na to wpadli.
 

DeletedUser209074

Guest
Równy świat od startu to nie postawiłbym na p, jak ktos zaznaczył wcześniej wygrywaja dyplomacja i "kombinatorstwem" a w przypadku dwóch równych ekip z góry ustawiona mapa 50 na 50 wątpię by było tak kolorowo :D są przypadki gdzie p dostawało już baty w wojnach i po prostu odwracali dyplo

Tak, być może się mylę. Nie wiedziałam np że na 150 zebrali solidne manto
 
Do góry