Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Deleted User - 698598154

Guest
I tak Panie i Panowie umarła nadzieja Smuteczka na koalicjanta, zapalmy proszę znicza.
[*]

Smuteczek by wolał bez koalicjantow.
Jak kraść to miliony;)
Ty dalej Zygmek nie łapiesz ze moje plemie nie jest pizdowate.
Slyszalem że typy z P! Juz proszą kogo popadnie o sojki zanim swiat wystartowal. Ze wciskają kabli gdzie się da. Żenada w opór.
I coraz większy ubaw mam:)
Ale nie mysl sobie ze wygrana jestvdla mnie nadrzędna. Postawa jest.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Smuteczek by wolał bez koalicjantow.
Jak kraść to miliony;)
Ty dalej Zygmek nie łapiesz ze moje plemie nie jest pizdowate.
Slyszalem że typy z P! Juz liżą dupe komu popadnie o sojki zanim swiat wystartowal. Ze wciskają kabli gdzie się da. Żenada w opór.
I coraz większy ubaw mam:)
Ale nie mysl sobie ze wygrana jestvdla mnie nadrzędna. Postawa jest.

Znam 13 graczy z Twojego plemienia, więc ciężko powiedzieć, raczej stawiałbym Was potencjałem na 4 miejscu na tym świecie.
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.915
Smuteczek by wolał bez koalicjantow.
Jak kraść to miliony;)
Ty dalej Zygmek nie łapiesz ze moje plemie nie jest pizdowate.
Slyszalem że typy z P! Juz proszą kogo popadnie o sojki zanim swiat wystartowal. Ze wciskają kabli gdzie się da. Żenada w opór.
I coraz większy ubaw mam:)
Ale nie mysl sobie ze wygrana jestvdla mnie nadrzędna. Postawa jest.
Macie przykład:
Erudyty, filantropa,rycerza w białej zbroi ,urodzonego dyplomaty zamkniętego w ciele gracza plemion :C Nie dziwota ,że P! się tak przestraszyło
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 699673560

Guest
gość ma w podpisie na fo nasze plemię na 101 świecie i zna 13 graczy, porządny zawodnik
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
gość ma w podpisie na fo nasze plemię na 101 świecie i zna 13 graczy, porządny zawodnik

Z tego co się orientuję, to grałem w Najemnikach, co nie zmienia faktu, że zamknąłem 101 jako top1 w punktach wojennych gracza na świecie, także nie muszę znać wszystkich graczy tego plemienia, ogólnie to tylko I ZNOWU KUBA kojarzę, że grał na 101, bo z nim walczyłem właśnie o to top1. Ciężko mi jest przypisać gracza do plemienia, jeśli nie zwrócił w jakimś aspekcie mojej uwagi, mimo wszystko nie muszę wszystkich znać.
 

Deleted User - 699673560

Guest
walka o top1 na przeciwnikach, którzy się poddali lub pokasowali to zawsze jest prestiżowy plebiscyt, ale kuba jest spoko, na niepokasowanych też potrafi ;P

natomiast tam na top1 pkt skonczyl typek, ktory był totalną lamą, marekkk czy cos takiego, nup jak w mordę strzelił, to cechuje zamykanie światów ;p
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
walka o top1 na przeciwnikach, którzy się poddali lub pokasowali to zawsze jest prestiżowy plebiscyt

Nie jest, faktycznie, po tym jak udało się przełamać piekło to było już tylko nabijanie statystyk, jednak to nie zmienia faktu, że w momencie kiedy piekło istniało miałem top1 w tym rankingu na 100 w A.P.K i na 101 w Cyferkach (31 grudnia 2016), co jest raczej niezłym wynikiem, bo to jakby nie patrzeć dwa równoległe światy.
 

Deleted User - 699673560

Guest
ja nie neguję, sam przymuliłem tamten świat, ale często widzę przechwałki o biciu zabitego frontu, gdzie dana osoba zaczęła atakować jak się front posypał. Przypadek przypadkowi nierówny
 

stiv.ens

Szlachcic
Wynik reakcji
1.885
Nie jest, faktycznie, po tym jak udało się przełamać piekło to było już tylko nabijanie statystyk, jednak to nie zmienia faktu, że w momencie kiedy piekło istniało miałem top1 w tym rankingu na 100 w A.P.K i na 101 w Cyferkach (31 grudnia 2016), co jest raczej niezłym wynikiem, bo to jakby nie patrzeć dwa równoległe światy.


