rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
6.795
Najpierw zadajesz pytanie keypress? Twirlerdziszvze nie wiesz co to a po chwili mówisz że był zakazany na turnieju. Poziom Twojego IQ chyba sięga dna rowu Mariańskiego
Przeciez napisal co to jest i sie domyslilem Panie cyfrowy polsat aka najnizsza krajowa

To jest noob, ktory bez botow nic nie ugra, Camerionowi pewnie do teraz lize 4 litery zeby mu dal swoje xD Sam Gandalf to pisal
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Przeciez napisal co to jest i sie domyslilem Panie cyfrowy polsat aka najnizsza krajowa

To jest noob, ktory bez botow nic nie ugra, Camerionowi pewnie do teraz lize 4 litery zeby mu dal swoje xD Sam Gandalf to pisal
Prawda dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam ciepło. Wszystko co piszecie o mnie to prawda a tak po za tym lubię lizać dupę kto nie lubi. Załatwiam Ci darmowy dekoder od Prezesa tylko na priv adres podeslij
 

DeletedUser206884

Guest
hasbubla to bobek miał dzis 260 wsi ja 64 i go rozebrałem gdzie grał

Przyjdź?

zeby nie kosa która wbili mi koledzy dajac zasta niemcom nie ugrał bys tego haha :D walac we 2 mass attakiem ahha
Po co kłamiesz ? Zabrałeś moje wioski jak nie grałem i nie miałem czasu , dobrze o tym wiedziałeś .Rozbijales się deffem o mojego offa haha. Poćwicz trochę bo jak normalny gracz w rundzie jest to nie widać Cię w rankingu.Możesz tutaj pisać głupoty ale oboje wiemy jak było . Serdecznie pozdrawiam kłamczuszku .
 

HardkorKrokodajl

Zwiadowca
Wynik reakcji
679
Po co kłamiesz ? Zabrałeś moje wioski jak nie grałem i nie miałem czasu , dobrze o tym wiedziałeś .Rozbijales się deffem o mojego offa haha. Poćwicz trochę bo jak normalny gracz w rundzie jest to nie widać Cię w rankingu.Możesz tutaj pisać głupoty ale oboje wiemy jak było . Serdecznie pozdrawiam kłamczuszku .
wy wiecznie wszyscy nie gracie jak dostajecie baty ale to szczegół to mowisz byleś offline i offy same sie wysyłały na mnie tfu na ciebie jesteś słabiutki rozbijałeś wszystko na mnie a ze ck ubijałem ci full offy to tylko dla mnie na plus wychodzi
 

DeletedUser206884

Guest
wy wiecznie wszyscy nie gracie jak dostajecie baty ale to szczegół to mowisz byleś offline i offy same sie wysyłały na mnie tfu na ciebie jesteś słabiutki rozbijałeś wszystko na mnie a ze ck ubijałem ci full offy to tylko dla mnie na plus wychodzi
Możesz sobie bujać w obłokach , wyczyściłem cię totalnie a ze byłem w pracy to nie miałem czasu więcej żeby cię przejąć . Pisałeś do mnie i ci odpisałem ze pracuje i nie mam czasu grać . Nie mogłeś się przebić przez moje offy haha . Nie płacz już i graj . Nie lubię jak ktoś kłamie .
 

HardkorKrokodajl

Zwiadowca
Wynik reakcji
679
co ty chłopie wkrecasz az szkoda se ss nie zrobilem zaczełeś walic offami ja bronilem wszystko bo slales 3 karety tylko ale to szczegól zaczełem cie zjadac i onbstawiac wsie i z bliska karetami cie zjadałem jak chciałem bobiku a ze ck bilem to trudno haha zostało ci 60/80 wsi to poleciałeś w spiocha i wted uderzylem w afterwhore :p

Zresztą mam osobe która jest postronna i potwierdzi ze miałem w ciul deffa bo wysyłałem jej ilość wojsk :D a tym graczem była judoka111
 

