Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Idefiks

Miecznik
Wynik reakcji
68
Od dawna mnie gnębi ze chcialby zagrac w takim plemieniu, zgodzilem się. Chcę byc slowny. Nie mam do niego uprzedzen, nie znam go.
Poznam to powiem co myślę.
[...]

I z tego co pamiętam bo grałem z nim na kilku światach, zyskasz całkiem dobrego i aktywnego gracza. Jeśli mu tylko dasz osobistego moderatora wypowiedzi, czy to pw czy na forum, który będzie akceptował wypowiedź (lub modyfikował) przed wysłaniem, to myślę że się nie zawiedziesz. Chyba nikt tu, z kim grał nie powie że suna był złym graczem, wkurzał tylko wypowiedziami (czasem postawą), a nie np. nieaktywnością, czy poziomem gry. (W końcu miał spore konta, bo było co rozbierać ;] )
 

DeletedUser194344

Guest
Oceniasz grę A.P.K na 100 ze względu nie na całą grę na świecie, a krótki epizod, kiedy w plemieniu nie miał kto rozpisywać akcji, dlatego wychodziliśmy z Wami w wojnie pomimo straty w wioskach na lekki plus. Po przejęciu funkcji KO w A.P.K przez Jacka nasze akcje nie spadały poniżej 200 przejęć, a ostatnie 2 wspólne akcje ze SPEED wykrecalismy lepsze wyniki od nich, jeśli chodzi o liczbę wysłanych ataków. Co do tego, że na 100 główną robotę zrobiło SPEED to nie ma co się spierać, bo oni przepchnęli południe, jednak nie wiem jak SPEED miałoby wygrać ten świat bez A.P.K, kiedy razem z A.P.K strata w liczbie wiosek na początku wojny wschód-zachód wynosiła 10000, nie nasza wina, że pomimo takiej przewagi Was pokonaliśmy, ale nie ukrywajmy, że gdyby A.P.K wtedy walczyło ze SPEED to dzisiaj N dzięki przewadze prawie prawie 30000 wiosek cieszyłoby się z wygranej.


PS: Swoją drogą mi by było głupio siedzieć na największych bunkrach na północy, gdzie wszystkie nasze akcje były sabotowane przez kreta Paaatro, a potem, kiedy z Dzonzim zrobiliśmy jej siłówkę spłynąć na jedną akcję i mówić, że ktoś nic nie pokazał.

Zygmek , proszę Cię ja rozumiem ,że bronisz APK , ale przytaczanie tematu z ilością wiosek jest nie na miejscu xD SPEED zdobyło największą dominację na południu w momencie przejścia 3 grajków z HOTSÓW , gdyby tego nie potrafili wykorzystać to by już o nich źle świadczyło , ale nie do tego piję . Na froncie z Nkami pościągaliście swoich frontowców którzy za każdym razem jak wchodzili na front to na FO mieli dużo do powiedzenia , na froncie zmienialiście frontowców kilkanaście razy , do momentu aż w końcu zdaliście sobie sprawę że żaden frontowiec od was tam nie podoła i trzeba te tereny zabunkrować , ja od was na palcach jednej reki wymieniam frontowców którzy w tamtym czasie cokolwiek znaczyli , Po całej linii frontu dostawaliście bęcki, dwójka chłopaków jarun,Taif w środku bawiła się z wami jak w kotka i myszkę , Bogdan i koledzy obok też nie mieli frontowców od was którzy mogliby stawić opór u nas na północy też pościągaliście jakiś łebków uj wie skąd i też zawiedli , powiedz mi dalej uważasz że zasłużenie wygraliście ten świat ? Wiadomo ,że ani speed ani APK w pojedynke swiata wygrać nie mogli , bo myśmy sobie zrobili na początku sporą przewagę ,alew tym przypadku nawet statystki do was nie przemawiają , dlatego uważam że SPEED odwaliło większość roboty na setce , a jak chcesz żebym wymienił Ci teraz nicki na s100 z APK którzy faktycznie grali , to mogę to zrobić , dużo ich nie ma ,jedna ręka wystarczy ! Mimo wszystko nie mogę wam zarzucić nic jeśli chodzi o organizację plemienia , bo w tym aspekcie to troche lepiej funkcjonowało niż u nas .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
1.151
Jeśli się ma sojusz to się go do końca ma a nie ;)

Rozumiem rozżalenia bo Speed wygrało z APK wiele światów zostało tak wygranych na innych światach nie tylko s100.
99- Brawo/Piska
101. NWW/=NY= (Cyferki czy tam Koniec)
105 P! + PLN
Jakoś nikt o to nie pierdzi :)
Kiedyś były czasy s4 gdzie plemie ZHK wygrało w pojedynke i inne. Ale miały też sojuszników.
Przypominam sobie jak traktowani byli sojusznicy !N! na 100 :D Pod buta wsadzić i tyle :D
Brak szacunku do sojuszników i wchłanianie ich na siłe w swoje szeregi i kozaczenie Bogdana tak się skończyło ale będziesz trzepał teraz 50 światów wstecz.

P.S; Prawie 6k ludzi na razie jeszcze 5 dni do startu.
 

DeletedUser199115

Guest
Panowie, w tej ekstytacji pomijamy chyba jedną ważną kwestię. Jak ekipy poradzą sobie bez rekrutacji? No chyba że ktoś chce stracić 90% konta przez te 3 dni.
Na św. 100 jak wiemy speed bardzo pomogło sobie rekrutacją a także - nie ukrywajmy jak większość plemion na różnych światach, tutaj tego nie będzie. No chyba że na przerwe świąteczną..
Tak jak sie wystartuje trzeba będzie walczyć do końca...
 

Snuffy83

Szlachcic
Wynik reakcji
7.515
pajton ale co złego w dobrej deffensywie ? świata nie wygrywa się najlepszym frontowcem i każdy tutaj o tym wie, zostawmy inne światy po każdy z nas zacznie przywoływać po kolei od s.1.. tak się 100 potoczyła a nie inaczej od wojny ze SPEED doszliśmy do dość dobrego i trwałego sojuszu. Czasem decydują detale, jedna akcja, położenie i tyle. Wasza tzw. koalicja po powstaniu/rewolucji w GEH miała olbrzymią przewagę w wioskach ale faktem jest że panował wielki bałagan a Wy jako lider nie chcieliście tego wziąć na barki bo myśleliście, że frontem wszystko załatwicie. U nas czy w SPEED nikt nie kalkulował jak trzeba było pomagać Oramy czy KOS.

PS. będąc złośliwym wspomniałbym akcję na +2 przejęcia i tą na + kilkaset
 

Deleted User - 698265391

Guest
Jak myślicie wstępne logowanie przekroczy 10k graczy? :D
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
Ciekawe ile osób wbije na 150 przez te kilka dni.
Ale więcej niż 20k osób chyba nie będzie ;s Czyli taki serwer na całe 4 kontynenty w okręgu :/
 

Deleted User - 699673560

Guest
Niełatwa to lektura była, ale omijając długie opisy przyrody udało mi się przebrnąć. No i dobrze ze wystartowali, lepiej zagrać niż się przepychać na fo przez kolejne X światów
 
Status
Zamknięty.
Do góry