Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

NoDoubt

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
401
Zaczynają, najpierw zapraszali na świat myśląc, że te ekipy nie wbiją, a teraz jak ich prośby zostały wysluchane, to zaczynają już szukać wymówek. A bo Was było więcej, a bo musieliscie połączyć siły, a bo coś tam.
Paulik, wołałeś, żeby ekipy wbiły na świat, to się nie dziw, że się na Ciebie ustawiają. Jak rzucasz rękawicę, to musisz się liczyć z tym, że ktoś ją podniesie.
Przecież ja się cieszę, że ją przyjęliście. A po co te prowokacje myslisz były? Żebyście się zebrali i tu wystartowali. Będzie poziom przynakmniej!
 

Deleted User - 699847453

Guest
Jeśli Ekipa Smutka wygra ten świat to będzie mogła mówić, że jest najlepszym plemieniem na polskich plemionach :p. 3 legendarne plemiona mają sporo do stracenia(jeśli przegrają) i też sporo do zyskania(jeśli wygrają)
 

Rinne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.694
O co ten ból...? Bo chyba nie nadążam... No zaczęli sobie grę i co w związku z tym...? xd
Fajnie, więcej osób na świecie... gdzie leży problem? ^^
 

mamrot

Łucznik
Wynik reakcji
1.119
3mghj7.jpg
 

Deleted User - 699847453

Guest
Bulwa, daj zapka :D. Od zawsze marzyłem, by z wami zagrać. Proszę, spełnij moje marzenia <beczy>
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Nie szukasz coopa?

Nie znam Cię, a poza tym obecnie mam Madzię, więc jesteś na przegranej pozycji, dodatkowo na 150 na wstępnym widzę The Fallen One i jakbym miał z kimś ruszać to pewnie bym z nim ruszył, bo mam sentyment do gościa.
No ponoc tam reprezentacja speed i playerboys jest szykowana, moze sie zalapiesz. To juz nie w mojej gestii.
Ale ciesze sie ze chlopcy uniesli sie honorem. Okaze sie czy smuteczki dadzą rade z P! I Speed razem wziętymi.
To na pewno bedzie przeciwnik niełatwy. Yeah!

...
Bo Mefisto jest za cienki xD
A tak serio to się naczytał grupowek Dracona :)

Nie jestem ani Playerkiem, ani SPEEDem, mimo wszystko uważam, że podpuszczając mnie popełniasz głupotę.
 

tutens

Kurier Plemion - członek plemienia roku 2010
Wynik reakcji
172
ja też, dzwoń do posłanki, niech z nami zagra
 
Status
Zamknięty.
Do góry