Skoncz przywlaszczac sobie statystyki swoich coopow! XD :D


ja nie neguję, sam przymuliłem tamten świat, ale często widzę przechwałki o biciu zabitego frontu, gdzie dana osoba zaczęła atakować jak się front posypał. Przypadek przypadkowi nierówny

To konto akurat na polnocy walczylo od pierwszego dnia
 

Deleted User - 698598154

Guest
Z tego co się orientuję, to grałem w Najemnikach, co nie zmienia faktu, że zamknąłem 101 jako top1 w punktach wojennych gracza na świecie, także nie muszę znać wszystkich graczy tego plemienia, ogólnie to tylko I ZNOWU KUBA kojarzę, że grał na 101, bo z nim walczyłem właśnie o to top1. Ciężko mi jest przypisać gracza do plemienia, jeśli nie zwrócił w jakimś aspekcie mojej uwagi, mimo wszystko nie muszę wszystkich znać.

Zygmek, z całym szacunkiem, ale Twoje niezorientowanie nie moze byc wykładnią.
Mozesz nas i na 11 miejscu umieścic. Zaden klopot a nawet lepiej. Rola faworyta ciąży.
To zawsze będzie spekulacyjne.

Ale ja o czyms innym, o tym poplochu, piskach na forum, strachu zeby sie z nami zmierzyc, po czym we 2ke, a nawet 3ke nabieraniu smialosci.
O podchodach gdzie popadnie zeby koalicje na smuteczki robic, o tych darmach, jedna wielka żenada. Znow podkulony ogon -.-

Nie wydaje Ci się to śmieszne? Tyle zachodu, robienie z siebie posmiewiska, na jedno male i słabe plemie smuteczka?:)

Napisal do mnie dzisiaj typek ktorego nie znam, powiedzmy z przeciwnej strony ze jest ubawiony tym wszystkim. I cyt. że chyba jestescie obsrani po uszy.

Ja mam z tego fajną zabawe, nie ukrywam;)
To kochane

Super Aragorn, ja też:l
Ile juz tych supernajlepszych plemion w koalicji? 10?
Polecam lizanie tyłka kolejnym. Jak dojdziecie do 20 to juz bedziesz mogl kozaka na fo zgrywac pełną parą. Świat w kieszeni xDDD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
810
Zygmek, z całym szacunkiem, ale Twoje niezorientowanie nie moze byc wykładnią.
Mozesz nas i na 11 miejscu umieścic. Zaden klopot a nawet lepiej. Rola faworyta ciąży.
To zawsze będzie spekulacyjne.

Ale ja o czyms innym, o tym poplochu, piskach na forum, strachu zeby sie z nami zmierzyc, po czym we 2ke, a nawet 3ke nabieraniu smialosci.
O podchodach gdzie popadnie zeby koalicje na smuteczki robic, o tych darmach, jedna wielka żenada. Znow podkulony ogon -.-

Nie wydaje Ci się to śmieszne? Tyle zachodu, robienie z siebie posmiewiska, na jedno male i słabe plemie smuteczka?:)

Napisal do mnie dzisiaj typek ktorego nie znam, powiedzmy z przeciwnej strony ze jest ubawiony tym wszystkim. I cyt. że chyba jestescie obsrani po uszy.

Ja mam z tego fajną zabawe, nie ukrywam;)
To kochane

Super Aragorn, ja też:l
Ile juz tych supernajlepszych plemion w koalicji? 10?
Polecam lizanie tyłka kolejnym. Jak dojdziecie do 20 to juz bedziesz mogl kozaka na fo zgrywac pełną parą. Świat w kieszeni xDDD
Spoko możemy zrobić koalicję xDD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Zygmek, z całym szacunkiem, ale Twoje niezorientowanie nie moze byc wykładnią.
Mozesz nas i na 11 miejscu umieścic. Zaden klopot a nawet lepiej. Rola faworyta ciąży.
To zawsze będzie spekulacyjne.

Ale ja o czyms innym, o tym poplochu, piskach na forum, strachu zeby sie z nami zmierzyc, po czym we 2ke, a nawet 3ke nabieraniu smialosci.
O podchodach gdzie popadnie zeby koalicje na smuteczki robic, o tych darmach, jedna wielka żenada. Znow podkulony ogon -.-

Nie wydaje Ci się to śmieszne? Tyle zachodu, robienie z siebie posmiewiska, na jedno male i słabe plemie smuteczka?:)

Napisal do mnie dzisiaj typek ktorego nie znam, powiedzmy z przeciwnej strony ze jest ubawiony tym wszystkim. I cyt. że chyba jestescie obsrani po uszy.

Ja mam z tego fajną zabawe, nie ukrywam;)
To kochane

Faktycznie nie może, jest to subiektywna ocena sytuacji na podstawie posiadanej przeze mnie wiedzy. Czy poprawna ciężko ocenić i niezależnie od przebiegu tego świata raczej nie do zweryfikowania. Wskaż mi moje działania zmierzające do zebrania przeciwko komukolwiek koalicji na świecie 150 albo osobę, do której napisałem o darmę. Byłbym wdzięczny o wskazanie mojej wypowiedzi, w której robię z siebie pośmiewisko. Ta gra ma na celu sprawiać przyjemność, więc cieszę się, że dostajesz pozytywną energię dzięki naszej pracy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry