rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser206727

Guest
Co by miało mi pomóc ??
Poniżasz sie Gotek grając z Detoxem xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

*Skatek*

Miecznik
Wynik reakcji
34
Co by miało mi pomóc ??

tobie nic nie, skrypty jakie byś nie miał to nic i tak nie zrobisz , mógł byś zarządzać serwerem ale i to nie za dużo by Ci dało ,
Detoxa nie obrażaj bo wygrał runde , a ty siedziałeś z 800 lata cała runde nie wiadomo po co żeby na koniec zniknąć z mapy

Co by miało mi pomóc ??
Poniżasz sie Gotek grając z Detoxem xD

poniżył by się gdybym zagrał z tobą , bo detox chociaż atakuje innychi gra normalnie a nie muli cała runde myślącczy się utrzyma w top 20
 

DeletedUser206727

Guest
poniżył by się gdybym zagrał z tobą , bo detox chociaż atakuje innychi gra normalnie a nie muli cała runde myślącczy się utrzyma w top 20

Wbiłem tylko zjechać Losera.
Loser zjechany, więc czego płaczesz i czego nie rozumiesz. ?? Nigdy z Tobą nie grałem i nie mam zamiaru.
Żadne skrypty mi nie potrzebne, jadę Was bez tego i gram czysto w przeciwieństwie do Was PIONY xD

tobie nic nie, skrypty jakie byś nie miał to nic i tak nie zrobisz , mógł byś zarządzać serwerem ale i to nie za dużo by Ci dało ,
Detoxa nie obrażaj bo wygrał runde , a ty siedziałeś z 800 lata cała runde nie wiadomo po co żeby na koniec zniknąć z mapy

Detox też został zjechany, więc musiał polecieć po deffa do Ciebie bo by nic nie ugrał. Wygrał rundę ??
Jakoś Go nie widać w top50...
Mam większe ro i ra od niego, więc kto tu więcej grał ??
 

*Skatek*

Miecznik
Wynik reakcji
34
Detox też został zjechany, więc musiał polecieć po deffa do Ciebie bo by nic nie ugrał. Wygrał rundę jakos Go nie widać w top50...
Mam większe ro i ra od niego, więc kto tu więcej grał ??

miałcz dalej , nie musi być wygrał bo plemię wygrało a czy jest czy go nie ma w top50 nieważne pp tylko nie dostanie, co do zjechania losera przez ciebie to daj spokój nie ośmieszaj sie już skończyłem temat z tobą bo to nie mamsensu uważasz się za dobrego gracza to tam sobie uwazaj dalej
 

DeletedUser206727

Guest
miałcz dalej , nie musi być wygrał bo plemię wygrało a czy jest czy go nie ma w top50 nieważne pp tylko nie dostanie, co do zjechania losera przez ciebie to daj spokój nie ośmieszaj sie już skończyłem temat z tobą bo to nie mamsensu uważasz się za dobrego gracza to tam sobie uwazaj dalej

Skoro skończyłeś temat to po co go zaczynasz wogóle ??
To w jaki sposób on wygrał ?? Haha.
Faktycznie szkoda czasu na rozmowę z Tobą bo do niczego ona nie dąży xD
Pozdro PIONY.
 

*Skatek*

Miecznik
Wynik reakcji
34
Skoro skończyłeś temat to po co go zaczynasz wogóle ??
To w jaki sposób on wygrał ?? Haha.
Faktycznie szkoda czasu na rozmowę z Tobą bo do niczego ona nie dąży xD
Pozdro PIONY.
Wiem ze grasz często mistrz burzenia to twoje konto , typowo włażenie w dupe ze możesz poskanowac robienie deffa i trochę katasow z małym offem , No i do tego czekanie jak ktoś atakuje czyścić i się podłączyć , typowe marcwelstwo
 

DeletedUser206727

Guest
Wiem ze grasz często mistrz burzenia to twoje konto , typowo włażenie w dupe ze możesz poskanowac robienie deffa i trochę katasow z małym offem , No i do tego czekanie jak ktoś atakuje czyścić i się podłączyć , typowe marcwelstwo

Haha coo ? Mistrz Burzenia ??
Haha nie mam zamiaru zmieniać nicku. To Twoje urojenia i farmazony tylko, tak samo jak gram niby na nicku Moria.
Ładnie Ci łeb strzelił xD
 

*Skatek*

Miecznik
Wynik reakcji
34
Haha coo ? Mistrz Burzenia ??
Haha nie mam zamiaru zmieniać nicku. To Twoje urojenia i farmazony tylko, tak samo jak gram niby na nicku Moria.
Ładnie Ci łeb strzelił xD
No ładnie ładnie odkąd napisałem ze grasz na tym nicku przestałeś na nim grac , tak ze możesz i mistrz burzenia sobie zmienić pozdro
 

*Skatek*

Miecznik
Wynik reakcji
34
Hahaha czyli jednak łeb Ci strzelił xD

O to jak ty potrafisz kogoś zjechać ,
Możesz sienteraz pochwalić ze wioskę mi Burzyles do 0 , i zjechałeś takiego piona jak ja, i chwalić się swoim ,przepotężny offem
No i dodam na marginesie ze możesz tylko grać z Niemcami którzy i tak cię maja w dupie , bo każdy Polak twój poziom zna
 

Załączniki

  • 67411B4B-5787-4D6A-9E19-827003E2853D.png
    67411B4B-5787-4D6A-9E19-827003E2853D.png
    518,9 KB · Wyświetlenia: 25
  • 909E1E7E-3882-4BCD-AF73-31C21A6D8909.png
    909E1E7E-3882-4BCD-AF73-31C21A6D8909.png
    530,4 KB · Wyświetlenia: 25
  • B86EDD77-8F43-43DB-8002-262E18B5CA19.png
    B86EDD77-8F43-43DB-8002-262E18B5CA19.png
    521 KB · Wyświetlenia: 19
  • 3DBB218A-07A0-4490-8FE5-2381B7A8EF06.png
    3DBB218A-07A0-4490-8FE5-2381B7A8EF06.png
    530,5 KB · Wyświetlenia: 18
Ostatnia edycja:

DeletedUser206727

Guest
O to jak ty potrafisz kogoś zjechać ,
Możesz sienteraz pochwalić ze wioskę mi Burzyles do 0 , i zjechałeś takiego piona jak ja, i chwalić się swoim ,przepotężny offem
No i dodam na marginesie ze możesz tylko grać z Niemcami którzy i tak cię maja w dupie , bo każdy Polak twój poziom zna

Nie burzylem Ci żadnej wioski do zera xD
Walnąłem Cię dwa razy i tyle. Po co zaraz płaczesz na forum ??
Dalej się nie możesz pogodzić, że jesteś PIONEK ?

Ale czego Wy płaczecie cały czas ? Dostajecie BATY i zaraz z płaczem na forum ??
Nauczcie się w końcu grać i tyle.
A Ty Loser skończ się poniżać bo upadasz dzieciaku na dno.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

*Skatek*

Miecznik
Wynik reakcji
34
-Marcelek*
A No tak bo cienkiego gracza się atakuje w 5 , zajebiste pojęcie , mniejsza z tym idź tam masuj dziadka po jajach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
60
unknown.png

@-one loser noobi


ty głupi rolniku




tampermonkey oraz dodatek
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
32
Bild_2021-10-21_231744.png

hej, przegrany, noob, potrzebujesz więcej scenariusza snajperskiego i grup 5 osób, aby wygrać z nami? co powiesz na grę fair i przegraną? o tak, twoje ego jest na to za duże, więc oszukujesz i nadal jesteś taki głupi i sam pokazujesz to na swoim nieszczęsnym kanale YouTube ...
powinieneś wstydzić się swojego ego, które jest zbudowane tylko na skryptach i wielu graczy jesteś brudny, noob oszukuje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Janeczek111

Łucznik
Wynik reakcji
1.524
View attachment 31371

hej, przegrany, noob, potrzebujesz więcej scenariusza snajperskiego i grup 5 osób, aby wygrać z nami? co powiesz na grę fair i przegraną? o tak, twoje ego jest na to za duże, więc oszukujesz i nadal jesteś taki głupi i sam pokazujesz to na swoim nieszczęsnym kanale YouTube ...
powinieneś wstydzić się swojego ego, które jest zbudowane tylko na skryptach i wielu graczy jesteś brudny, noob oszukuje
Tak właśnie grają polscy gracze którzy zgłaszają, że ktoś oszukuje XD
@*Gwiazdeczka*

PS. Nawet z tym jesteście mierni, przykre :/
 

DeletedUser201538

Guest
Teraz się śmieję. A 0 jak One Loser bawi się jeszcze skryptami i ma mój skrypt do łapania szlachty?
Wy w Polsce jesteście naprawdę komikami, tutaj widać, że nawet scenariusze nie pomogą wam mnie zniszczyć.

