rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
44
Loser zamiast mieć jajka i powiedzieć "TAK" Ceiter super pomysł , tak robimy jestem lepszy i nie przeszkadza mi to , że będę obserwowany pod okiem kogoś czy nie oszukuje (jak zawsze) i tak wygram to pisze " nie poplaczcie sie" xDDD


No widac loser jakie masz pełne gacie żeby zagrać z Ceiterem 1 vs 1 z obserwacją supportu :D
 

DeletedUser206727

Guest
Loser zamiast mieć jajka i powiedzieć "TAK" Ceiter super pomysł , tak robimy jestem lepszy i nie przeszkadza mi to , że będę obserwowany pod okiem kogoś czy nie oszukuje (jak zawsze) i tak wygram to pisze " nie poplaczcie sie" xDDD


No widac loser jakie masz pełne gacie żeby zagrać z Ceiterem 1 vs 1 z obserwacją supportu :D

Loser czy ten cały Cwelczyk to są mocni tylko w gadce i w graniu na botach. Nic poza tym.
To zwykłe zera i parówy.
Do niczego się nie nadają xD
 

auqens

Pikinier
Wynik reakcji
12
Gorzelnia ?? Golden ?? Baty

Bez bocika klin i kontra że się Golden obsral
W końcu druga karetka weszła bo źle obliczylem czas i tu widać że nie grane na botach A dostajecie milę świetlną

Golden pochwal się raportami oraz jak kontrę wysyłasz ? Atak 3 min A Ty 3 sek kontra w dupe


A gorzelnia przekonał mnie że to Marcelek bo co za debul całą runde robi Full deffa żeby później atakować ck hahaha :)

Jak każdy wybity z wojska to gorzelnia wchodzi jak w dupe Ceitera
 

auqens

Pikinier
Wynik reakcji
12
Nic nie boli tylko 3 dni mówicie o borach A pokazałem wam że bez nich jesteście leszczami


A co zrobił gorzelnia jak przez 2 godziny klepał deffa i wysłał na mnie ck xD z resztą widać po żałosnym graniu że to Marcelek jego styl
 

DeletedUser206727

Guest
Nic nie boli tylko 3 dni mówicie o borach A pokazałem wam że bez nich jesteście leszczami


A co zrobił gorzelnia jak przez 2 godziny klepał deffa i wysłał na mnie ck xD z resztą widać po żałosnym graniu że to Marcelek jego styl


Żałosny to Ty jesteś leszczu. Nie gram w szybkie od ponad 3 miesięcy, żeby takie pionki jak Ty, Loser czy ten Cwelczyk cały mogli sobie troszkę pograć.
Jesteście żałosnymi patusami, z których każdy ma beke bo w każdym graczu widzicie tylko Marcelka. Ale tak jak pisałem wcześniej fajnie, że się mnie tak boicie.
Musiałbym kiedyś wbić na rundę i zaorać Was tak jak zaorany został dzisiaj Loser.
 

DeletedUser206727

Guest
Pisz sobie pisz ;d koło 4 liter mi latają te Twoje zaczepki ;) dużo piszecie a 1v1 nie chce nikt z Was zagrać:) Ale to było do przewidzenia

Obsrali zbroje mordeczko.
Widać, że tylko wyzywać parówy potrafią nic więcej.
Wiedzą, że bez botów nie zrobią nic. Ale w sumie oni z botami nawet grają gorzej niż Guinevra xD
 
Do góry