DeletedUser206884

Guest
Zresztą mam osobe która jest postronna i potwierdzi ze miałem w ciul deffa bo wysyłałem jej ilość wojsk :D a tym graczem była judoka111
Widzę ze jednak zawsze kłamiesz i ta dyskusja z Tobą nie ma sensu .Super było jak piszesz a poza tym mam to w dupie bo wiem jaka była prawda . Prawda jest taka ze jak by dwóch graczy nie dostało bana do w pierwszy dzień byś skończył grę .Przejmowałes graczy którzy byli zablokowani wiec nie masz czym się podniecać .

co ty chłopie wkrecasz az szkoda se ss nie zrobilem zaczełeś walic offami ja bronilem wszystko bo slales 3 karety tylko ale to szczegól zaczełem cie zjadac i onbstawiac wsie i z bliska karetami cie zjadałem jak chciałem bobiku a ze ck bilem to trudno haha zostało ci 60/80 wsi to poleciałeś w spiocha i wted uderzylem w afterwhore :p
W ostatni dzień praktycznie nie grałem , tylko o 9 rano cię wyczyscilem i musiałem pracować . Sleep mode włączyło mi się samo o 14 godz . Także przez 5 godz atakowales moje wioski z offem i nie mogłeś przejąć . Udało ci się tylko 60 hahah 5h/60 wioch z full offem gdzie nikt tam niegrał bravoooo
 

Janeczek111

Łucznik
Wynik reakcji
1.524
co ty chłopie wkrecasz az szkoda se ss nie zrobilem zaczełeś walic offami ja bronilem wszystko bo slales 3 karety tylko ale to szczegól zaczełem cie zjadac i onbstawiac wsie i z bliska karetami cie zjadałem jak chciałem bobiku a ze ck bilem to trudno haha zostało ci 60/80 wsi to poleciałeś w spiocha i wted uderzylem w afterwhore :p
Co ty gadasz gościu o uciekaniu w śpiocha.
Jak wy za kazdym razem uciekaliscie gdy tylko zaczęliśmy was atakować xDDD
Patrz najpierw na siebie :)
 

DeletedUser206727

Guest
Co by miało mi pomóc ??
Poniżasz sie Gotek grając z Detoxem xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

*Skatek*

Miecznik
Wynik reakcji
34
Co by miało mi pomóc ??

tobie nic nie, skrypty jakie byś nie miał to nic i tak nie zrobisz , mógł byś zarządzać serwerem ale i to nie za dużo by Ci dało ,
Detoxa nie obrażaj bo wygrał runde , a ty siedziałeś z 800 lata cała runde nie wiadomo po co żeby na koniec zniknąć z mapy

Co by miało mi pomóc ??
Poniżasz sie Gotek grając z Detoxem xD

poniżył by się gdybym zagrał z tobą , bo detox chociaż atakuje innychi gra normalnie a nie muli cała runde myślącczy się utrzyma w top 20
 

DeletedUser206727

Guest
poniżył by się gdybym zagrał z tobą , bo detox chociaż atakuje innychi gra normalnie a nie muli cała runde myślącczy się utrzyma w top 20

Wbiłem tylko zjechać Losera.
Loser zjechany, więc czego płaczesz i czego nie rozumiesz. ?? Nigdy z Tobą nie grałem i nie mam zamiaru.
Żadne skrypty mi nie potrzebne, jadę Was bez tego i gram czysto w przeciwieństwie do Was PIONY xD

tobie nic nie, skrypty jakie byś nie miał to nic i tak nie zrobisz , mógł byś zarządzać serwerem ale i to nie za dużo by Ci dało ,
Detoxa nie obrażaj bo wygrał runde , a ty siedziałeś z 800 lata cała runde nie wiadomo po co żeby na koniec zniknąć z mapy

Detox też został zjechany, więc musiał polecieć po deffa do Ciebie bo by nic nie ugrał. Wygrał rundę ??
Jakoś Go nie widać w top50...
Mam większe ro i ra od niego, więc kto tu więcej grał ??
 
Do góry