rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

auqens

Pikinier
Wynik reakcji
12
Gorzelnia ?? Golden ?? Baty

Bez bocika klin i kontra że się Golden obsral
W końcu druga karetka weszła bo źle obliczylem czas i tu widać że nie grane na botach A dostajecie milę świetlną

Golden pochwal się raportami oraz jak kontrę wysyłasz ? Atak 3 min A Ty 3 sek kontra w dupe


A gorzelnia przekonał mnie że to Marcelek bo co za debul całą runde robi Full deffa żeby później atakować ck hahaha :)

Jak każdy wybity z wojska to gorzelnia wchodzi jak w dupe Ceitera
 

auqens

Pikinier
Wynik reakcji
12
Nic nie boli tylko 3 dni mówicie o borach A pokazałem wam że bez nich jesteście leszczami


A co zrobił gorzelnia jak przez 2 godziny klepał deffa i wysłał na mnie ck xD z resztą widać po żałosnym graniu że to Marcelek jego styl
 

DeletedUser206727

Guest
Nic nie boli tylko 3 dni mówicie o borach A pokazałem wam że bez nich jesteście leszczami


A co zrobił gorzelnia jak przez 2 godziny klepał deffa i wysłał na mnie ck xD z resztą widać po żałosnym graniu że to Marcelek jego styl


Żałosny to Ty jesteś leszczu. Nie gram w szybkie od ponad 3 miesięcy, żeby takie pionki jak Ty, Loser czy ten Cwelczyk cały mogli sobie troszkę pograć.
Jesteście żałosnymi patusami, z których każdy ma beke bo w każdym graczu widzicie tylko Marcelka. Ale tak jak pisałem wcześniej fajnie, że się mnie tak boicie.
Musiałbym kiedyś wbić na rundę i zaorać Was tak jak zaorany został dzisiaj Loser.
 

DeletedUser206727

Guest
Pisz sobie pisz ;d koło 4 liter mi latają te Twoje zaczepki ;) dużo piszecie a 1v1 nie chce nikt z Was zagrać:) Ale to było do przewidzenia

Obsrali zbroje mordeczko.
Widać, że tylko wyzywać parówy potrafią nic więcej.
Wiedzą, że bez botów nie zrobią nic. Ale w sumie oni z botami nawet grają gorzej niż Guinevra xD
 

Janeczek111

Łucznik
Wynik reakcji
1.524
Ale człowieku nie mierz Wszystkich swoją miarka,nie gram na żadnych botach xD Mam opanowane skróty klawiszowe po prostu w końcu parę dobrych lat się klikało, wiem co i jak się opłaca ile co się buduje xD
To się nazywa jak coś doświadczenie którego pewnie Ci brakuje jeżeli sądzisz że ktoś jest lepszy to od razu bot XD
Tak samo ms"y może teraz już nie ale miałem wyczute i te 50 było roztrzalu tylko, nie potrzebuje tych Waszych śmiesznych skryptów na kliny,nigdy żadnego bana nie dostałem, może chyba raz za multi bo chciałem z braciakiem pograć xd

Dlatego mogę z Wami wyjść 1v1, udostępniamy ekrany na discordzie i jedna osoba coś jak "sędzia" obserwuje nas ;) Jeżeli ktoś użyje skryptu jest dyskwalifikacja ;) Jedna rundę mam do wykorzystania dlatego zdecydujcie kto ma Was reprezentować i zamknijmy ten temat już ;)
Chyba że jak zwykle w pisaniu jesteście tylko super xD
No i skromna nagroda 5k pp dla wygranego ;)
Albo jakaś stówkę dwie można na cel charytatywny dac to może i nawet ktoś z administracji zgodziłby sie "sędziować" zsby była pewność,że to będzie ktoś bezstronny ;)
Szkoda klawy na nich i tak nie zagrają 1v1 xd

Jak będziesz miał jeszcze tą rundkę swoją z turnieju to na początku lutego chętnie mogę z tobą zagrać, oczywiście udostępniamy ekran :p
 

Groszek.

Chłop
Wynik reakcji
1
ej dobra a te austriackie skrypty na kliny ma ktoś? Bo nie ukrywam jak lecą feje od jakiejś paróweczki a w miedzyczasie kareta to jest różnie xD raz siada raz nie :D
 
Do góry