*Skatek* a ty odinstaluj przeglądarkę i wynocha, twoja kariera plemienna się skończyła, nic nie pokazałeś. Tylko tyle, że można atakować w 20-osobowej drużynie, to wszystko.

Przeciez napisal co to jest i sie domyslilem Panie cyfrowy polsat aka najnizsza krajowa

To jest noob, ktory bez botow nic nie ugra, Camerionowi pewnie do teraz lize 4 litery zeby mu dal swoje xD Sam Gandalf to pisal

Co próbujesz zrobić? Znam Gandalfa fizycznie od dziesięciu lat i jesteśmy przyjaciółmi, ty słaby, głupi człowieku. Nigdy nic nie osiągnąłeś w grze w czasie, kiedy ja grałem, ponieważ zawsze przegrywasz i przychodzisz tutaj na forum tylko po to, aby wywołać konflikt i obrażać innych, ale wyniki są bardzo słabe.

Przyjdź w ten weekend, a poczujesz się jak mały chłopiec.

Ale to dziwne, że długo nie grałem, bo nie miałem czasu i miałem nadzieję, że sytuacja się uspokoi, a nie będę wchodził na forum, gdzie wszyscy będą jęczeć i mówić kto jest lepszy, a kto gorszy, więc skoro ty to robisz, to ja też będę.
Najlepiej jest obrażać kogoś za używanie zbanowanych skryptów, ale samemu ich używać hahaha

Wy nie widzicie we własnych ustach, wszyscy prowadzicie tampermonkey i jesteście naprawdę kiepscy w tej grze. Zacznę znowu aktywnie grać, więc będziesz miał szansę udowodnić, że się mylę, hahaha.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

*Skatek*

Miecznik
Wynik reakcji
34
Teraz się śmieję. A 0 jak One Loser bawi się jeszcze skryptami i ma mój skrypt do łapania szlachty?
Wy w Polsce jesteście naprawdę komikami, tutaj widać, że nawet scenariusze nie pomogą wam mnie zniszczyć.

*Skatek* a ty odinstaluj przeglądarkę i wynocha, twoja kariera plemienna się skończyła, nic nie pokazałeś. Tylko tyle, że można atakować w 20-osobowej drużynie, to wszystko.



Co próbujesz zrobić? Znam Gandalfa fizycznie od dziesięciu lat i jesteśmy przyjaciółmi, ty słaby, głupi człowieku. Nigdy nic nie osiągnąłeś w grze w czasie, kiedy ja grałem, ponieważ zawsze przegrywasz i przychodzisz tutaj na forum tylko po to, aby wywołać konflikt i obrażać innych, ale wyniki są bardzo słabe.

Przyjdź w ten weekend, a poczujesz się jak mały chłopiec.

Ale to dziwne, że długo nie grałem, bo nie miałem czasu i miałem nadzieję, że sytuacja się uspokoi, a nie będę wchodził na forum, gdzie wszyscy będą jęczeć i mówić kto jest lepszy, a kto gorszy, więc skoro ty to robisz, to ja też będę.
Najlepiej jest obrażać kogoś za używanie zbanowanych skryptów, ale samemu ich używać hahaha

Wy nie widzicie we własnych ustach, wszyscy prowadzicie tampermonkey i jesteście naprawdę kiepscy w tej grze. Zacznę znowu aktywnie grać, więc będziesz miał szansę udowodnić, że się mylę, hahaha.
W 20 osobowej drużynie i kto to mówi jak przejelem jednego przejmowałem 2 i zaczęliście bić w 5 , ale tak tak tak sobie tłumacz pepiku , to raczej tyczy się Ciebie to wynocha bo to ty do nas przychodzisz nie my do Ciebie , ale rozumiem Ciebie twój kraj jest tak żałosny ze musisz przyjść tu gdzie jest lepiej , zrozumiałe jak bym miał taki żałosny kraj tez bym chciał gdzieś indziej coś zeobic
 
Do góry